nasiona marihuany

Out 2018 MIx

  • Autor wątku Usunięty 66767
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Nie wiem z kąd masz takie info powiem ci ogólnie tyle że zamawiam tam chyba 3 sezon i nie miałem z tego powodu żadnych problemów a wcześniejsze zamówienia były naprawdę duże w porównaniu do zakupu w tym roku.Tak naprawdę nawet bym tam nie zamawiał teraz ale mają kilka bardzo fajnych odmian na których się nie zawiodłem.Takie info słyszałem o thc.com więc nic już nie zamawiam od tamtej pory ale ile jest prawdy w tych wszystkich informacja to nie wiem w każdym razie nie spotkało mnie nic złego z tego powodu.

Sam nawet nie pamietam, ale byc moze nawet z tego forum. Dawno temu to bylo i troche mnie ta wiadomosc zaniepokoila bo z tej strony wlasnie zamawialem i tez dlatego zapamietalem ze cos bylo nie halo. Byc moze wlasnie konkurencja cos chciala namieszac. Tez nie mialem problemu ale mimo wszystko wiecej z niej nic nie zamawialem.

Sorka jezeli przestraszylem Cie troche moze. Nie chce dawac negatywnej opini na temat sklepu ktory byc moze niczym nie zawinil i siac zamieszanie. Jakby sie dalo to prosze o usuniecie tych dwoch wpisow:p
 
U

Usunięty 66767

Guest
Teraz sądzisz w pl mam rozumieć? Bo widzę dwie flagi. 10h to dobrze jak na dom w maju już będzie co gonić na dwór.
<lol>
Sadzę że to nie jest istotne gdzie:yeahh:A na dwór pójdą już prawdopodobnie w przyszłym tyg ale to będzie zależało od pogody jak będzie na dworze i jaką będą zapowiadać<coolpalacz>

Sam nawet nie pamietam, ale byc moze nawet z tego forum. Dawno temu to bylo i troche mnie ta wiadomosc zaniepokoila bo z tej strony wlasnie zamawialem i tez dlatego zapamietalem ze cos bylo nie halo. Byc moze wlasnie konkurencja cos chciala namieszac. Tez nie mialem problemu ale mimo wszystko wiecej z niej nic nie zamawialem.

Sorka jezeli przestraszylem Cie troche moze. Nie chce dawac negatywnej opini na temat sklepu ktory byc moze niczym nie zawinil i siac zamieszanie. Jakby sie dalo to prosze o usuniecie tych dwoch wpisow
Spoko dzięki za ostrzeżenie lepiej coś wiedzieć więcej niż nie wiedzieć.Czytałem coś na ten temat w pewnym momencie ale doszedłem do wniosku że skoro już brałem tam pestki kilkanaście razy i nic z tego powodu się nie stało to może to brudna gra konkurencji,kto wie w każdym razie jestem już po zakupach dobre kilka tyg i nic nie planuje dokupować<lol>Pozdro<peace>
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Może to źle zabrzmiało z moje strony. Sorki. Tak jest nie istotne tym bardziej przy takiej ilości. Pozdro i życzę udanej pogody. Będę zaglądać na bieżąco.
 
U

Usunięty 66767

Guest
10xEasy Shamanów od grzesia wczoraj na wacie dzisiaj w doniczkach i jak można mieć problem z kiełkowaniem tego nie wiem:lol3::pl:pozdro<peace>100%
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
10xEasy Shamanów od grzesia wczoraj na wacie dzisiaj w doniczkach i jak można mieć problem z kiełkowaniem tego nie wiem:lol3::pl:pozdro<peace>100%

Widzisz. Ja z tych początkujący a bez problemu szło kiełkówanie. Pestek w tamtym roku. 8/8udane. W tym roku na indor tak samo dwie udane. Pestki ganjafarmer a te od Grzesia wyglądają sto razy Lepije. Co przygotował mi na ten rok na out.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Widzisz. Ja z tych początkujący a bez problemu szło kiełkówanie. Pestek w tamtym roku. 8/8udane. W tym roku na indor tak samo dwie udane. Pestki ganjafarmer a te od Grzesia wyglądają sto razy Lepije. Co przygotował mi na ten rok na out.
Napisałem to dlatego że ludzie płaczą że nie pestki im nie kiełkują a ja nie jestem w stanie tego zrozumieć....jak można spie****ić kiełkowanie pestek:pl:Rozumiem przenawozić czy coś podobnego na pozniejszym etapie to normalne,człowiek uczy się na błędach ale żeby na tym etapie coś poszło nie tak to trzeba być mistrzem:lol3:No chyba że pestki są naprawdę z***ane ale mi się osobiście nigdy to nie nie przytrafiło.Pozdro<peace>
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
480
Oj można:

- ciągłe grzebanie i patrzenie jak idzie bo ktoś jest niecierpliwy
- niewłaściwa temperatura, żeby wykiełkowało musi być ciepło (ja używam inkubatora własnej roboty)
- ktoś wsadził pestkę za glęboko, i zgniło
- kiełkowanie w ziemi zbyt bogatej w składniki (powinno się kiełkować w jakimś lightmixie), albo podlanie z nawozami ze zbyt wysokim EC, czyli "spalenie" nasiona

...i jakby pomyśleć to by się mogło jeszcze coś znaleźć.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Dlatego napisałem
żeby na tym etapie coś poszło nie tak to trzeba być mistrzem

Oj można:

- ciągłe grzebanie i patrzenie jak idzie bo ktoś jest niecierpliwy
- niewłaściwa temperatura, żeby wykiełkowało musi być ciepło (ja używam inkubatora własnej roboty)
- ktoś wsadził pestkę za glęboko, i zgniło
- kiełkowanie w ziemi zbyt bogatej w składniki (powinno się kiełkować w jakimś lightmixie), albo podlanie z nawozami ze zbyt wysokim EC, czyli "spalenie" nasiona

...i jakby pomyśleć to by się mogło jeszcze coś znaleźć.
Oczywiście dla chcącego nic trudnego,zawsze można coś dodać do tego co napisałeś ale z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że nigdy nie miałem problemu z kiełkowaniem czy to był mój 1 raz czy 10.Dlatego się dziwię jak ludzie płaczą na tym etapie bo to jest najprostszy etap całej zabawy:jaraczz:
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
480
Tak filozoficznie pisząc, to wszystko jest proste kiedy wiesz jak to zrobić. Dla mnie kiełkowanie jest proste, dla Ciebie też, ale są ludzie którzy nie wiedzą podstawowych rzeczy, i dopiero się uczą.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Tak filozoficznie pisząc, to wszystko jest proste kiedy wiesz jak to zrobić. Dla mnie kiełkowanie jest proste, dla Ciebie też, ale są ludzie którzy nie wiedzą podstawowych rzeczy, i dopiero się uczą.
Do tego zmierzam że jak się brać za coś czego się nigdy nie robiło to powinno się zasięgnąć jakiś informacji na ten temat jak nie z forum to poprostu z neta,wszędzie tego pełno wystarczy poszukać i problemu nie ma,a nie próbować na własną rękę a potem płakać że nie chcą kiełkować:thumright:
 
U

Usunięty 66767

Guest
Tydzień 3
Witam wszystkich!!!trochę wcześniej Up niż planowałem ale dzisiaj w nocy będzie 1 desant więc musiałem trochę zrobić wcześniej dlatego że za duże porosły i widać na parapecie planciki:pl:po za tym 2 rzut jest już w wodzie miało być 45 ale widzę że u grzesia było więcej pestek niż napisane na opakowaniu więc będzie 47 za co dziękuję tym bardziej że 2 automaty wy***ałem bo słabo rosną i były by pewnie karakany a na takie coś nie będę marnował miejsca na spocie:lol3:Dobra pora na kilka fotek przed zrzutem:bounce:
Wszystko Razem:
20180419_162724~0.jpg

20180419_162740~0.jpg

20180419_162748~0.jpg

20180419_162827.jpg

20180419_162837.jpg

20180419_162901.jpg

2 Rzut:
11xGGS Amnesia x G13
11xGGS Girl Scout Cookies x G13
10xCandy Kush Express
10xGGS OG Kush x Amnesia
5xGGS White Widow x Amnesia
20180419_162923.jpg

Straszak na zwierzynę leśną w postaci szmat nasączonych spalonym olejem
20180419_163242.jpg

Trochę wapna bo nie pamiętam czy jest dolomit na spocie,trychoderma która zastosuję na tylu spotach ile wystarczy zobaczymy czy coś to zmieni i nowa saperka spotowa
20180419_163315.jpg

20180419_163422.jpg

A tu 10 Easy Shamanów które czekają na swoją kolej
20180419_165551_HDR.jpg

Pora na kawę,jakiś trening,kolacja i spie****am w ciemną noc:jaraczz:pozdrawiam wszystkich<peace>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 66767

Guest
Dalszy ciąg upa
W związku z tym że pozno wczoraj skończyłem robotę w terenie i już mi się nie chciało latać z latarką po krzakach,wybrałem się dzisiaj sprawdzić jak się mają dziewczynki i od razu zrobić rekonesans na pozostałych spotach+musiałem się rozejrzeć za kolejnym spotami i sytłacja wygląda tak że 1 spot mam już znaleziony a 2 mam na oku ale że był po 2 stronie bagien to nie miałem się jak tam dostać ale wygląda pięknie więc na pewno z niego również skorzystam:jaraczz:Kilka fotek ze spotów:
W drodze na spoty:
20180420_131817.jpg

20180420_131909_HDR.jpg

Spot 1:
6xAuto Think Different
20180420_125118.jpg

20180420_125219.jpg

20180420_125429.jpg

Po za nimi wszystko na to wskazuję że wylądują tam też sezonówki w skrzyniach albo bardzo dużych donicach czy coś podobnego ale o tym w w przyszłości.
Spot 2:
7xAuto Critical
3Supersonic Cristal Storm
2xAuto Black Jack
2xNorhern Light
Całość:
20180420_130844.jpg

20180420_130640.jpg

2xNorthern Light(dół)
20180420_130344_HDR.jpg

2xBlack Jack(góra)
20180420_130416_HDR.jpg

3xSupersonic
20180420_130514.jpg

7xAuto Critical:
20180420_130603.jpg

Takie tam suweniry zeszłoroczne:lol3:
20180420_130828.jpg

20180420_130836_HDR.jpg

Spot 3:
20180420_131100.jpg

Trzeba posprzątać śmieci
20180420_131144.jpg

20180420_131226.jpg

Spot 4:
20180420_131458.jpg

20180420_131521_HDR.jpg

20180420_131547.jpg

Spot 5(Nowy)
20180420_131740.jpg

Następny up będzie za tydzień albo dłużej zobaczymy jak będę stał z czasem.Pozdrawiam<peace>
 
C

Convictus

Guest
Ja rozumiem, że są różne spoty i różne lokacje i każdy ocenia swoje możliwości indwidualnie :D i ja mam spota średniego, niektórzy mają dużo lepsze, widziałem też gorsze wiadomka itd itp. ale żeby wejść ku**a na spota w krótkich spodenkach i zwykłych butach? U mnie np nie pozwolą na to kolce, trzeba 2 pary spodni długich albo wychodzisz z nogami jak jeż. Susz na bagna zapie****a w woderach. A tutaj są bbagna, ale chyba jakieś chu**we, jak można przez nie przejść w takim stroju :D?
Żeby nie było, zapewne wielu użytkowników chodząc w krótkich spodenkach na spoty pokonczylo relki zebrało plon, no ale ale, daje do myślenia, że jeśli możesz tam wejść jak na zdjęciach, to co przeszkadza mnie tam wejść z psem na spacerze :D wiem, gdybanie itd. ale postaw się w sytuacji, że Ty oglądasz fotorelkę outdoor i tam na zdjęciach widzisz gostka w któtkich spodenkach :D i zwykłych bucikach do chodzenia po mieście :D podczas gdy ja wbijając na spota jak nie zabrałem do bagażnika drugich spodni to sram w gacie bo będą mi krwawić kończyny :D
nie atakuję, tylko wyrażam swoje spostrzeżenia :p jak jesteś pewny tych bagien, że nikt tam nie łazi to wszystko luz :p ale wygląda na łatwo dostępny, kwestia tego czy ktokolwiek będzie miał cokolwiek do szukania tam, jeśli jest choćby minimalne tak, to bym się grubo zastanowił :p
 
U

Usunięty 66767

Guest
Ja rozumiem, że są różne spoty i różne lokacje i każdy ocenia swoje możliwości indwidualnie i ja mam spota średniego, niektórzy mają dużo lepsze, widziałem też gorsze wiadomka itd itp. ale żeby wejść ku**a na spota w krótkich spodenkach i zwykłych butach? U mnie np nie pozwolą na to kolce, trzeba 2 pary spodni długich albo wychodzisz z nogami jak jeż. Susz na bagna zapie****a w woderach. A tutaj są bbagna, ale chyba jakieś chu**we, jak można przez nie przejść w takim stroju ?
Żeby nie było, zapewne wielu użytkowników chodząc w krótkich spodenkach na spoty pokonczylo relki zebrało plon, no ale ale, daje do myślenia, że jeśli możesz tam wejść jak na zdjęciach, to co przeszkadza mnie tam wejść z psem na spacerze wiem, gdybanie itd. ale postaw się w sytuacji, że Ty oglądasz fotorelkę outdoor i tam na zdjęciach widzisz gostka w któtkich spodenkach i zwykłych bucikach do chodzenia po mieście podczas gdy ja wbijając na spota jak nie zabrałem do bagażnika drugich spodni to sram w gacie bo będą mi krwawić kończyny
nie atakuję, tylko wyrażam swoje spostrzeżenia jak jesteś pewny tych bagien, że nikt tam nie łazi to wszystko luz ale wygląda na łatwo dostępny, kwestia tego czy ktokolwiek będzie miał cokolwiek do szukania tam, jeśli jest choćby minimalne tak, to bym się grubo zastanowił
Haha ciekawe spostrzeżenia i odpowiem ci na nie tak jestem w 100% pewny że nikt tam nie lazi,znam ten teren jak własną kieszeń,co do krótkich spodni itd to mam swój szlak po powywracanych drzewach,grąbach itd,gdzie nie gdzie trzeba na czworakach się przebijać dlatego mogę sobie pozwolić na taki strój po takiej drodze zanim dojdę do spota zajmuję mi z pół godz,teraz gdy jeszcze pokrzywy nie są po szyję,a tak będzie w niedalekiej przyszłości więc w krótki spodenkach raczej nie będę łaził,zresztą dzisiaj też się popażyłem i podrapałem ale co to jest w stosunku do celu<coolpalacz>A jeszcze jedno w krótkich spodniach nie ma chu*a że mnie kleszcz u***ie,już to przerabiałem bo za każdym razem zanim zdążył coś zrobić to go namierzyłem,jak łaziłem w długich to potem wylatywały mi ze spodni:pl:pozdro<peace>
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Widzę, że ładnie tam tereny eksprolujesz :) Ile tam będziesz miał spotów w sumie ? Pewnie z 20 :) Za miesiąc wszystko ładnie pozarasta i będzie mniej widoczne, alecz Ty jakoś stary grower to już za pewne wiesz :) Nie boisz się o te autosy, że Ci pokarleją jak przymrozi? Nadmiaru słonka i farta życzę na najbliższy kwartał :)<shiza>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół