nasiona marihuany

Polny&Miedza Polskie Niebo & Powietrze 30sez/65 auto

Wyszukiwarka Forumowa:
P

PolnaMiedza

Guest
,,Prawo jest jak płot. Lew przeskoczy, orzeł przefrunie, wąż się prześlizgnie, a tylko bydło stoi i ryczy''

https://www.youtube.com/watch?v=cB2Sa6gkg2Y

Aktualizacja Spotu atomatycznego

78 sztuk :







Jedyny nawóz, który będe stosował na wega :




Spot sezonowy rośnie w oczach aż miło. Został odwiedzony wczoraj ale nie chiało mi się pstrykać fotek. Wrzuce w tygodniu po kolejnej wizycieu u szanowny Panienek.
Pozdrawiam i z fartem panowie !!!!
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Hehehe do***ales w tej kukurydzy. Rozumiem ze swoj teren bo jak spontan to shiza.
 

AgroBiznes

Member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
5
Buchów
0
Do moderatora: rozumiem że ten post może jednoczesnie uswiadomic ale tez podsunac pomysl nie tym co trzeba, wiec decyzje o wrzuceniu posta zostawiam Tobie ;)
Treść:

Czy po kodzie kreskowym można byłoby dojść w jakim sklepie został kupiony produkt? Jeśli producent ma ewidencję co gdzie poszło. Do tego kamery w sklepie lub płatność kartą. Jeśli to mała miejscowość to pewnie nietrudno byłoby dojść co i jak. Tak tylko głośno myślę. Druga myśl jest taka skąd oni by mieli mieć bazę kodów. Ale pewnie już w niejednym śledztwie (mam tu na myśli jakieś grubsze sprawy niż narkotyki) kod się przydał więc nie zdziwiłbym się gdyby mieli taką bazę :D
 
P

PolnaMiedza

Guest
Ziemia jest moją własnością, lecz uprawą jej zajmuje się mój somsiad, poniewarz przez faworyzowanie rolnictwa wielkofarmatowego, gospodarstwa o malym areale (np. 4.5 h jak moje) przestaly mieć racje bytu przez koszty produkcji. Po odjęciu kosztów ochrony roślin, paliwa itp itd. Na czysto zostaje 1000-1500 zł z hektara. Łatwo obliczyć że daje to od 4 do 6 tyś zysku. Trzeba pamiętać, że żniwa są raz w roku i za tą kwote od żniw do żniw to nawet na chleb ze szmalcem i cherbate ledwo by starczyło. Sprawa ma się inaczej jeśli masz tych hektarów np. 100 ( najwiekszy gospodarz w mojej parafi ma ponad 2 tyś, ***any jak dopadł pgr po rozpadzie to zagarnol wszystko za pół darmo)to łatwa matematyka ile zostaje. Dodatkowo do każdego hektara komunizm europejski dopłaca po 440 zł. W przypadku mojego gospodarstwa zostaje jeszcze na cukier do herbaty i troche szyneczki na przemian ze szmalcem.Pisze to dla miastowych co mnie mówią, że jak masz gospodarstwo ( w slangu jesteś ,,bambrem") to chwycileś pana boga za nogi, bo naoglądali się ,, Rolnik szuka Żony". Oczywiscie można wszystko sprzedać i mieć ze +- 170 tyś. Nawet ze 500 jeśli podzielimy to na działki budowlane, ale fatum wyjscia z domu, spojrzenia w prawo, spojrzenia w lewo i uswiadomieniena sobie, że to nie jest już moje, lub co gorsze zafudowania sobie wiejskiego ośrodka wypoczynkowego, któremu przeszkadza to, że w okresie prac w polu, maszyny chałaasują po 22, to ten argument też, szczerze pie***le. Oczywiscie ja z 1 setnej tej powierzchni (4,5 h) od ładnych paru sezonów wyciskam teoretycznie ( bo i tak wszystko spalam od sezonu do sezonu) x krotność tego co on ma na czysto ale, jak podaje motto przewodnie tej aktualizacji, w rolnictwie alternatywą dla uprawy jest bydło więc reszte... sami musicie sobie odpowiedzieć. Chodź autor zapewne nie szedł tym tokiem myślenia to ja zintepretowałem to po swojemu. A więc wracając do tematu pytania, ziemia jest moja ale trzymam ręke na pulsie, w razie ostatecznosci (jeśli pogoda będzie taka jak dotychczas, to skończę troszku przed czasem, nawet jesli Damy nie będą w 100% gotowe) zapodam kuracje Ripenem. Troszku tekstu mi się wylało, przepraszam i z fartem Panowie.

---------- Post Zaktualizowany 01:07 ---------- Data pierwszego postu 00:58 ----------

Ziemia sklepowa z biedry, taka jak na zdj. z początku fotrorelki, na dołek 2 litry, plus przekopana ziemia polna ze wszystkimi nawozami pod kukurydzę, wiec i tak pewnie lepsza od kupnej, ale dla pewności nie chciałem ryzykować popalenia siewek i dalem startową sklepową.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Humusa zamawialem za pośrednictwem internetu z drugiego końca Polski więc fizycznie nie bylem w żadnym sklepie, luz. Zamawiam na inny adres i dane.
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Tez mam ripen pojdzie w tym roku caly bo sie kurde przeterminuje. W takim razie obserwuje Twoje poczynania. Co do auto nawadniania to zapraszam na priv chetnie wymienie zdobyte doswiadczenie.

Pozdro
Mj
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
ja w poznaniu przy euro 2012 piłem z chorwatami maskra w piatek mecz a ja w srode do domu wracałem ( podobno )
niezłe wariaty lecz w chorwacji pogoda lepza niz w PL
rakjia czy cos upie****ator konkretny :)

Hahaha przypomniałeś mi właśnie, że na euro 2012 tak się nak***iłem i naćpiełem z jednym z Irlandczyków że wpadłem na uczelnie na egzamin tego samego dnia w koszulce Irlandii nie będąc w stanie wymówić słowa :D Mina moich kolegów z roku jak wychodzą z sali i widzą rudego osobnika na***anego jak worek cementu który czekał na swojego polskiego kompana do melanżu - bezcenna :D

PolnaMiedza - jak dobrze zrozumiałem, część pestek kiełkowałeś bezpośrednio na spocie w docelowych doniczkach? Jeśli tak, to z jakim skutkiem? Mam jeszcze 15 autosów które dopiero kiełki pokazały i nadają się do wrzucenia w ziemie, ale większą część mam już w kubeczkach i nie bardzo chce mi się czekać aż wspomniane 15sztuk wyjdzie z ziemi, i rozkminiam czy nie lepiej będzie je po prostu wyj***ć na spota bez uprzedniego kiełkowania w kubeczkach, bo bym musiał dodatkowo z 2 dni poczekać aż w ogóle wyjdą z ziemi.
I pytanko odnośnie tej ziemi z biedry w białych workach - mam ich parę, ale przy porządkach na ogrodzie jak jej używałem to stwierdzam, że wydaje się być chu**wa na maxa <lol> Jakie są Twoje odczucia dotyczące tej gleby, wzbogacałeś ją jakimiś perlitami/wermikulitami czy sadziłeś bezpośrednio w tej ziemi?
Fajny spocik na te afy w tej kukurydzy, a tą beczke bym pomalował albo wkopał w ziemię bo ten niebieski strasznie rzuca się w oczy.
Pozdrówy :)
 

AgroBiznes

Member
Rejestracja
Cze 24, 2018
Postów
5
Buchów
0
Humusa zamawialem za pośrednictwem internetu z drugiego końca Polski więc fizycznie nie bylem w żadnym sklepie, luz. Zamawiam na inny adres i dane.

Spk - zapytałem bo akurat rozkminiałem temat, dlatego ja zdzieram etykiety ze wszystkiego co jest koło spota (chociaż w pewnej odległości i dobrze schowane), pozdro i życzę udanych żniw ;)
 
P

PolnaMiedza

Guest
Wszystkie sezonówki były wsadzane w dołki bezpośrednio na spocie, tzn. kiełek centymetr, wsadzone do dołka na spocie. Oczywiscie rano obfite podlanie ziemi przed wieczornym wysadzeniem, nastepne podlanie na drugi dzień lub po 10-15 godzinach jeśli pogoda jest upalna. Generalnie chodzi o utrzymanie wilgotności i nie dopuszczenie do przesuszenia gleby. Jeśli kiełek nawet delikatnie się podsuszy to ma już marne szanse. Jeśli sadzisz w donicy problem przesuszania sie medium jest jeszcze większy, więc polecam jednak dołki. Kiełkowalność jeśli zastosujesz sie do tej metody w moim wypadku 100%. Jesli nie to raczej 100% klapa. Co do gleby to nie można oczekiwać cudów za 3.80 zł. Nie mialem z nią nigdy problemów, a rośliny jak najbardziej zdrowe i dorodne. Oczywiście wszystko z dolomitem, azofoską, perlitwm ale to jest już opisane na początku. Jesli przygotowujesz ziemie na wiosne to przed wysadzeniem kiełka, w środku dołka wibierasz z około 2 litry ziemi z nawozami i wsypujesz 2 litry ziemi troszku lepszej jakości, najlepiej przeznaczonej do kiełkowania. Ja jestem fanem humusa wiec i ziemia jest humusowa. Jeśli tego nie zrobisz to siewka w pierwszych dniach życia najprawdopodobniej zostanie popalona nawozmai. Zaraz podrzuce zdjęcia ziemi do kiełkowania, którą użyłem.

---------- Post Zaktualizowany 20:29 ---------- Data pierwszego postu 20:10 ----------





 
P

PolnaMiedza

Guest
50 dzień wega

Spot sezonowy (32 sztuki )

Sativa Mass :













Passion1:







Shamany:





Maroc: ( po jednym zabiegu niedobory ustępują )









Dodatkowo Panny po sesji zdjęciowej zostały poskładane na glebe, niczym Sebiks w ciemnej uliczce pod swoim blokiem.
Jutro dodam zdjęcia z auto kuku paradais.
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Troche susza dala im sie we znaki. Odbija duze nie sa wiec rusza z kopyta.

Z fartem
MJL
 

danielbolek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2018
Postów
142
Buchów
0
wydaje mi sie,aczykolwiek moge sie mylic ze te sezonowki to bardzo nlisko siebie sa posadzone. czy jak urosna do tych np 1.60 m to nie wejda na siebie?? 3 rosliny zleja sie w jednegomogromnego potwora. a co za tym idzie duze ryzyko plesni w pozniejszym czasie.
poZDR i oby do przodu
 
P

PolnaMiedza

Guest
Rosliny będą formowane w kląby. Wyglądają lepiej niż na zdjeciach. Susza raczej nic im nie zrobiła. Były poprostu dużo później wysadzane od reszty roslin na forum. Widze ciągły progres z tygodnia na tydzień i nie zaobsrewowałem żadnego spowolnienia ich wzrostu przez cały okres wzrostu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół