nasiona marihuany

Jak ( w czym ) przenosicie swoje roślinki na spota?

Wyszukiwarka Forumowa:

blaszka97

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2016
Postów
220
Buchów
1
Jak w temacie. Nie wiedziałem w jaki dział dać także jeśli jest zły z góry sorrki ;)
Ja w tamtym roku z racji lekkiego przypału 5 krzaków z pudełka musiałem przenieść w... Kaloszach :D
Mam w tym roku pomysł żeby w plecaku je jakoś przetransportować, ale nie wiem jak się zabrać do tego żeby przypału nie było :police-smiley-emoti

Jeśli macie jakieś fajne patenty podzielcie się na pewno nie jeden skorzysta :D
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Znalezione w 10 sekund na forum. W plecaku się mieści od 10 do 15 takich w zależności od plecaka.


Dobry patent, jak mam siewki to tak robię, jak mam większe rośliny to układam w dużym kartonie od jakiegoś domowego agd/rtv i wynoszę.

Jest multum tematów o tym, nie wiem po co zakładać następny.
 

kampo3

Banned
Rejestracja
Cze 3, 2017
Postów
108
Buchów
0
Niektorzy przenosza w reklamowkach w nocy. Ja mam zamiar wsadzic sadzonke do malego boxa z kartonu I karton do plecaka, takie 2,3 boxy powinny sie zmiescic, zeby bylo jak najmniej luzu w plecaku.
 

blaszka97

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2016
Postów
220
Buchów
1
Znalezione w 10 sekund na forum. W plecaku się mieści od 10 do 15 takich w zależności od plecaka.

Jest multum tematów o tym, nie wiem po co zakładać następny.

No cóż :D jesteś po prostu szybki haha :D Ja niestety szukałem i za ch*j nie mogłem nic znaleźć... nie obeznany w terenie jestem <lol>
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
Do kartonu, karton zaklejasz, wypisujesz dane przesyłki (albo list przewozowy), naklejasz, do plecaka i jazda. Nie mają prawa Ci zajrzeć do środka chyba, że mają jakieś podejrzenia.
 

chłopakzbaraku

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2013
Postów
163
Buchów
0
Z tymi kubeczkami ja bym był ostrożny, łatwo można złamać zwłaszcza jeśli masz kawałek drogi lub jedziesz rowerem. Jeśli patent z plastikowymi kubkami, polecam pierw w pudełko kartonowe dopiero w plecak.
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Ja już się wyleczyłem z przenoszenia roślin na spota nigdy tego nie lubiłem latanie po kilka razy żeby wszystkie przenieść... teraz to mam małego foliaka na spocie w zacienionym miejscu i tam się wybijają z ziemi jedynie nasiona kiełkuje w domu.

ta opcja moim zdaniem jest najlepsza bo bezpieczniej i lepiej :)
 
U

Usunięty 66767

Guest
Ja tam preferuję taki sposób<peace>
20180419_162724.jpg

Ale nie wszędzie się tak da niestety:pl:
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
kiedys jak robilem wieksze sadzonki -polaczone tasma i mozna pchac w plecak ile wlezie





pozniej robilem mniejsze sadzonki to w karton sklejony na wymiar plecaka





teraz to juz tylko male-max tygodniowe sadzonki robie i do kartonu i do plecala 90l. -wchodzi takich 50 szt.spoko
foto z zeszlych sezonow





udanego outa wariaty
 

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
Ja brałem pokrowiec wędkarski na wędki do niego pakowałem kubeczki z roślinami i na legalu kierunek spot
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół