nasiona marihuany

[LED DIY 50W][0.16m2] Jedna roślina 40x40, hk x adb x auto

Wyszukiwarka Forumowa:

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Witam

Box:
40x40x120 hs

Lampa: 30 diód Cree, 20x 700mA, 10x 350mA - ok 50w

Nasiona: odmiana outdoor, hk x adb od grzecha zapylona pyłkiem fem white widow x amnesia af

Ziemia: Biobizz lightmix + perlit, donica Airpot

Nawozy: Biobizz Bloom, Fishmix/grow, Topmax, ocet spirytusowy 10% jako ph -

Wentylacja: 2x 80 mm komputerowe in, kanałowy 100 mm out + najtańszy filtr kupny

Trening: Topping, lekki Sc na głównej i jednym bocznym odroście

Dziś powycinałem popcorn i ponaginałem odrosty do środka bo były nieco rozkraczone na boki, podlane 1ml+1ml/1,5 L topmax na testing oraz fishmix, ph 6.3

Weg, jedna poszla out, druga została in :)






3 dzień flo


dyskoteka
 
Ostatnia edycja:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Wygląda to bardzo ładnie. Który to jest dzień twojej niuni?
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Wygląda to bardzo ładnie. Który to jest dzień twojej niuni?

Dokładnie to nie wiem :D
Tak wyglądała 19 marca, to ta po prawej.


Tutaj 15 marca przed opryskiem asahi :p, btw asahi jakies 2-3 lata po terminie i nadal działa.
 
Ostatnia edycja:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Szczerze oddał bym wszystko za asahi już tego kupić nie idzie....
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
na allegro 110zł 1L
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
na allegro 110zł 1L

Widziałem widziałem ale to chyba a raczej na pewno nie jest to samo. Bo zostało wycofane z produkcji już w tamtym roku. A z uprawy indor wnioskuję, że było lepsze od tego super plonu.
 
C

Convictus

Guest
Jak zostało wycofane, jak to ciągle jest w ofercie produycenta jako stymulator wzrostu roślin. Do stosowania w rolnictwie choćby :D może jestem słabo poinformowany. Ale jak to by było, przestali produkować i zaraz zaczęli na nowo z tą samą nazwą ale innym składem niby :p?
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Jak zostało wycofane, jak to ciągle jest w ofercie produycenta jako stymulator wzrostu roślin. Do stosowania w rolnictwie choćby :D może jestem słabo poinformowany. Ale jak to by było, przestali produkować i zaraz zaczęli na nowo z tą samą nazwą ale innym składem niby :p?

Powiem Ci tak. W sklepie gdzie mieszkam nie ma. W churtowni w wrocku też było brak. I w dwóch innych ogrodniczych tak samo jedyne co mówili zamiennik mamy ale to jest to samo Superplon.


Afroman. Dawaj jakiś upp. Co tam się u ciebie dzieje?
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
maly up

Witam

Popełniłem błąd nie dając went mieszających i włączając za wcześnie diody 630 nm, przez co chyba roślina wyciągnęła się bardziej niż powinna. Dorzuciłem 2x 80mm i wyłączyłem 630 nm, mam nadzieje że to przystopuje trochę stretch, rozważam łamanie 2 tylnych szczytów żeby były na równo z resztą. Tylne szczyty na wys. połowy boksa, poza tym wszystko zdrowo i do przodu :).

Btw asahi jest dostępne w sieci, najlepiej ten firmy Sumin chyba.



5 dzień flo
 
C

Convictus

Guest
Powiem Ci tak. W sklepie gdzie mieszkam nie ma. W churtowni w wrocku też było brak. I w dwóch innych ogrodniczych tak samo jedyne co mówili zamiennik mamy ale to jest to samo Superplon.


Afroman. Dawaj jakiś upp. Co tam się u ciebie dzieje?

No to u mnie w mieściowiosce w 4 czy 5 centrach ogrodniczych też nie mieli :D ale to nie znaczy, że już nie produkujO. Normalnie na aukcjach se kup i jest gitez.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Witam

Popełniłem błąd nie dając went mieszających i włączając za wcześnie diody 630 nm, przez co chyba roślina wyciągnęła się bardziej niż powinna. Dorzuciłem 2x 80mm i wyłączyłem 630 nm, mam nadzieje że to przystopuje trochę stretch, rozważam łamanie 2 tylnych szczytów żeby były na równo z resztą. Tylne szczyty na wys. połowy boksa, poza tym wszystko zdrowo i do przodu :).

Btw asahi jest dostępne w sieci, najlepiej ten firmy Sumin chyba.

ku**a ale ci wystrzeliła do góry aż za bardzo. Te mieszajacee polecał bym jakąś siatkę coś zmontować na nie żeby nie wchodziły liście tam i ciely ci ich wentylatory byś mógł spać spokojnie. A łamanie nie wiem nie znam się ale możesz je prubowac lekko nagiac w banan. Do dołu donicy jak są miekie jeszcze. Może to coś pomoże.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Up 11 dzień flo

Witam

Podczas naginania ***ałem przypadkiem szczyt, tak to jest jak na szybko... ogólnie to się ogarnęła już, wszystko ładnie rośnie, zdrowo i do przodu :yeahh:.
Trening trochę nie odpowiada mi i irytuje powoli, szczyty są nie równo, ale uj niech rośnie jak rośnie.

11 dzień flo







Przyjemny secik lekkiego muzgo trzepu, ponad 1 i pół h :p
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Up 16 dzień flo

Witam

Roślina sporo podrosła od ostatniego upa i powoli pokrywa się żywicą :), wyrównałem mniej więcej szczyty oraz uwolniłem ze smyczy ten po sc.
Da się wyczuć lekko owocowy zapach, bardzo przyjemny :), ale filtra jeszcze nie odpalam. Ostatnie podlanie 3/1/1,5 ml/1,5 l bloom, grow, topmax.


16 dzień flo




Na tej focie widać ***any szczyt, najbardziej oszroniony + kijek na podpórkę :D, w sumie jest 6 gałązek.






Ciężki kawałek pod indyje, polecam :D
 
Ostatnia edycja:

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,618
Odznaki
8
Bardzo ładnie puchnie :) Oby tak dalej a jak u cienie z sezonem out myślisz coś czy nie ? :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół