nasiona marihuany

Polny&Miedza Polskie Niebo & Powietrze 30sez/65 auto

Wyszukiwarka Forumowa:
Q

qadzik

Guest
Tuż to narkotyki so, lepiej to zostaw <joint>

Ładnie to wygląda, za jakis czas sie grzyby zaczną myślałeś o zamaskowaniu dołków czymś?
Szczególnie dolomitu
 
P

PolnaMiedza

Guest
Jeśli już ktoś tam sie zapusci to i tak nie będzie miał żadnych wątpliwości co się dzieje. Jeden dobry deszcz i dolomitu nie ma. Swoją drogą we większości na zdjeciach biały jest perlit a nie dolomit. Grzybiarze tam nie chodzą.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Jak na dwa miechy wega to dupy nie urywa
coś trzeba z nimi zrobić, moze czesciej do nich zagladac z woda i nawozami
lub były błedy na poczatku z gleba...
 
P

PolnaMiedza

Guest
Może i dupy nie urywa ale w sumie to nawet nie miało<rotfl> Wszystko robione z taką ilością czasu jaką posiadam. Częściej tam nie będę, ponieważ fizycznie więcej mnie nie ma niż jestem. Według moich tegorocznych standarów jest co najmiej dostatecznie jak nie dobrze. Liczę na w miarę przyzwoity wynik końcowy raczej dzięki ilości. Jeśli nie ten sezon to następny, takie mam podejście bo inaczej uprawiając tylko out możesz jakis kłopotów psychicznych się nabawić. Pozdro i z fartem

---------- Post Zaktualizowany 14:58 ---------- Data pierwszego postu 14:00 ----------

,,Bo w życiu nie liczy się tylko ***any sos, na pierwszym miejscu stawiaj rozsądku głos"

https://www.youtube.com/watch?v=Jh14Qtj2sEs

30 dzień weg :













Czas i tak płynie a ja czekam co z tego będzie. Pozdro Pany i bez stersssu.
 

Kolakao

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
399
Buchów
0
Ta kukurydza juz je przewyższa i ogranicza im swiatlo w 80%. Nie uważasz ze zmarnują się tam ?
 
P

PolnaMiedza

Guest
Na pewno niebędzie takiego efektu jak na łące, ale wszystko ma swoje wady i zalety, niestety.<joint>:lol3::bongo4:
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Nie dygaj, u mnie też była spora przewaga reszty flory nad moimi plantami, teraz to one dominują
 

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
trzymaj się Polny i Miedza i uważaj na siebie bo coś mi ta miejscówka nie leży. Ostrożności !!! pozdro
 
P

PolnaMiedza

Guest
Aktualizacja, spot auto kuku. Sorry za jakośc zdjęć ale czas podle gonił, następnym razem się przyłoże <joint>

53 dzień życia, któryś tam flo...

























Jutro z wieczora, jeśli wszystko dam radę dopiąć w czasie, będzie aktualizacja z sezon spota.

Pozdrawiam wszystkich i powodzonka.
 

nemo_green

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2017
Postów
25
Buchów
0
PolnaMiedza, ladnie Ci to poroslo w kukurydzy, masz kolego dużo szczescia, ze takie piekne lato-wszyscy mamy! Jakby to bylo zeszloroczne to juz bys tam karly z plesnia widzial hehe
Jedynie sobie mysle czemu kosą tej kukurydzy od strony poludniowej tak nie przyciales, tak na 1m wysokosci, ja tylko to bym tam jeszcze zrobil :) pozdro i powodzenia!
 

mamahuana

Active member
Rejestracja
Cze 26, 2014
Postów
37
Buchów
0
Ładnie to wszystko wyglada, podoba mi się. ? za rok planuje podobnie jak ty, spocik na kukurydzianym polu. Zobaczymy, jeśli tobie ładnie wyjdzie to się zastanawiał raczej nie będę hehe  Trzymam kciuki! Łap bucha?
 
P

PolnaMiedza

Guest
Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca hehe. O ile z auto spota jestem w miare zadowolony to sezonowy podbija mi ciśnienie. Pomijając już to, że przez te zarazem upragnione i znienawidzone słońce, które leje istny ogień z nieba, porosły mi sezonowki na miare atomatów (musiał bym podlewać co 2 dzień a to nie realne) dodatkowo jakiś wk***iny jeleń roz***ał moje ogrodzenie i zjadł na kolacje 5 najsilniejszy Pań. Pomysł z kukurydzą okazał się w tym roku trafny bo mimo niewielkiego nawadniania plantów kuku osłaniała je częściowo od żaru słońca. Zdjęć ze sezonowego nie ma bo w amoku ratowania ogrodzenia zastała mnie noc na spocie. Będzie w przyszłej aktualizacji.
Pozdrawiam
 

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
Automaty w kukurydzy wyglądają naprawdę fajnie. Myślę, że będziesz zadowolony z plonów. :) pozdro i z fartem do końca :)
 
P

PolnaMiedza

Guest
Siemka
Aktualizacja kuk auto;

63 dzien zycia





























Ten spot moge odwiedzac po 5 razy dziennie wiec czesto są nowe zdjecia. Sezony zabieraja czas pod wzgledem nawadniania itp itd wiec zazwyczaj zastaje mnie noc a fleszem nie chce blyskac. Postaram wybrac sie wczesniej albo najpierw robic zdjecia hehe.
Pozdrawiam.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Tyle ich tam wsadziłeś ze plon bedzie zadowoalający
ładnie idą!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół