nasiona marihuany

Out 2018 MIx

  • Autor wątku Usunięty 66767
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Pochmurny

Active member
Rejestracja
Cze 18, 2006
Postów
41
Buchów
0
Każdy ma swój styl.. ja myśle że jak Duku przyjdzie w białych najkach to i tak go z klubu nie wy***ią:p hheh
Jak szukam swoich spotów to zawsze gdy znajde fajną lokalizacje to myślę.. ale za***isteeee
nikt tu nigdy nie byłłł..
po czym potykam się o jakąś tatre czy innego żubra
i czar pryska
 
U

Usunięty 66767

Guest
idzę, że ładnie tam tereny eksprolujesz Ile tam będziesz miał spotów w sumie ? Pewnie z 20 Za miesiąc wszystko ładnie pozarasta i będzie mniej widoczne, alecz Ty jakoś stary grower to już za pewne wiesz Nie boisz się o te autosy, że Ci pokarleją jak przymrozi? Nadmiaru słonka i farta życzę na najbliższy kwartał
Nie no bez przesady może z 15<lol2> ale też nie wiem jeszcze sam,głównie będę się opierał na starych spotach.je**ć przymrozki to dopiero 1 rzut a po za tym rok temu były automaty i seznonówki na mrozach,i część była pod butlami a część nie i ostatecznie nawet automaty lepiej zniosły temperature ujemną niż seznówki ale na koniec i tak wszystkie były wielkie czy to sez czy automaty więc tym się nie przejmuję.Bardziej mnie martwi to że nie mogę wszystko wyj***ć w teren od razu tylko na raty:pl:

Każdy ma swój styl.. ja myśle że jak Duku przyjdzie w białych najkach to i tak go z klubu nie wy***ią hheh
Jak szukam swoich spotów to zawsze gdy znajde fajną lokalizacje to myślę.. ale za***isteeee
nikt tu nigdy nie byłłł..
po czym potykam się o jakąś tatre czy innego żubra
i czar pryska
Haha nie no w nowych laczkach nie latam po krzakach,a z kolei w gumiakach bym się umordował latają po grąbach więc wole Reebooki do biegania i w teren:bounce:Można się spokojnie wspinać czy biegać.Bez ograniczeń,no fakt do bagna nie wejdę ale jak wiem jak chodzić to nie widzę problemu:spalony:A co do spotów znam cały okoliczny teren i wiem gdzie szukać spotów w których ludzie się nie pokazują już nie mówię o tym że wiem też kto łazi i gdzie łazi także mam pełną informacje o wszystkim i o wszystkich<coolpalacz>
 
U

Usunięty 66767

Guest
Witam Wszystkich
Więc tak 2 rzut w 100% wykiełkowany,co prawda miałem problem z 3szt GGS Girl Scout Cookies x G13 bo miały za grubą skorupę ale pomogłem im ją rozłupać czego nie polecam osobom które nie wiedzą jak to zrobić nie uszkadzając nasionka.10szt musiałem podrzucić kumplowi bo mi brakuję już miejsca na parapecie:pl:Normalny Up ze spotów będzie przy weekendzie a do tego czasu łapcie fotkę<coolpalacz>Pozdro<peace>
20180424_122905_HDR.jpg

Za jakieś 1-2tyg 10x Easy Shaman wyląduję na spocie ale to będzie zależeć od pogody czy będzie słońce czy będzie padać bo coś straszą że ma być delikatne ochłodzenie i deszcz.
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
550
Buchów
112
Jaka pojemność tych doniczek? Przesadzasz je jeszcze do większych i dopiero na spota? Czy już zostają w tych?
 
U

Usunięty 66767

Guest
Jaka pojemność tych doniczek? Przesadzasz je jeszcze do większych i dopiero na spota? Czy już zostają w tych?
Pojemność?Więc tak 10Easy Shamnów jest w doniczkach 0.25l - 7 x 7 x h8cm,a reszta 1.5l - 13 x 13 x h13cm.Co do przesadzania to nie będę się bawiły tylko od razu lądują na spotach jak tylko będą na to gotowe.Co do małych doniczek 0,25l wolałbym bym większe ale wiedziałem że będzie w ch*j nasion i by mi brakło miejsca na parapecie a tak więcej się mieści<coolpalacz>POzdro<peace>
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
wzgórza jak w deszczowej krainie, ale te spodnie.. jak wiesz ze bezpiecznie to chociaz dla kleszczy i pokrzyw zmotaj sobie jakieś dresiwo
 
U

Usunięty 66767

Guest
wzgórza jak w deszczowej krainie, ale te spodnie.. jak wiesz ze bezpiecznie to chociaz dla kleszczy i pokrzyw zmotaj sobie jakieś dresiwo
Właśnie dlatego chodzę tak bo dzięki temu nigdy kleszcz mnie u***ał,a łaziły po mnie nie raz ale od razu je wyczułem i usunołem a jak bym miał dresy jak mówisz,a bywało i tak to zanim bym się zorientował to już zdążył by się wgryźć zresztą często bywało tak że jak wróciłem do domu ze spotów to wylatywały mi ze spodni długich bydlaki więc szczerze tak czuję się bezpieczniej a co do pokrzyw to podobno zdrowe to jest jak się poparzysz... hehe<coolpalacz>
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
3 tydzień auto trzymasz na parapecie? Nie boisz się ,że będą miały mało czasu na weg? :spalony:
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Właśnie dlatego chodzę tak bo dzięki temu nigdy kleszcz mnie u***ał,a łaziły po mnie nie raz ale od razu je wyczułem i usunołem a jak bym miał dresy jak mówisz,a bywało i tak to zanim bym się zorientował to już zdążył by się wgryźć zresztą często bywało tak że jak wróciłem do domu ze spotów to wylatywały mi ze spodni długich bydlaki więc szczerze tak czuję się bezpieczniej a co do pokrzyw to podobno zdrowe to jest jak się poparzysz... hehe<coolpalacz>

Hehehe w tym roku chyba zamiast ślimaków to kleszczy na***ao, bo co wracam to właśnie tak jak ty mówisz ze środka spodni sk***ieli wyciągałem i to nieraz po trzy sztuki :D Przetestował bym patent z spodenkami, ale ze spotów wrócił bym pochlastany jak po torturach w vietcongu :freak2:
 
U

Usunięty 66767

Guest
Hehehe w tym roku chyba zamiast ślimaków to kleszczy na***ao, bo co wracam to właśnie tak jak ty mówisz ze środka spodni sk***ieli wyciągałem i to nieraz po trzy sztuki Przetestował bym patent z spodenkami, ale ze spotów wrócił bym pochlastany jak po torturach w vietcongu
Haha nigdy nie miałem kleszcza,albo innaczej nigdy kleszcz nie zdążył mnie u***ać a latam po krzakach od lat więc wydaje mi się że ten sposób wydaje się skuteczny ale fakt jak masz spota gdzieś w jakimś hardcorowym miejscu,z tarnią czy innym badziewiem to lepiej nie łazić w krótkich spodenkach ja na szczęście jedynie czego mogę się obawiać to pokrzyw po klatę albo jakieś drobne krzaki gdzie nie gdzie,jak trzeba się przemieszczać na czworakach a tak to daje radę,co prawda poparzony jestem zawsze strasznie,no jeszcze nie teraz bo teraz jest w miarę fajnie ale za kilka tyg już nie będzie tak fajnie:pl:pozdro<peace>
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Haha nigdy nie miałem kleszcza,albo innaczej nigdy kleszcz nie zdążył mnie u***ać a latam po krzakach od lat więc wydaje mi się że ten sposób wydaje się skuteczny ale fakt jak masz spota gdzieś w jakimś hardcorowym miejscu,z tarnią czy innym badziewiem to lepiej nie łazić w krótkich spodenkach ja na szczęście jedynie czego mogę się obawiać to pokrzyw po klatę albo jakieś drobne krzaki gdzie nie gdzie,jak trzeba się przemieszczać na czworakach a tak to daje radę,co prawda poparzony jestem zawsze strasznie,no jeszcze nie teraz bo teraz jest w miarę fajnie ale za kilka tyg już nie będzie tak fajnie:pl:pozdro<peace>

Jak masz troche saletry amonowej, albo azofoski to ***nij pare garsci pokrzywkom to wystrzela az milo i zamaskuja wszystko :D bedziesz musial maczeta plantom swiatlo odslaniac :D Nie boisz się, że ktoś wylezie na ten nasyp czy wał nie wiem co to jest i dostrzeze to czego ma nie dostrzec? <shiza>
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Z tymi kleszczami miałeś po prostu farta, ja latam w spodenkach/długich i co roku mnie jakiś uchla, kleszcza można wyczuć dopiero jak wypije trochę krwi, to swędzi, coś jak komar. W drodze na spota można prewencyjnie otrzepywać ubrania, ciało itd. żeby zmniejszyć ryzyko ugryzienia.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Jak masz troche saletry amonowej, albo azofoski to ***nij pare garsci pokrzywkom to wystrzela az milo i zamaskuja wszystko bedziesz musial maczeta plantom swiatlo odslaniac Nie boisz się, że ktoś wylezie na ten nasyp czy wał nie wiem co to jest i dostrzeze to czego ma nie dostrzec?
E tam nie narzekam na wielkość pokrzyw bo są za***iście duże tam bo ziemia jest dobra zresztą było to widać po krzunach rok temu:harvest:To jest koryto bagna i tak nie boję się bo nikt tam nie ma prawa wejść bez mojej wiedzy a po za tym jeszcze teraz nie jest to dobrze zamaskowane ale za kilka tygodni nic nie będzie widać bo pokrzywy i inny syf urośnie<coolpalacz>

Z tymi kleszczami miałeś po prostu farta, ja latam w spodenkach/długich i co roku mnie jakiś uchla, kleszcza można wyczuć dopiero jak wypije trochę krwi, to swędzi, coś jak komar. W drodze na spota można prewencyjnie otrzepywać ubrania, ciało itd. żeby zmniejszyć ryzyko ugryzienia.
Nie prawda nie miałem farta i nie prawda że dopiero się go czuję jak cie ugryzie....łaziły po mnie i od razu czułem że coś po mnie chodzi i je od razu wyrzucałem więc nie wiem dlaczego pociskasz takie głupoty...bez obrazy oczywiście<lol>Inna sytuacja była jak byłem w długich spodniach bo nic nie czułem mimo że sprawdzałem a jak w domu się przebierałem to wylatywały bydlaki ze spodni więc z moich obserwacji nie masz racji<rotfl>
 
U

Usunięty 66767

Guest
Tydzień 4
Witam wszystkich!!!Więc tak byłem na spotach i sytuacja wygląda następująco z 1 spota znikną mi 1szt Auto Think Different bez śladu,ktokolwiek widział ktokolwiek wie???A tak na serio to już 2 rok z rzędu z tego spota znika 1 plant w podobnym stopniu rozwoju...hahaha tylko tym razem inny dołek.Ostanio było podobnie tylko z innego dołka wyparował plant,potem wsadziłem na jego miejsce innego i już nie było żadnych zniknięć...nie mam pojęcia co mogło go wpie****ić ale jakiś sk***ysyn,no nie ważne na jego miejsce wyląduje jakiś inny jak będą gotowe na to a myślę że to nastąpi za tydzień jak będzie sprzyjająca pogoda a jak nie to za 2 tyg.Na 2 spocie wszystko spoko jedynie 1 Black Jack pokazał jajca co mnie też zaskoczyło ale wyrwałem dziada i wy***ałem żeby nie bruzdził,zresztą to był gratis więc pies go ***ał a i tak pewnie w grzesiowej paczce jeszcze gdzieś będzie więcej pestek niż powinno być więc płakać nie będę:lol3:Wykopałem na 2 spocie przy okazji dodatkowy dołek żeby łącznie było 15 roślin:zombi:przemyślałem też trochę plan jeżeli chodzi o co?gdzie?i jak?Więc tak 1 Spot to będzie 6 automatów+9 sezonówek ale nie w ziemi tylko 2x pójdą do dużej donicy,3x do dużego kosza z którego korzystałem 2 lata temu a leży na starym spocie chyba jeżeli nikt go nie za***ał ale w to wątpię bo był wypełniony torfem i jeszcze do tego stał w tarniach na odludziu,kolejne 4x pójdą do pojedynczych skrzynek jak w zeszłym roku stał Power Plant.2 Spot to 15 Automatów,na 3 Spocie będzie od 20-25 Automatów,4 Spot to 20 seznówek,5 Spot Folia 5-10szt automatów.Także roboty w ch*j a miejsca mało ale muszę to wszystko przyspieszyć żeby zbiory były jakoś w bardzo małych odstępach,chciałbym na raz ale nie jest to możliwe:pl:A dodam jeszcze że mam chrapkę na pół-automaty które mają się pojawić w niedalekiej przyszłości bo chciałem się na nich ogólnie skupić ale wszędzie ludzie wyczyścili sklepy wiec musiałem drastycznie zmienić koncepcję i wesprzeć się seznówkami ale skoro mają być pół-auto to grzech nie skorzystać...Dobra trochę się dzisiaj rozpisałem ale chciałem wam przedstawić plan działania na najbliższy czas...<coolpalacz>Pora na kilka fotek
Zestaw nawozów które będę używał w tym roku+pewnie dokupię jak braknie a na pewno tak się stanie bo za dużo tego wszystkiego:yeahh:
20180426_093732.jpg

Spot 1:
5xAuto Think Different
20180426_131441.jpg

1
20180426_131502.jpg

2
20180426_131711.jpg

3
20180426_131723.jpg

4
20180426_131735.jpg

5
20180426_131750.jpg

Spot 2
7xAuto Critical
3Supersonic Cristal Storm
1xAuto Black Jack
2xNorhern Light
-----------------
3xSuperSonic Cristal Storm
20180426_132503.jpg

Przykład:
20180426_132514.jpg

1xAuto Black Jack(tego po lewej wy***ałem)
20180426_132537.jpg

A tu Jajcarz:
20180426_132958.jpg

2xNorthern Light
20180426_132757.jpg

Przykład:
20180426_132808.jpg

7xAuto Critical:
20180426_132831.jpg

Przykład:
20180426_132853.jpg

Spot 3:
Wykopałem 20 dołów żeby trochę było mniej pracy w niedalekiej przyszłości.
20180427_105150.jpg

20180427_105139.jpg

Co myślicie o ziemi?
20180427_101549.jpg

20180427_101559.jpg

Ogólnie schemat jest ten sam zawsze dodaję trochę torfu i garści dolomitu,w tym sezonie dodaje jeszcze hydrocomplex ale ciekaw jestem co sądzicie o takiej ziemi bo za specjalnie się na tym nie znam:pl:
Po za tym znalazłem 3 nowe spoty które są mega nasłonecznione i ukryte więc dzień uważam za udany:jaraczz:
1.
20180427_110202.jpg

2.
20180427_110347.jpg


2 Rzut w gotowości(dam im jeszcze 1-2tyg i przeprowadzę desant,no może Easy Shamany wylądują wcześniej bo wcześniej je kiełkowałem niż resztę,a po za tym mają mniejsze doniczki...)
20180427_114938_HDR.jpg

Auto:
10xGGS Amnesia x G13
10xGGS Girl Scout Cookies x G13
10xGGS OG Kush x Amnesia
5xGGS White Widow x Amnesia
Sez:
10xCandy Kush Express
10xGGS Easy Shaman

Dobra to by było na tyle kolejny up będzie po desancie chyba że będę miał coś ciekawego do powiedzenia lub pokazania.Pozdrawiam wszystkich i do następnego<peace>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół