nasiona marihuany

Otwarcie swojego sklepu z ziołami, własny coffik

Wyszukiwarka Forumowa:

RysiuBeret

Active member
Rejestracja
Lis 7, 2015
Postów
44
Buchów
0
Hej witam cześć!
Wie ktoś może jak wyglada procedura do otrzymania pozwolenia na otwarcie coffika?
Jakie są koszta, jak patrzą na to urzędy, jakie warunki trzeba spełnić.
Jak wyglada sprawa dostaw towaru, gdzie szukać dostawców, Ew. Jak ubiegać się o miano legalnego growera z pozwoleniem na duża uprawę.
Wszystko oczywiście w Holandii
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Po pierwsze, nie ma czegoś takiego jak "miano legalnego growera". W ogóle jakakolwiek uprawa w NL po za max 5 krzakami na parapecie czy w ogrodzie jest nielegalna. A cały temat w coffikach jest z nielegalu.
Po za tym nie da się otworzyć coffika bo nikt nie wydaje żadnych licencji od wielu lat. Możesz odkupić coffik ewentualnie, ale to raczej mało prawdopodobne. Z resztą potrzebował być pewnie kilku milionów Euro których pewnie i tak nie masz więc zostają Ci marzenia ;)
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Po pierwsze, nie ma czegoś takiego jak "miano legalnego growera". W ogóle jakakolwiek uprawa w NL po za max 5 krzakami na parapecie czy w ogrodzie jest nielegalna. A cały temat w coffikach jest z nielegalu.
Po za tym nie da się otworzyć coffika bo nikt nie wydaje żadnych licencji od wielu lat. Możesz odkupić coffik ewentualnie, ale to raczej mało prawdopodobne. Z resztą potrzebował być pewnie kilku milionów Euro których pewnie i tak nie masz więc zostają Ci marzenia ;)

A ja dodam od siebie ze jaka kolwiek uprawa, czy parapet czy ogrodek jest zabroniona, zadzwoń do byle jakiego gemente o info.
Niby do konca maja władze mają cos ustalić apropo legalnen uprawy przez podmioty gospodarcze.
Ale ha tam bym sie nie nastawiał tak szybko na to
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Mnie najbardziej interesuje czy w końcu kiedyś w PL będzie można uprawiać komercyjnie dla chorych. Liroy tego chciał w swoim projekcie. Gdyby nie idiotyczny i absu****ny sprzeciw posłów na komisji, to by to przeszło. Tak to teraz chorzy mogą mieć przepisywaną marychę, tyle, że nie ma jej skąd wziąć. Zaraz bym zebrał jakiś kapitał ze znajomymi i zaczął biznes ;)

Co do NL to władze to bardzo zwalczają, chodzi m.in. o turystykę którą im psują ludzie przyjeżdżający do NL żeby się tylko naćpać i bruździć.
 

RysiuBeret

Active member
Rejestracja
Lis 7, 2015
Postów
44
Buchów
0
A jeśli chciałbym zostać takim dostawca do coffika, wstawiać im zielsko, to co? Mam pójść do coffa poprosić właściciela i dac mu spróbować ? Spytać się czy nie potrzebuje jakiegoś extra staffu? Jak duża jest konkurencja dużych hurtowników, innymi słowy jak duze szanse mam na to ze jakiś coffik zainteresuje się moja trawa, zakładając, ze będzie to dobre zioło
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Szanse masz zerowe. Jak skonczysz gimnazjum wzrosna do 5%, po liceum 15%, a po studiach bym strzelal na 35%.
Jak nielegal to nielegal. Wyrabial sobie kiedys kontakt w polsce na sort, np. dobra cena na wziecie kilosa? Albo kogos na hurtowy zbyt?
Jak nie to myslisz ze w holandii podzialasz? W najlepszym wypadku w gebe dostaniesz i ziolo stracisz.

Koneksje dzieciak, koneksje jak to w zyciu. Szczescie, ciezka praca i przypadek. Jak to w zyciu.
 

choci

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2008
Postów
253
Buchów
1
Sprzedać zioło do cofika nie jest problem,biora wszysko i dużo, problemem może się okazać cena huejaka będą chcieli za to zaplacic,tam są big gracze!!!którzy produkują tego setki kilogramów
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak byś miał za***isty sort w za***istej cenie to jest szansa. Ale takich co mają jest na pęczki, więc ta szansa jest wyjątkowo mała.
 

RysiuBeret

Active member
Rejestracja
Lis 7, 2015
Postów
44
Buchów
0
Dzięki Panowie, byłem przekonany, ze w NL plantacje są jakoś prawnie regulowane, koffy sprawdzane i zioło badane...
Mimo wszystko i tak spróbuje się zakręcić w życiu tak, żeby po paru latach odkopać ten post i wszystkich was zaprosić na otwarcie mojej skromnej „kawiarenki” :)
Z farcikiem ?

P.s temat chyba można zamknąć bo jeśli chodzi o mnie wszystkie informacje jakie mnie interesowały zostały podane
 
K

Kannaland

Guest
A jeśli chciałbym zostać takim dostawca do coffika, wstawiać im zielsko, to co? Mam pójść do coffa poprosić właściciela i dac mu spróbować ? Spytać się czy nie potrzebuje jakiegoś extra staffu? Jak duża jest konkurencja dużych hurtowników, innymi słowy jak duze szanse mam na to ze jakiś coffik zainteresuje się moja trawa, zakładając, ze będzie to dobre zioło

Jedynie masz szanse znalezc posrednika/skup ktory rowniez dostarcza do kofów. Jak znajdziesz pierwszego w pewien sposob to znalezienie kolejnego bedzie banalne i bardziej wypadkiem przy "pracy" hehe. Jak takiego posrednika znajdziesz to najpierw musisz zbudowac conajmniej pare miesiecy zaufania u niego zanim zrobisz z nim dobry deal a i tak bedziesz ryzykowac, ze stracisz wszystko. Taki posrednik zarabia na kilosie sprzedanym wcale nie jakies zawrotne kwoty, wiec wy***anie Ciebie na kilosie nawet marnej jakosci bedzie mu sie 10 razy bardziej oplacalo i nic nie kosztowalo. Zdarza sie tez, ze czasem na hajs musisz poczekac pare dni, zanim ten posrednik Twoje ziolo sprzeda i jest to u niektorych ludzi normalna praktyka. Czasem niedopijesz kawy a hajs juz bedzie sprawdzany w maszynie. Robia tak z wielu wzgledow, chocby zeby podczas przypalu podczas transakcji nie bylo podwojnej straty w postaci ziolo+hajs, albo bo nie wykladaja swojego hajsu, bo po co jak nie musza, a to oni ustalaja zasady w swoim skupie od parudziesieciu lat i na klientow nie narzekaja.

Pozdro i z fartem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół