nasiona marihuany

Niedobory?

Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
faktycznie, wyciągnąłem paczkę siarczanu magnezu zeby sprawdzić dawkowanie, 20g/l jak napisał fazo

 

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
Tak w ogóle jak robisz oprysk to wyciągasz roślinę z boksa i pryskasz równomiernie z każdej strony, także od dołu, aby liście były opryskane od dołu, Wtedy jest prawidołowy oprysk.

Nie wyjmowałem jej w sumie, to mogło nie dojsc do wszystkich liści. Pytanie czy jak pryskałem 2 dni temu w dawce 10g/l to moge dzisiaj dać jej dawke 20g/l tak jak jest na opakowaniu czy sie wstrzymac pare dni i dopiero?
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Nie pryskaj tak często, nawet jeżeli nie wszędzie dotarlo, poczekaj parę dni, i zrób tak jak pisałem: wyjmij roślinę z boksa, i z każdej strony opryskaj ze 2-3 razy, robiąc to od dołu i góry. Możesz nawet jedną reką podnieść liść wiatrakowy, żeby lepiej go opryskać o dołu, liście od dołu o wiele bardziej wchłaniają składniki przy oprysku niż od góry.
 

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
Nie pryskaj tak często, nawet jeżeli nie wszędzie dotarlo, poczekaj parę dni, i zrób tak jak pisałem: wyjmij roślinę z boksa, i z każdej strony opryskaj ze 2-3 razy, robiąc to od dołu i góry. Możesz nawet jedną reką podnieść liść wiatrakowy, żeby lepiej go opryskać o dołu, liście od dołu o wiele bardziej wchłaniają składniki przy oprysku niż od góry.


Ok, dzieny. Wstrzymam się do weekendu z tym.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół