nasiona marihuany

Indukcja MH HPS

Wyszukiwarka Forumowa:

an2a

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2016
Postów
102
Buchów
0
Witam od 7 dni mój industrial plant jest na 12/12 pod MH i określił płeć. Pytanie to ile go jeszcze trzymać pod MH bo nie chce żeby mi przerósł boxa i czy ktoś wie ile ta odmiana się zbiera do kwitnięcia ? Jest to wersja Northern Light tylko od Dinafem .
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
jak okreslila sie to juz sie zebrala do kwitniecia
ile czasu od przestawienia na 12-12?

zmien juz na hps
 

an2a

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2016
Postów
102
Buchów
0
No dzisiaj mija 7 dzien 12/12 i nie jest bardzo wysoka ale robiłem topping i sie krzaczy boxa mam na 150 wysokiego a ona ma z 60 , 70 z doniczka 11 l to mam nadzieje ze nie przekroczy tych 120 jak dam hpsa . Szkoda ze tak mało fotorelacji jest z tej odmiany praktycznie 2 znalazłem i tylko w 1 były zdjecia jeszcze ;(
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Northern Ligh mam 2 szt. w obecnej fotoreli,jak chcesz zerknij
to raczej kompaktowy krzaczek,nie wywali go do gory mocno


fajnie jakbys dal jakies foty to latwiej bedzie pomagac
 

an2a

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2016
Postów
102
Buchów
0
Oto i Ona chyba zdrowa obciąłem spod z tego co było liche chyba dobrze ;p


normal_IMG_20180417_165421.jpg


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
[MENTION=83065]an2a[/MENTION] tylko ja nie widze fotek? bo nie widze :)
 

an2a

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2016
Postów
102
Buchów
0
Sory nie wiem co sie stało z fotkami a trochę mnie nie było. Tak wygląda teraz miała 14 dni indukcji i jest w 9 dniu flo , od spodu zaczynają jej usychać liście chyba jest głodna ale wole sie upewnic podlana 3 razy terra wega raz pk 13 14 ( 1/3 dawki ) i boostem wszystko od canny . Temperatura w dzien 26 C noc 18C. Wilgotność okolo 60% muszę wyposażyć sie w osuszacz powietrza ale chyba do końca miecha spokojnie da rade najwyżej podkręcę mieszający. Podsypałem ja dolomitem bo ph w przelewie pokazuje 5 zamierzam przelac ja woda z rizothonikiem i jeszcze podsypać dolomitu jak narazie dałem 5 kopiatych łyzek stołowych na 11l donice pod krzaka i zalałem woda . Chce przelać ja woda az ph przelewu bedzie blado zielone czyli okolo 6 6,5 bo sprawdzam płynem heliga , wypłukać sole choć nie nawoziłem duzo i jakieś 3 dni później podlać pełna dawka terra wega pk i boostem dobry plan ? Czekam na sugestie , porady z***ki jak cos zle rozkminiam . Dodaje zdjęcia dla oceny :

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/93065/IMG_20180504_191150.jpg
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/93065/IMG_20180504_191042.jpg
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/93065/IMG_20180504_190922.jpg

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/93065/IMG_20180504_190902.jpg
 

an2a

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2016
Postów
102
Buchów
0
Ponad 200 odwiedzających i oprócz Drzewca nikt sie nie wypowiedział jak mam to rozumieć ze nikt nie wie czemu liście usychają ? Mi to wygląda na brak PK będzie ktoś tak uprzejmy i sie wypowie ? Przelałem ja woda z dolomitem i canna boostem jednak pewniejsze ze PH jest dobre bo rhizo mógłby poniesc je za bardzo. Licze na wypowiedzi i sory za jakość zdjęć nie mam lepszego aparatu i nie jestem fotografem :p
 

typowy

Full Flower
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2012
Postów
630
Buchów
1
Tymi liśćmi się w ogóle nie przejmuj. Sam mam czasem takie sytuacje nawet przy mega zdrowych roślinach. Nie zawsze możemy wszystkiemu zaradzić. Widać po górnych liściach, ze minimalnie zaczynaja jaśnieć wiec roślina potrzebuje nawozów. Na tym etapie lejemy 100% PK i z 3/4 dawki Terra Wega. Po jakiś 2 tyg. zjedz z pk i terra do 50%. A tak ogólnie jest dobrze i nie kombinuj bo nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu ;)
 

an2a

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2016
Postów
102
Buchów
0
Dzieki za wypowiedz :D Planowałem podobnie tylko 100% wega i 3/4 PK ale od tego czasu po przelaniu nieźle spuchła normalnie w oczach xD wiec zrobię jak radzisz zobaczymy jak to wyjdzie . Postawił bym bucha ale chyba jeszcze nie mogę albo nie umie :p Wieczorem wrzucę jakieś foto dla oceny postaram sie o lepsza jakość tymczasem pozdro z fartem <peace>
 

an2a

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2016
Postów
102
Buchów
0
Hej sory wczoraj nie dałem rady ale juz nadrabiam ostatnio zle policzyłem i okazuje sie ze jest w 15 dniu. Podlana tera wega 80% i 100% pk czekam az przeschnie ale dolne liscie dalej usychaja :(





PS: kupiłem siarczan magnezu co myślicie o oprysku zanim przeschnie i jakie proporcje mam 25gram to 10 15g na litr wody zgadza sie?
Czy szanowne grono raczy sie podzielic wiedza na temat proporcji tej magicznej soli bo wertujac forum zdania sa podzielone od 3 do 15g na litr wody a nie chce jej popalic szukałem na forum pod roznymi nazwami ( Siarczan magnezu , sół gorzka , epsom salt ) czytałem nawet jakies magiczne wyliczenia w porównaniu do canna mono mg ale tam tez jednoznacznie nie zostało powiedziane ile gram dac na litr. A i dopatrzaqłem jak sie daje buchy albo sie dopiero mi to odblokowała wiec sie odwdziecze :D
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół