nasiona marihuany

Polny&Miedza Polskie Niebo & Powietrze 30sez/65 auto

Wyszukiwarka Forumowa:
P

PolnaMiedza

Guest
No to będe musiał wysłać braciaka na auto spota koło domu w celu cyknięcia fotek. Dzięki Drzewiec za przypominke:spalony:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Niestety nie udało mi się go zwerbować do latania po kniejach więc zdjecie będzie tylko jednego plant, którym opiekuje się koło domu. W końcówce tygodnia większa atualizacja<peace>

Grapefruit x Girl Scout Cookies GGS
11 dzień życia
 
Ostatnia edycja:
P

PolnaMiedza

Guest
Na początek troszkę statystyk:

Z 56 sez. zostało około 41 (dwie sztuki na granicy życia i śmierci)

Cała uprawa jest prowadzona w myśl outdoor. Pestki zaraz po kiełkowaniu były wysadzane na miejsca docelowe na spocie bez przesadzania, wegowania w boxsie itp itd. Jeden spot oddalony troszku od głównego pochłoną praktycznie wszystkie z 15 ofiar. Nie odwiedziłem ich po prostu dzień po wysadzeniu w celu podniesienia wilgotności gleby i kiełki pozasychały. Na całe szczęście reszta poradziła sobie wyborowo.

Wszystkie sztuki na zdjęciach mają 16 dni od kiełka.

Sativa Mass









Passion 1






Shamany






Maroc






Na dziś to tyle. Idzie do mnie sroga paka nasion atomatycznych. Jeśli będą dziś to odrazu się z wami tym podzielę w fotorelacji i przy okazji podepnę po tą aktualizacje ,,LUŹNĄ STREFE''
 
P

PolnaMiedza

Guest
Troszku poprzeciągało się w czasie, ale dozuje wam z niecierpliwością nową dawkę zdjęć niczym igła helene do kabla:freak:

W moje szeregi wstąpiła niczego sobie armia atomatów



A tak wyglądają miejsca gdzie docelowo zamieszkają wyżej wymienione osobniki



Część osobników we własnej osobie


Oczywiście najlepiej było by napisać, że będzie grubo i oby do końca, ale ilość jest podyktowana możliwością strat więc gdy ostanie się 40-50 sztuk i tak będę zadowolony. Znając życie jeśli od początku nastawisz się na straty to pewnie będą znikome i ostane się ze 90-100 atomatami lecz lepsze to od kupienia 20 i zostania ze dwoma bo nie przewidzieliśmy, że będą straty.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spot sezonowy

Stan na dzień dzisejszy to 36 sztuk. Ubyły sztuki, które nie zostały ogrodzane więc ogrodzenie zdaje egzamin w 100 %.

24 dzień weg

Sativa Mass













Shamany







Passion 1









Moroc









Panny zostały pierwszy raz podlane biohumusem w niskim stężeniu ( czytaj na oko :zombi:)







Ogrodzenie spełnia swoją role i jestem z niego w pełni zadowolony (gwarantuje, że zwierzyna jest bezpieczna uprzedzając różne dziwne domniemania co do słuszności moralnej owego ogrodzenia)







------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co by tu za nudno nie było na tym forumie przejdzmy do działu

,,LUŹNA STREFA''






























Na dziś to tyle. Jedyne o co proszę to o nie powielanie tematu, że moją fotorelacja to kompletny przypał itp. itd. bo to już wszyscy wiemy, oraz o nie branie szablonowego przykładu kształtu fotorelacji bo przy nieroztropnym działaniu szczególnie młodych rolników fotografów może rzeczywiście nie być to bezpieczne.
Tym czasem Z Bogiem i do następnego :spalony:
 
U

Usunięty 59382

Guest
Fajny zbożak :D tez mam takiego wariata i ma 160cm :D mam go od września a 4 raz skórę zrzucił hehe :D
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
jak stenaline to szwecja zapewne :)

fajne zwierzątka....i grow tez
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
i pamiętajcie me ludziska że jak promem na szwecje to tylko na pokład tirowców :) freeeeeee żarcia w ujjjjjjjjj co nie Polna :D
 
P

PolnaMiedza

Guest
Mój Zbyszek ma około 180 cm +- 5 cm bo hójca w linii prostej nie utrzymasz<lol2> Co do kraju to pomyliliście się tylko o 2200 km :pr: Była to Chorwacja:smokee: Jutro zdjęcia automatowego przedszkola co by im przez ten czas hełmy do końca pospadały:bounce:
 
M

matson

Guest
ladnie tam, bylem na splicie, zadarze i wielu innych miejscach, ladnie zes sie odnalazl, pogoda byla w ch*j za***ista :D
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
ja w poznaniu przy euro 2012 piłem z chorwatami maskra w piatek mecz a ja w srode do domu wracałem ( podobno )
niezłe wariaty lecz w chorwacji pogoda lepza niz w PL
rakjia czy cos upie****ator konkretny :)
 
P

PolnaMiedza

Guest
,,I pije rakije zamiast browarów'' jeśli pamięć mnie nie myli to bardziej Albański wyrób regionalny, ale szpecem nie jestem:jocolor:
Koniec OFF topa na tą aktualizacje bo zaraz zrobi się śmietniczek, a nie oto tutaj chodzi. Z fartem koledzy<wodna>
 
P

PolnaMiedza

Guest
Oto i one ! Około 80 sztuk ze 120. 5 nie wykiełkowało, o 10 zapomniałem, 10 coś zdeptało, a reszta h*j go wie<wodna>, zagineły w zamieszaniu. Nadal jest to dla mnie zadawalająca ilość:crazy:



Jutro wysadzam do miejsca docelowego, ponieważ opuszczam na tydzień PL i chce mieć to już na gotowo, co by brat tylko podlewać konewką chodził<coolpalacz>

Oczywiście nie jest on na tyle skłonny do wysiłku co ja więc jutro desantuje tam jeszcze beczke 150 litrów, rozciągam o wiele za długi wąż jak na pompe wody w mojej wieśniackiej farmie i robie mu gotowca. Oczywiście i tak chciałem to zrobić ale niech myśli, że dla niego wszystko:lol3:<piwofuck>


---------- Post Zaktualizowany 21-06-2018 00:24 ---------- Data pierwszego postu 20-06-2018 23:47 ----------

Coś dla oka od Polnego

 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Elegancko koleszko, a jak tam zyja rosliny wczesniej wysadzone?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół