nasiona marihuany

ORGANICZNA UPRAWA - GIRL SCOUT COOKIES X G13 AUTOFLO BY GGS [0,09m2]

  • Autor wątku Usunięty 65798
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Kup sobie blumata, nie ma nic lepszego. Możesz planta i na dwa tygodnie zostawić.
 
U

Usunięty 65798

Guest
Harvest

Up z dnia 23.06 / dzień 75 życia



Up z dzisiejszej kosy, dzień ostateczny czyli 83


Ten cob od ledisona jak za te piniądze naprawdę jest super, jedyny minus, że się grzeje ale dojechałem do końca bez żadnego dodatkowego chłodzenia lampy i bez mieszaka. Uff dobrze też, że plechy się nie doszukałem

Dodam, że przed wyjazdem dziabnąłem sobie trochę palenia ze środkowego topa (ten który się ułamał na amen przy łamaniu) bo urósł ***any jeszcze i zaczął zmieniać kolor (bardzo blisko lampy był) więc stwierdziłem, że jak ma się degradować roślina w tym miejscu to niech chociaż wypełni moje płuca a nie :D I tak z tego środkowego topa, wysuszone na szybko w mikrofali ( wiem ch***wo się suszy w niej ale lepsze to niż nic) wyszło prawie 3g i popcorn z dołu też wyciąłem i łącznie podebrałem koło 7g, więc dodam te 7g do wyniku ostatecznego.
 
U

Usunięty 65798

Guest
Witam w podsumowaniu
A więc ziółko suszyło się prawie 4 doby, w growboksie gdzie rosło, temp pokojowa + wyciąg ten sam.
Trochę szybko wyschło, obstawiałem minimum 5 dni suszenia a tu proszę już jest przy łamaniu suszu charakterystyczne "trzask", topki w dniu kosy jak ściskałem były fajnie spuchnięte, a teraz się zrobiły trochę luźne... ale zapach materiału i z niego dymek wynagradzają mi to. Zresztą jak wspomniałem w pierwszym poście tego tematu najbardziej mi zależy na jakości, a wiadomo, że do degustacji jest najlepsze organiczne palenie.
W ogóle zapomniałem dodać, że przed kosą ponad tydzień była sama woda podawana i jej też nie regulowałem (ph), flusha nie robiłem bo nie widzę takiej potrzeby.
A teraz słoiczek


A w nim 28 g, dodając wcześniej ścięte 7g, mamy końcowego 35g materiału :D
Pozdro
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Wynik bardziej niż zadowalający, jak na 30W oświetlenie i 75 dni uprawy. Brawo! Życzę smacznego i czekam na kolejny projekt mikro! :yeahh:


Pozdrawiam!
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Graty za zakoňczenie projektu. Bardzo dobry wynik.<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół