nasiona marihuany

[160 WAT LED DIY][0.36 m2] Z99xV3 od TNR

Wyszukiwarka Forumowa:

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Cześć :salut:
przepraszam, że tak późno to robię ale jak nie miałem czasu, to weny, żeby skrobnąć to podsumowanie.
Jeżeli chodzi o te geny to muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Wyszło naprawdę sporo aromatycznego i mocnego suszu, który zrobił furorę wśród grona moich znajomych. Kto raz dostał ten susz nie chciał już nic innego. Był lekki rozstrzał feno no ale czego się spodziewać po takim krosie ;) nie chciało mi się i nie miałem zbytnio czasu rozdzielać osobno roślin, więc wszystko trafiło do jednego słoja ( prawie pustego już z resztą <lol> ) osobiście też najczęściej do niego sięgam. Niedługo zaczynam kolejne grow i mam jeszcze kilka nasion to na pewno wysieje choć jedna :D
Jeżeli chodzi o nawozy Biotabs to z czystym sumieniem mogę je każdemu polecić, za łatwość użycia, kondycję roślin, oraz walory smakowe i zapachowe suszu. Troszkę kosztują ale moim zdaniem warto. Pierwszy raz miałem okazję spróbować suszu na nawozach BIO i nie spodziewałem się, aż takiej różnicy w smaku i aromacie. Gładki, słodki dym. Gdyby nie to, że zostało mi jeszcze ciut METROPA, całkowicie przerzuciłbym się na produkty firmy Biotabs.

Wrzucę na koniec fotkę suszu, jakieś losowe topki a raczej to co zostało :p
nie wiem ile dokładnie tego wyszło bo rzadko ważę swoje plony, nie lubię tego robić. Nie ścigam się na czas i gramy ;)
gdyby nie całkiem długi czas kwitnienia, kros ten nadawałby się do komercyjnych upraw.

IMG_20180821_133006.jpg


IMG_20180821_133016.jpg


IMG_20180821_133043.jpg


Niebawem kolejny growlog w moim wykonaniu, idzie jesień to będzie więcej czasu na sumienne prowadzenie fotorelacji ;)

Pozdor!
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół