nasiona marihuany

Ile gramów?

Wyszukiwarka Forumowa:

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
Cześć dopiero co zaczynam moją historię z tymi roślinami, czytałem o tym i coś tam wiem. Na pierwszy ogień wziąłem a
Automat Black Jack z ..................... a co do tematu zasadzilem wyszedł nad ziemie ale jeszcze nie rzucił łupinek ( roślina outdoor od początku ) i może ktoś już miał konkretnie z tym gatunkiem styczność i wie ile gram wyjdzie z niej?
Ps. Lub jakąś średnią plonu z automatów
Pozdrawiam
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
Wszystko zależy od warunków. Ziemia nawozy i jak bd o nią dbał nie da się powiedzieć ile gramów wyjdzie z krzaka
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
Aha to mogę mieć z krzaka ponad 30/40 a nawet tylko 5 tak ?? Wszystko zależy od moich ruchów? Jak co zrobię i co do niej dodam
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Cześć dopiero co zaczynam moją historię z tymi roślinami, czytałem o tym i coś tam wiem. Na pierwszy ogień wziąłem a
Automat Black Jack z Tanie Sranie naprawdę obsrany ten sklep��a co do tematu zasadzilem wyszedł nad ziemie ale jeszcze nie rzucił łupinek ( roślina outdoor od początku ) i może ktoś już miał konkretnie z tym gatunkiem styczność i wie ile gram wyjdzie z niej?
Ps. Lub jakąś średnią plonu z automatów
Pozdrawiam

Polecasz sklep konfidentów ?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
Konfidentow?? Dlaczego tak sądzisz ?? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
bez rozwijania tematu - prosze o nie wstawianie adresow jakis chujni ,na forum sa polecane sprawdzone sklepy

inaczej prosisz sie o upomnienie-warna-bana
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
Dobrze a mógł byś mi pomóc?? No więc tak zasadzilem wsztko pięknie ładnie no ale od prawie tygodnia nasionko jest1/2 cm nad ziemią ale nie chce się otworzyć i nw co jest
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
No okey nie bd a możecie trochę zaradzić mi bo mój auto (ma już tydzien) jest na dworze na ogródku co 2/3 dni będe podlewać, jest 2cm nad ziemią tylko on dalej nie chce pokazać sw listków[jest dalej w nasionku ] i nie wiem co zrobić czy pomóc mu może w tym czy sam sb poradzi

A drugie pytanie czy mógł bym uprawiać automata na oknie w pokoju jestem w tych sprawach zielony nie mam pojęcia zupełnie

Pzdr.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Proponowałbym Ci uważać bardziej na lekcjach przyrody, może jeszcze będą z Ciebie ludzie.
Na ten czas proponuję Ci zostawić tego krzaka w spokoju, to żywy organizm, o ile nie zalałeś podłoża i niczego nie od***ałeś to urośnie i choćby miało wyrosnąć 5g, to uwierz, że da Ci dużo satysfakcji.
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Cześć dopiero co zaczynam moją historię z tymi roślinami, czytałem o tym i coś tam wiem. Na pierwszy ogień wziąłem a
Automat Black Jack z ..................... a co do tematu zasadzilem wyszedł nad ziemie ale jeszcze nie rzucił łupinek ( roślina outdoor od początku ) i może ktoś już miał konkretnie z tym gatunkiem styczność i wie ile gram wyjdzie z niej?
Ps. Lub jakąś średnią plonu z automatów
Pozdrawiam

Rozumiem, że wyszła z ziemi nie zrzuciwszy kasku. Dzieje się tak najczęściej gdy zasadzisz nasiono zbyt płytko. Następny razem sadź na głębokość ok 2cm. Może będzie dłużej o jeden dzień wychodziła na powierzchnię, ale zawsze bez łupinki.
Na tę chwilę masz kilka możliwości:
1. Zostawić jak jest i liczyć że przyroda sama sobie poradzi. Ale rośliny, które nie zrzucą kasku na czas, mają tendencję do wyciągania się
2. Co jakiś czas upuścić na łupinkę kroplę wody, tak by ta zmiękła i roślina ją wtedy łatwiej zrzuci
3. Metoda najbardziej ryzykowna, ale jeśli jest szczelina w tej łupince, to możesz delikatnie wsadzić tam cienką igłę do szycia i łupinkę podważyć

Drwinami się nie przejmuj, bo na tym forum mało kto jest życzliwy i motto przewodnie powinno tu brzmieć "zapomniał wół jak cielęciem był". Powodzenia.
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
Rozumiem, że wyszła z ziemi nie zrzuciwszy kasku. Dzieje się tak najczęściej gdy zasadzisz nasiono zbyt płytko. Następny razem sadź na głębokość ok 2cm. Może będzie dłużej o jeden dzień wychodziła na powierzchnię, ale zawsze bez łupinki.
Na tę chwilę masz kilka możliwości:
1. Zostawić jak jest i liczyć że przyroda sama sobie poradzi. Ale rośliny, które nie zrzucą kasku na czas, mają tendencję do wyciągania się
2. Co jakiś czas upuścić na łupinkę kroplę wody, tak by ta zmiękła i roślina ją wtedy łatwiej zrzuci
3. Metoda najbardziej ryzykowna, ale jeśli jest szczelina w tej łupince, to możesz delikatnie wsadzić tam cienką igłę do szycia i łupinkę podważyć

Drwinami się nie przejmuj, bo na tym forum mało kto jest życzliwy i motto przewodnie powinno tu brzmieć "zapomniał wół jak cielęciem był". Powodzenia.

Dzięki ci za rade jesteś bardzo miły i zrobikem jak napisałem żeby ją podważyć i po 2h listki sie roprostowaly
 

zjarany arab

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2018
Postów
70
Buchów
0
Siema bo nie wiem jak u was ale u mnie mocno padai burza jest a mam na dworze automata sadzonke ma już prawie drugie listki (te pierwotne) i ona przeżyje?? Czy mogę już się pogodzić z utratą?
 
L

Lord of Bhang

Guest
Siema bo nie wiem jak u was ale u mnie mocno padai burza jest a mam na dworze automata sadzonke ma już prawie drugie listki (te pierwotne) i ona przeżyje?? Czy mogę już się pogodzić z utratą?

O ile jej nie wypłuka z ziemi to przeżyje ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół