nasiona marihuany

[AF][HPS 150W][0.23m2]- Northern Light, AK47, Amnesia x G13

Wyszukiwarka Forumowa:

KingJoe

Member
Rejestracja
Mar 25, 2018
Postów
13
Buchów
0
UP dzień 54

Panny powoli puchną, NL wyrósł na potwora i jest najbardziej do tyłu z kwitnieniem, chciałem go wywalić na parapet ale trochę za duży przypał, więc związałem go w bukiecik, zasłaniał swiatło pozostałym 3 lokatorom, jak dojdą to go rozwiąże i będzie miał calego boxa dla siebie na ostatnie dni, oprócz tego opiera się na odbłyśniku, a nie moge podnieść go już wyżej bo światło będzie za daleko od mniejszych roślin. Lepiej spisać na straty jednego niż 3.
W najbliższym czasie zakupię lupę, a teraz po zdjęciach jest w stanie ktoś stwierdzić ile jeszcze zostało 3 mniejszym, oczywiście zdaję sobie sprawę że to tylko luźne szacowanie.



Amnesia x g13, najlepiej się cukrzy i tak samo pachnie :D




ak47 #1


ak47 #2
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,518
Buchów
2,965
Odznaki
3
Piękna robota. Też lecę tą AAxG13. U mnie jednak mniej miejsca i dostała tylko 3l. ziemi. Z fartem.
 

KingJoe

Member
Rejestracja
Mar 25, 2018
Postów
13
Buchów
0
UP dzień 62

NL chwilowo zamieszkuje balkon przez co reszta panien jest bliżej słońca, zacząłem je już podlewać samą wodą i myślę że za 1-1.5 tygodnia będe mógł ciachać, ale wiem że to najgorszy moment i pośpiech jest niewskazany. Zakupiłem lupę, poniżej załączyłem jedno koślawe zdjęcie makro Amnesii X g13(ciężko jest takowe zrobić bez pomocy) i według mnie po obserwacji 3 pacjentów niewprawnym okiem większość trichomów mleko/przeźroczyste. Mam wrażenie że topy AK47 które od początku szło najładniej są jakby suche i dużo mniej zbite chociaż oba krzaki pochodzą od jednego breedera.



AK47 nr1

AK47 nr2


Amnesia X g13



 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Panie wentylacja powinna chodzic 24h to po pierwsze a po drugie to powienienes pod te nizsze podstawic cos zeby wyrownac szczyty. Pozdrawiam.
 

KingJoe

Member
Rejestracja
Mar 25, 2018
Postów
13
Buchów
0
Wyciąg 80m3/h chodzi 24/7 tylko mieszający jest wyłączany na 6 godzin. W boxie aktualnie są 3 krzaki, wyrosły tak że mimo LST jest jeden szczyt prowadzący i kilka pobocznych w przypadku dwóch ak-47, natomiast Amnesia x G13 odstaje od nich ~5 cm więc nie widzę sensu ładowania pod nią piedestału. Mam jeszcze jedno pytanie/teorię, panny na początku kwitnienia oblały się żywicą i mocno pachniały, natomiast teraz zapach jest praktycznie niewyczuwalny, nawet po dotknięciu topka praktycznie nic nie czuć, zauważyłem że stało się to od momentu zamontowania tego mieszaka, normalny tryb życia MJ, czy mocny nadmuch im nie sprzyja ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół