nasiona marihuany

Ile gramów?

Wyszukiwarka Forumowa:

Wychillowany

Member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
20
Buchów
0
Jezu ludzie tamte roslinki to jest sieja dlatego zbytnio nie przejmuje się rosną sb w zagajniku małym i tyle a leżeli chodzi o mojego automata to ma się dobrze macie zdj



Prosze.

Co to za ziemia? Wygląda jak jakaś skorupa.. Pozatym widzę chyba igły? To ziemia ze spota?
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
Siema wbiłem Dziś na spota i zniknęły moje sadzonki wszystkie nawet sieja zostały wykopane i to dosłownie wszystko było przekonane i ich nie ma było tam jeden atomat dwa z woreczka i chyba trzy sieji i nie ma nic
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Możliwe że dziki ci przeryły spota :crazy:
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Możliwe że dziki ci przeryły spota :crazy:

Zgadza się w sto procent to co mówisz. Bo raczej nikt nie ukradł jemu takich mikro roślin. Chyba że szedł za nim na samego spota i dokładnie widział gdzie to ma. Pozostaje kupić następne ziara ale nie z tego sklepu co poprzednio. Pozdro.:spalony:
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
Jakie w polecacie nie chodzi mi o to jakie są polecane tu na forum sklepy ale jakie wy polecacie z praktyki
Ps.jeżeli chodzi o to to może dziki po o spocie wiedziałem ja i kolega z jego dziewczyną bo byłem tam z nimi kolega też ma swojego spota więc nie bałem się iść z nimi
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Jakie w polecacie nie chodzi mi o to jakie są polecane tu na forum sklepy ale jakie wy polecacie z praktyki
Ps.jeżeli chodzi o to to może dziki po o spocie wiedziałem ja i kolega z jego dziewczyną bo byłem tam z nimi kolega też ma swojego spota więc nie bałem się iść z nimi

My polecamy te które są polecane na forum! A kolega zawinie i Twojego i swojego spota i tyle będziesz miał. Po ch**u takie spółki mówiły jaskółki!
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
Czyli musze zmienić miejscówke ?? Okey ide zobaczyć na formum jakie są
 

blancik90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2011
Postów
314
Buchów
0
Bo trzeba nacisnąć "zobacz listę sub-forów". Ja śmiało poleciłbym Ci sklep, który działa już 13 lat, tyle że forum go nie poleca bo nie doi od nich kaski, forum poleca te sklepy, które im za to płacą a jak polecisz inny to Cię dojadą, tak to tutaj jest. Co do miejscówki to zdecydowanie zmień, ale z głową a nie na przypale. Pozdro
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
Okey mam też taką fajną ale najpier na pierwszy ogień dam sieje żeby sprawdzić czy nic nie bd potem zobacze
A i myślałem żeby zbudować im z takich ALA palet jakby szopke a daszek taki plastikowy żeby światło docierało do roślinek dobry pomysł??
Ps jeżeli chodzi o indoor to na niektórych zdj przynajmniej ja widziałem że zamiast lamp są ledy no i tu nasuwa sie moje pytanie jakie są to ledy??
 
C

Chewbacca

Guest
Po co chcesz robić szopkę? W ten sposób ograniczysz mocno ilość światła jakie dociera do topów. A poza tym pomyśl logicznie, co się bardziej rzuci w oczy przypadkowemu spacerowiczowi, jakaś szopka w krzakach czy roślina? O ledach jest już milion tematów na forum. Masz wyszukiwarkę to używaj a nie pytasz o każdą pierdołę. Ogarnij się!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół