nasiona marihuany

Coś do boxa 120x120x200 hps 600w

  • Autor wątku Usunięty 71376
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 71376

Guest
Szukam jednej dobrej odmiany która daje duży plon i szybko dochodzi. Chce wsadzić 16 do boxa bez trenowania. Jestem na etapie testowania automatów. Póki co są to
Od royal Queen seeds:
Amnesia Haze
Od holenderskiego skuna:
Amnesia Haze
AK 2.0
Polish Devil
Mam jeszcze od nich cheesa i dwa monstery ale już wiem że więcej ich nie wezmę.
Na następny grow planowałem też automaty
Od royal Queen seeds:
Royal AK
Northern Light
White Widow
Od Dinafem:
Amnesia XXL
Critical+2.0
Moby Dick XXL
White widow XXL
Od Dutch Passion:
Think different
Patrząc na aktualne grow to myślę że z całością w 10 tygodni się zamknę.
Po drugim grow już będę miał jakiś obraz która odmiana jest najbardziej wydajna. Ostatnio zaczęły mnie zastanawiać sezonówki bo zauważyłem że oprócz tego że potrzebuja krócej światła to jeszcze i mniej wody co za tym idzie i mniej nawozów.
Możecie mi coś wydajnego z sezonowek polecić co szybko dochodzi? To może przemyśle sprawę i se odpuszczę te automaty. I zainwestuje w jedną konkretną odmianę że sprawdzonym feno.
Te Hazy z auto idą mi ładnie ale sezonówki z tego co czytałem to za długi czas oczekiwania na zbiory.
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
jak chcesz 16 ich wrzucić do 1,44 to wyrobisz się podobnie przy auto, i przy sezonach z 2 tygodniowym wegiem. Przejrzyj pare fotorelek OldMan'a, on tak robił i w 3 miechy idzie się zamknąć ze wszystkim.
A odmian to masz od chu*a i ciut ciut, wystarczy przejrzeć pare relacji i wybrać coś satysfakcjonującego ;)
Autosy są o tyle problematyczne, że jak się z***ie w pierwszym okresie uprawy to później już nie idzie nadrobić, a nikt nie lubi skarłowacianych niskoplonnych panienek - przy sezonach jak coś nie pójdzie to przedłużysz wega, a w przypadku auto za wiele nie zdziałasz. Miałem ak od rqs - spoko odmiana, chociaż czasami trafiło się sianowate chu**we pheno, ww dobra. Od dinafem testowałem ww xxl, crit +2.0 i moby dicka i w sumie to wszystkie były dobre. Td od dp też miałem, ale nie polecam.
 
U

Usunięty 71376

Guest
Ja raczej błędów nie robię przy uprawie. Jeszcze mi się nie zdarzyło bynajmniej. Staram się to ogarniać książkowo.no właśnie wiem że tych odmian jest jeszcze więcej niż automatycznych. A od tego marketingowego bełkotu producentów aż głowa boli. Dlatego zasiegam waszych sprawdzonych opinii. Taka wskazówka że ten think different jest kiepski też jest ważna. Bo też mi się dziwne wydaje że takie promocje robią 3+3 7+7. Liczę na więcej opinii
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Stary, mowisz, ze bledow nie robisz? Ksiazkowo lecisz? Troche tego nie widac po fotach, ktore wrzucasz...
no ale zadales pytanie to podpowoem: skup sie na sezonowkach. Wybierz szybkie indyki i zamkniesz sie w podobnym czasie co z automatami. Poogladaj fotorelacje i cos wybierz, poczytaj opinie i sprawdz czas kwitnienia w seedfinder i cos dobierzesz.
 
U

Usunięty 71376

Guest
To jakie te błędy robię? Bo tu się madrzysz a jakoś pod moją fotorelacja nie widzę twoich komentarzy. Szybka indyjka to konkretnie jaka odmiana testowana przez ciebie? Fotorelacje przeglądam na bieżąco, na tej podstawie wybrałem sobie odmiany jakie chce przetestować na następnym grow
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
To jakie te błędy robię? Bo tu się madrzysz a jakoś pod moją fotorelacja nie widzę twoich komentarzy. Szybka indyjka to konkretnie jaka odmiana testowana przez ciebie? Fotorelacje przeglądam na bieżąco, na tej podstawie wybrałem sobie odmiany jakie chce przetestować na następnym grow

Nie chce mi sie jeszcze raz przegladac twoich watkow, a nie pamietam wszystkiego co pisales/wrzucales. Czesc zdjec chyba tez usunales? Niewazne... pamietam twoje sezonowki, ktore mialy byc automatami i nie wiedziales co z nimi zrobic; wyciagniete i cienkie lodygi; rosliny w nienajlepszej kondycji; dosadzanie roslin w trakcie uprawy bo wsadziles ich za malo. Pozwole sobie skopiowac twoje dwa zdjecia, ktore pokazuja "ksiazkowa uprawe". Nie zrozum mnie zle, nie hejtuje i nie szydze z twoich poczynan. Wiesz, jest tu wielu uzytkownikow z za***istymi projektami i roslinami, ktorzy nie chwala sie jacy to sa pro. Tylko o to mi chodzi.






Co polecam jako "szybki sezon"? California Hash Plant od Dinafemu, zadowalajacy plon, grube i zbite topy, ogolnie fajne palenie i moja druga ulubiona odmiana od tego breedera (pierwsza to Moby Dick, ale kwitnie troche dluzej). Sam zazwyczaj nie scigam sie z czasem i nie wybieram najszybszych strejnow... u mnie CHP bez treningu z.dwutygodniowym wegiem wyszla tak (pod HPS 400W, 11l):

 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 71376

Guest
To się chyba żeśmy Panie Honza źle wzajemnie odebrali. Bo ja cię odebrałem za przemądrzałego który nie wiele wnosi do tematu. A ty mnie za chwalipiete. Broń boże tak nie jest. Jestem jeszcze zielony w tych tematach. Tylko się po prostu staram żeby było dobrze. Może sam źle dobrałem słowa. Usunięte zdjęcia to z pierwszej fotorelacji. Tam to już wogole nie wiedziałem ale mimo to rośliny rosły. Niestety musiałem przerwać grow w 7 tygodniu. Zauważ że gdyby te rośliny automatami to by nie było problemu. Błąd mój że tego nie zauważyłem. Ta duża roślinę z pierwszego zdjęcia wy***alem już dawno. Te drugie zdjęcie to te same nasionko tylko 4 tygodnie młodsza. Rośnie tak samo jak głupia. Co ja poradzę że takie geny ma. Też się zastanawiam żeby ją wyrzucić. Bo nie widzę oznak kwitnienia. Na monsterze też nie. Dam wam jeszcze je do oceny jak porobie fotki z drugimi w tym samym wieku. Dodam że te młode to już mają normalnie światło jak zwykle sezonówki. Wystawiam je do łazienki na dodatkowe 6 godzin nocy. Z tej twojej roślinki że zdjęcia to jaki miałeś plon?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ta ze zdjecia ok 40g, na 1m2 mialem 9 krzakow (3x california i 6x Moby Dick), calosc to jakies 320-350g przy 400w hps. Tak btw przerobilem sporo nasion od dinafemu - auto i sezonowki, najlepiej wspominam dwie wczesniej wspominane, a jezeli chodzi o automaty to najbardziej mi podeszla amnesia auto - dlugo dochodzila, ale plon zadowalajacy i smak ok ;)

Lap jeszcze fote calego namiotu - trzy najwieksze topy po dlugosci to nietrenowane CHP, po bokach Moby Dick po LST. Tak jak pisalem, wega bylo 2 tyfodnie (+/- 10 dni indukcji), nie pamietam ile kwitnelo, ale po ok 3 miesiacach kalifornie wisialy na sznurze a moby dochodzil dwa tygodnie dluzej.

 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Ta ze zdjecia ok 40g, na 1m2 mialem 9 krzakow (3x california i 6x Moby Dick),

Siemanko honza. A jakie nawozy używałeś ? Te już były na biobizz i guanokalongu ? mam już w koszyku 3 chp i 3 md. i ciekawi mnie jak je nawoziłeś. sa w tym miesiącu ruszam pod 600w i na 100% te dwie odmiany tam będą.
Masz FR do tego zdjęcia co dodałeś ? od jakiegoś czasu patrze co masz w ogródku i głównie na tobie a raczej na twoich projektach będę prowadził swoją uprawe, z góry dzięki za odp !
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Siemanko honza. A jakie nawozy używałeś ? Te już były na biobizz i guanokalongu ? mam już w koszyku 3 chp i 3 md. i ciekawi mnie jak je nawoziłeś. sa w tym miesiącu ruszam pod 600w i na 100% te dwie odmiany tam będą.
Masz FR do tego zdjęcia co dodałeś ? od jakiegoś czasu patrze co masz w ogródku i głównie na tobie a raczej na twoich projektach będę prowadził swoją uprawe, z góry dzięki za odp !

Siema,
Z tego co pamietam w tym grow lalem sam guanokalong - grow, bloom, taste improver plus guano zmieszane z ziemia. FR nie prowadzilem, mam tylko kilka fot z koncowki kwitnienia, jak chcesz to cos znajde i podrzuce tutaj. Jak chcesz te dwie odmiany w tym samym namiocie to miej na uwadze dwie rzeczy:
1. CHP nie lubi duzo nawozow, MD wrecz przeciwnie - zre jak glupi.
2. MD lubi wystrzelic do gory, CHP nie rosnie taka duza. U mnie trenowane panny byly wieksze o 20cm, california musiala stac na podwyzszeniu, zeby szczyty byly rowno.
 

Oscillate

New member
Rejestracja
Maj 9, 2018
Postów
1
Buchów
0
power flower od RQS 12-16 roslinek 19-14 dni weg (respektywnie do ilosci roslinek) ~75 dni flower w coco z dripperami przy 600 hps, lucas, boost, jakies pk do uzupelnienia na kwitnieniu + calmag 600g dobrze otrymowanych zbitych topow
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół