nasiona marihuany

Nauka języka angielskiego.

Wyszukiwarka Forumowa:
K

K2

Guest
przepraszam, bo pisałem to i to o tłuymaczeniu tekstów, a nie znałem stanu rzeczy.... jak podstawowy język, to musisz się zapisać do szkoły musisz mieć wymowę tzw. pronunciation...
...tak jak ktoś Tobie pisał jest tutaj ''english for foreigners '' to rząd opłaca. Foreigners może zostać odebrane jako obraźliwe w niektórych kręgach, ale nie pamiętam jak to dokładnie jest ... a czekaj sprawdź - ESOL, to skrót od ENGLISH SPEAKING OTHER LANGUAGES , ja nie uczestniczyłem, bo miałem w Polsce lekcje prywatne, miałem mature pisemną z ang i później uczyłem w Polsce dzieci jezyka angielskiego, miałem dobre podstawy ( co nei oznacza, że błędów nie robię )... pogoogle'uj ESOL w Twoim miejscu zamieszkania.
 

Sahtar

Member
Rejestracja
Kwi 3, 2018
Postów
22
Buchów
0
ESOL to dobry program dla emigrantów. Jeśli nie szukasz wyszukanej pracy ,a związanej z podstawowymi czynnościami jak w fabrykach np. jako operator albo semi-skilled to spokojnie da rade. Ja o tyle mialem szczescie ,ze podstawy mialem jakies, nie specjalne ale dziedzina ,ktora sie zajmuje jest bardzo wyszukana, a ludzi strasznie malo. Hajs sie zgadza ,a ze robie z anglikami wylacznie to nauka jakos leci. Do tego musze wykonywac robote papierowa po zleceniach to i w piśmie sie wiele nauczylem. Tak wiec, cheers mate!
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Widziałem fajną appke na telefon, która działa tak, że za każdym razem jak odblukujesz telefon dostajesz losowe słowo, jego znaczenie i zastosowanie w zdaniu jak i jego odmianę, osobiście nie używałęm ale znam człowieka który dzięki temu duzo się nauczył, mnie bardzo łatwo angielski wszedł do głowy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół