nasiona marihuany

Platforma na krzaki

Wyszukiwarka Forumowa:

SnakeFromEden

Active member
Rejestracja
Sty 7, 2017
Postów
26
Buchów
0
Witam,mam bardzo dobre miejsce na spota.Problem jest taki że jest to na bagnach typowych woda po pół metra max i wszędzie bazie,kotki jak zwal tak zwal.Mysle żeby wbić tam 4 pale,i na górę walnąć paletę.Wszystko skręcić i usztywnić.Na sam koniec pomalować żeby w oczy się nie rzucało i na górę donice.Robil ktoś coś podobnego?Jakieś porady co do takiej konstrukcji?
 

Simon5D

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2018
Postów
53
Buchów
1
Pomyśl jak takie coś będzie wyglądać kiedy krzaki osiągną 1-2m. Z kilometra to zauważysz
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
któs robił takie rusztowanie i w donicach bodajże miał,było gdzieś na forum.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
tez mi sie kiedys przewinelo na forum tu, jak typek sadzil w donicach na paletach na bagnach jakis
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Pomyśl jak takie coś będzie wyglądać kiedy krzaki osiągną 1-2m. Z kilometra to zauważysz

Lst na bierzaco zeby krzak rosl w szerz, a nie wzdluz.
Paliki, no zalezy jak to wyglada zadnych zdjec nie dales. Jakies zdjecie terenu ulatwilo by sprawe.
 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Tez miałem coś w ten deseń. Sprawdziło się elegancko choć nie ukrywam, ze takie rozwiązanie jest przypalowe. Zamiast palikow i skręcaniu całości, osadzilem palety na oponach. Nic przez cały sezon nawet nie drgnelo. Chodziłem po tym, doniczki stały - nie do roz***ania. Przemyśl to. Paliki po którymś roku mogą ***nac jak beda stac w wodzie, opony tak łatwo sie poddadza tak myślę.
Pomysl na to tez zaczerpnięty tutaj z forum, ale to nie Luciano. Kolo w ch*j krzoka miał, bobry, jakas opuszczona chata w tle. Takie luzne skojarzenia mose ktos naprowadzi na odpowiednią osobę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół