nasiona marihuany

Jaka odległość lampy led od szczytów? [LED 2xClu058 320W] [1m2]

Wyszukiwarka Forumowa:

wtfasdwtfasd

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2011
Postów
71
Buchów
0
Witam, mam boxa 200x100x100 i lampę LED 320W 2xClu058 na zasilaczu 320W MeanWell, soczewki 120stopni.
Chciał bym się dowiedzieć do jakiej odległości od szczytów mogę się zniżyć? Teraz jest 40cm nad szczytami, wcześniej miałem na 70cm i chyba trochę się wydłużyły.

Drugie pytanie to ile mogę zostawić automatów na takiej powierzchni? Teraz mam 11 bo myślałem, że parę ziaren nie wyjdzie, ale to nie problem wysadzić na dworze. Albo jakiej jeszcze potrzebuje lampy żeby wszystkie 11 doszły w boxie?

Trzecie pytanie to czego jeszcze potrzebuje z nawozów? Mam TriPack BioBizz, dolomit, ashai SL, tytani i boost od canny.











 
D

DarkMessiah

Guest
Jaki ładny panel z olx. Ja bym nie trzyma tego światła na 40cm.
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
odpisujesz na post sprzed 2 lat, gosciowi, ktorego nie ma juz nawet na forum..
 

Prasiorze

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2019
Postów
72
Buchów
0
ale moglibyscie napisac bo szukam i nie potrafie znalesc, tez mnie interesuje bo sam osobiscie mam 4x clu058 na 185w zasilaczu z potencjometrem, pierwszy raz bedr uzywal ledoe i odrazu w wiekszym grow, moglby ktos powiedziec jak trzymac ta lampe ? Ile cm na veg i jak na flo i jak zmieniac moc ? Jestem totalnie zielony- przesiadka z HPSa
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
odpisujesz na post sprzed 2 lat, gosciowi, ktorego nie ma juz nawet na forum..

Czyżby skutek kupowania gotowca z OLX? Gość dalej sprzedaje, ale moim zdaniem gość zbyt ewidentnie sugeruje do hodowli czego to ma być.
 

Radmor

New member
Rejestracja
Cze 30, 2020
Postów
4
Buchów
0
No i super a na pytanie nigdy nikt nie odpowiedzial a może komus innemu by się przydalo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół