nasiona marihuany

Sprobujmyy na przypale [18x OS]

Wyszukiwarka Forumowa:

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Hejo,
Z racji, ze spot jest pod slupem elektrycznym, a 10metrów za krzaczorami jest opuszczony spot kogoś. Wiec albo sie uda, albo mi za***ia, albo elektryki zglosza. Tak czy sie postawnowilem zaryzykowac z ziomkiem, jak wypali to spot spod slupa zostanie zasypany i posadzi sie jaki szit tam zeby zaroslo, a przeniesie sie wsio obok.

Pechy fem: (dzieki panowie za pechy)

1) Sez:
- 3x Amnesia Haze - OS [MENTION=39229]Prof.amator[/MENTION]

2)Paf:

- 7x shaman x superskunk - OS [MENTION=6223]deuter[/MENTION]
- 2x pure ak x superskunk - OS [MENTION=6223]deuter[/MENTION]
- 1x early perl x super skunk - OS [MENTION=57242]fan[/MENTION]

3)Af
- 2x BP x superskunk - OS [MENTION=57242]fan[/MENTION]
- 2x punk devil - OS [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]
- 1x Auto critical x-treme - OS [MENTION=63909]GanjaFarmer.pl[/MENTION]


Doniczki 2l
W dolku ziemia najtansza z sieciowki zmieszana torfem oczyszczonym, z trzema garsciami obornika kurzo-bydlecego, garscia azofoski, ~7kg perlitu oraz ~0,8kg dolomitu







---------- Post Zaktualizowany 09:52 ---------- Data pierwszego postu 04:33 ----------

Pod słupem









10m dalej



 
Ostatnia edycja:

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Obyśmy nie czytali o tobie w njusiaku...powodzienia bo sie przyda.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Heh, ludzie po pas w wodzie idą do swoich spotów albo czołgają sie kilometr pod chaszczami, a i tak nierzadko ich o***ią, a ty pod słupem 10 kroków obok innego spota liczysz na farta, bez jaj...
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Sadzo na rondach w miastach, przy drogach, chodnikach to czemu pod słupem w krzakach ma być od razu lipa ;)

Mam nadzieję, że dotrwa.

Powodzenia
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ta, jeszcze z ziomkami ze spota obok na piwko sie mozna umowic.

Daj no linka do tych grow na rondach i przy chodniksch.
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
O rondach słyszałem akurat w UK, nie podlinkuję więc.
A co do chodników czy spotów przy drogach to mało tego tu było na haszu?

A ten spot obok, to tak jak sprobujmyy w innym temacie pisał, jest stary, opuszczony. Sam od 3 sezonów na opuszczonym spocie sadzę i ścinam.

I ostanio popularne na haszu
"Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana"

Sorry za offtop sprobujmyy :)
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Mi w jednej uprawie (Serious 6) wywaliło ponad 100 nasion z hermy, zebrałem to i zamierzam niedługo rozsiewać w nocy po różnych częściach miasta tak dla jaj - wbijam nasiono w ziemię i idę dalej :D

Co do tematu - nie możesz iść gdzieś dalej? Nie ma innych miejsc?
 
U

Usunięty 66767

Guest
Najciemniej pod latarnią jak to mówią:freak2:W każdym razie życzę ci żeby nikt sobie nie przypomniał o swoim starym spocie i żeby wszystko dotrwało do końca.Powodzenia<peace>
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Mi w jednej uprawie (Serious 6) wywaliło ponad 100 nasion z hermy, zebrałem to i zamierzam niedługo rozsiewać w nocy po różnych częściach miasta tak dla jaj - wbijam nasiono w ziemię i idę dalej :D

Zrób tak, zawsze to jakieś dodatkowe informacje dla niebieskich, później się dziwić że latają dronami po krzokach :). Co do spota, to wygląda zacnie, automaty wsadziłbym, ale sezony żeby pól roku tam przetrwały hmm, trochę przypał :D
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Raczej dezinformacja, wyobraź sobie taką ogólnopolską akcję - wszyscy sadzą nasona w różnych miejscach. W momencie kiedy po kilku latach wszędzie w Polsce roslaby marihuana, policjanci już nie miliby czasu żeby się tym zajmować, kapujesz? Taki społeczny protest przeciwko głupocie rządzących. Oczywiście to takie głupie marzenie, ale ja to zrobię, przynajmniej może w jednym mieście tak będzie.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Mi w jednej uprawie (Serious 6) wywaliło ponad 100 nasion z hermy, zebrałem to i zamierzam niedługo rozsiewać w nocy po różnych częściach miasta tak dla jaj - wbijam nasiono w ziemię i idę dalej :D

Co do tematu - nie możesz iść gdzieś dalej? Nie ma innych miejsc?

też mi Fazo serious w boxie pohermił, prawdopodobnie przez czynnik stresowy. Też zebrałem kilka kulek. Prawdopodobnie te nasiona w warunkach outdorowych nie będa hermić i porosną z nich eleganckie krzuny ;)
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Ja słyszałem opinię, i to kilka razy, że za hermienie odpowiadają glównie geny, tak w 95 procentach. Ja nie stresowałem tych roślin, wszystko było elegancko a i tak pohermily. Przez to mam raczej średnią ohotę na kupowanie czgokolwiek od Serious Seedes. W tym sensie mogę polecić Barneys Farm oraz Bulk Seed Bank, z obydwu wysiałem łącznie po kilka odmian, i koło 40-50 roślin, i ani razu nie było hermy.

To akurat dobrze dla mojej akcji, bo pewnie tylko część roślin wykielkuje a jeszcze mniej przeżyje, ale nawet pojedyncze dadzą nasiona i dalsze pokolenia, bo pewnie będą się hermić jak miło, zobaczymy, ale jestem zdeterminowany.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
[MENTION=29958]drzewiec[/MENTION] mi warnem przyładuje za ten spam :sunny: [MENTION=87911]fazogastor[/MENTION] jeżeli chodzi o s6 to problem hermienia tej odmiany w indorze, jest dobrze znany breederowi i podobno nie występuje przy uprawie outdoor. Dlatego sam serious nie poleca tej odmiany do boxa ;) ja tam swoim czasem zaświeciłem kilka razy latarką w nocy i na to zganiam problem hermienia tej odmiany :) ogólnie nie byłem zadowolony z jakości suszu, chodzi mi głownie o ilość żywicy i zapach. No i ilościowo wychodzi mizera, dawno mi nic tak mizernie nie obrodziło. Kto wie, może przez to że pohermił.
[MENTION=84328]sprobujmyy[/MENTION] , przepraszam z ten spam i życzę Ci, żebyś coś tam jednak zebrał jesienią ;) Pozdro!
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
luz pany, spamujcie smialo :D
dzieki, oby sie udalo ;)

tamten spot jest z 2015 roku (wyczytane z etykiet pozostalosci tam). Mam tylko nadzieje, ze w tym sezonie nie beda przycinac krzakow i jesli nie zetna to w przyszlym sprzatam tego spota i przechodze ze wszystkim obok, a jak za***ia to trudno juz.. najwyzej pojdzie troche pracy, czasu i gotowki sie je**c :p

~edit
dodałem zdjecie slupa :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół