nasiona marihuany

Polny&Miedza Polskie Niebo & Powietrze 30sez/65 auto

Wyszukiwarka Forumowa:
C

Convictus

Guest
też mi się od razu skojarzyło i chciałem zapytać czy od Gardena brał glebę xD ale mówię ch*j, nie będę offtopa robił :D

Sadzisz ogólnie po kilka roślin w te koryta czy takie wanny porobiłeś na jednego planta :D?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
O panie widze ze grubo tu będzie na jesieni jak dostają. Dużo słonka i farta bo na pewno jedno i drugie będzie potrzebne :)
 
P

PolnaMiedza

Guest
A więc tak.

https://www.youtube.com/watch?v=c9VQye6P8k0

Na początek mała zmiana planów. Wszystkie odmiany pełno sezonowe będą od Oriona.


26 x Maroc
10 x Sativa Mass
10 X Passion 1
10 x Shaman
Oraz 5 pestek auto
Grapefruit x Girl Scout Cookies GGS

Reszta automatów początkiem czerwca.






Czas zweryfikuje czy pomysł z ogrodzeniem sopta jest dobry czy zły a tymczasem wygląda to tak:












Małe podlanie ziemi dzień przed wysadzeniem<coolpalacz>





Czekamy na efekty <peace>

Obiecywane ciasteczka. Zdjęcia nie są dokładnym przepisem bo często oblizywałem łyżeczkę i zapominałem robić zdjęcia.







Oraz część, którą nazwę ,,LUŹNĄ STREFĄ''













 
Ostatnia edycja:
P

PolnaMiedza

Guest
Tak to u nas mniej więcej wygląda:



Oficjalny zakaz GMO a za plecami kręcą grube interesy.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Po pierwsze: strasznie przypalowe foty wstawiasz. Moto, auto, zabudowania w tle, wedkowanie. Proponuje wstawic jeszcze zdjecie mordy i popijawy po maturze...
Po drugie: drut kolczasty w srodku lasu to nieporozumienie. Siatka: ok, ale narazanie pobliskiej zwierzyny na obrazenia przez kilka narkotycznych krzakow mi osobiscie zalatuje sk***ysynstwem i brakiem myslenia. Sadzimy w dzikich rejonach bo wyboru nie ma, ale wpie****anie sie do kogos do domu razem z drzwiami fajne nie jest.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Jesteś przypałem w ch*j :) Motor yamaha, seat ibiza, sabb, dokument wydany w Gdyni z nazwami firm, kolego nie wróżę ci przyszłości świetlanej ;) hejka
 
P

PolnaMiedza

Guest
A więc tak moi drodzy przyjaźnie nastawieni użytkownicy tego forum. Fotorelacja jest moją własnością i to ja ustalam jak będzie wyglądać. Jeśli chodzi o moje bezpieczeństwo na całe szczęście też sam o nie dbam. Zdjęcia, które wstawiam mają rozrzut 1200 km po Europie bo nie każdy ma nudne życie polegające na wstawaniu rano i pójściu na 8 godz. do fabryki. Zabudowania widoczne na zdjęciu są na jakimś wypiździejewie 3/4 w Essex, smochód nie jest mój tylko przemieszczałem się nim w danej chwili, a z ostatnim zdjęciem nie mam nic wspólnego a wstawiłem to jako ciekawostka więc możesz rozwiesić listy gończe za PolnymMiedzą jeszcze w dwóch ościennych województwach. Co do zrobienia krzywdy dzikiej zwierzynie nie głoś propagandy bo twardość skóry dzika(a tylko one tam grasują) jest nie porównywalna z ludzką i krzywdy na pewno sobie nie zrobi. Co do matury, muszę Cię zmartwić ale takowej nie pisałem więc i zdjęcia nie mam.
Podsumowywując sprawę cieszę się bardzo, że troszczycie się o mnie<palacz>i ,że pewna dawka nie powiązanych ze sobą czasem i miejscem zdjęc powoduje wizualizacje współrzędnych GPS mojego położenia geograficznego. W drodze wyjaśnienia nie mam nic przeciwko waszym wypowiedzią a wręcz przeciwnie, cieszę się, że wyrażacie swoje opinie i wróże wam świetlaną przyszłość i oby do :harvest:
 
P

PolnaMiedza

Guest
Nie wbijam szpilek hejkerom:lol3: Nikt puki co nie zhejtował mnie na tym forum a co najwyżej wyraził swoją opinie. Jednym fotorelka się podoba innym nie. Wszystkim nie dogodzisz. Robie ją dla siebie na forum publicznym więc dostęp do niej ma każdy ale nie każdy podziela moje poglądy względem niej.
Co do aktualizacji będzie pod koniec tygodnia gdy wrócę do naszej ukochanej Polandi.<coolpalacz>
 

Wengier

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
64
Buchów
0
Niektórym gula skacze, a mnie się osobiście bardzo podoba fotorelacja. Cos innego, a nie tylko zdjęcia krzaków. Sam próbowałem sie doszukać czegoś co by mogło go zdradzić ale nie znalazłem. Polna miedza wie co robi, a poza tym polskie pieski to slabiaki, i maja sukcesy w łapaniu małolatów z gramem. Na inne rzeczy nie maja ani umiejętności, ani sprzętu.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejnego up'a
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Co do aktualizacji będzie pod koniec tygodnia gdy wrócę do naszej ukochanej Polandi.<coolpalacz>

nadmienie tylko mimochodem ze 1 czerwca wszystkie fotorelacje bez foto krzakow laduja w koszu -termin ostateczny i dla wszystkich ten sam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół