nasiona marihuany

Out 2018 MIx

  • Autor wątku Usunięty 66767
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 66767

Guest
Widzialem Twoja fotorelacje z zeszlego roku, dobrze Ci poszlo i oby w tym roku bylo jeszcze lepiej. Dobry spot to najwazniejsza sprawa, chyba ze ktos liczy na szczescie ale jak to mowia "nosil wilk razy kilka, poniesli i wilka".
Powodzenia
Dokładnie:thumright: spot to najważniejsza sprawa i nie mówię tu o dobrej ziemi ale bardziej bezpieczeństwie bo to jest najważniejsze w tej zabawie.Na szczęście moje spoty są tak położone że czuje się względnie bezpiecznie ale tak czy siak zawsze trzeba być czujnym bo licho nie śpi<coolpalacz>
 
L

Lord of Bhang

Guest
Powodzonka Duku oby jeszcze lepsze plony niz w tamtym roku :D
;p
Pozdro
Yo
Będe zerkał;)
 

Pig pepa

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2017
Postów
138
Buchów
1
Ładnie poleciałeś rok temu, teraz będę kibicował i śledził ten sezon i podstawa, z fartem i bez przypału <coolpalacz> :harvest:
 

wieniek456

Member
Rejestracja
Lip 16, 2016
Postów
16
Buchów
0
oglądałem fotorelacje w tamtym roku i w tym mnie kolego pozytywnie zaskoczyłeś mnie też ambicja ponosi i z roku na rok co raz wiecej ale trzeba pamiętać że pycha nie popłaca i szkoda spota sprawdzonego na sezonówki lepiej mniej nie spalić spota i zainwestować w automaty zaskoczyłeś mnie i musiałem skomentowac bo naprawdę robisz wrażenie i życzę powodzenia z tym bo to pochłania sporo zdrowia psychicznego jak i fizycznego o czasie je mówię bo 3 miechy z życia pochłania ale coś za coś i za dnia nie działaj tylko noc pozdro
 
U

Usunięty 66767

Guest
oglądałem fotorelacje w tamtym roku i w tym mnie kolego pozytywnie zaskoczyłeś mnie też ambicja ponosi i z roku na rok co raz wiecej ale trzeba pamiętać że pycha nie popłaca i szkoda spota sprawdzonego na sezonówki lepiej mniej nie spalić spota i zainwestować w automaty zaskoczyłeś mnie i musiałem skomentowac bo naprawdę robisz wrażenie i życzę powodzenia z tym bo to pochłania sporo zdrowia psychicznego jak i fizycznego o czasie je mówię bo 3 miechy z życia pochłania ale coś za coś i za dnia nie działaj tylko noc pozdro
Powiem tak ilość nie ma znacznie jak wie się co się robi i wie się co za to może grozić,jak ma się taką świadomość to czy wsadzisz 2 czy 200 nie ma znaczenia bo zawsze przy 1 czy 100 trzeba tak samo uważać i myśleć co się robi,gdzie się robi i jak się robi żeby ograniczyć różne zagrożenia do minimum bo jednak do 0 nie jesteś w stanie tego zrobić bo zawsze może się coś wydarzyć na co nie masz wpływu:bounce:podsumowując lubię to robić i nie mówię tu o konsumpcji bo to ostani etap ale sam fakt oglądania roślin jak sobie rosną,najlepiej do jak największych rozmiarów:crazy: plus latanie po krzakach i praca w terenie też sprawia mi przyjemność:freak2:pozdro<peace>
 
U

Usunięty 66767

Guest
Tydzień 1
Więc tak wszystko idzie tak jak powinno,1 pestka Black Jacka nie wyszła ale to moja wina więc ch*j z nią tym bardziej że to gratis<lol>Po za tym wszystkie ładnie pną się w górę i myślę że w przyszłym tyg prawdopodobnie te automaty wylądują na spocie,a będę kiełkował 2 rzut 30szt Automatów albo więcej to zależy jak zaplanuję.W miedzy czasie,a dokładnie wczoraj 10szt seznówek Easy Shamanów jest już na chusteczce więc przed 2 rzutem pójdą na spota.To by było chyba na tyle bo jak na razie nie ma nad czym się rozpisywać.A up jest dziś bo jutro bym nie miał czasu go zrobić<coolpalacz>Pozdrawiam i lecimy panowie i panie z tematem<peace>
20180414_150713_HDR.jpg

20180414_150735.jpg

20180414_151416_HDR.jpg

20180414_151420.jpg

20180414_151426_HDR.jpg

Niektóre trochę się wyciągają ale trudno nic im przez to nie będzie i jeszcze tydzień wytrzymają:freak2:
 
U

Usunięty 66767

Guest
Ile słońca mają na tym parapecie?
Zmieniam parapety więc dużo<coolpalacz>Jeden jest od wschodniej a 2 od południowej strony<peace>
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Ladnie ida, na parapecie sa wiadomo ze moga sie wyciagac.
Zamawiales z tanie sianie? Gdzies 3 lata temu tez z stamtad zamawialem ale rok czy dwa lata temu doszly do mnie sluchy ze cos nie tak, ze wspolpracuja, ze cos adresy podaja nie wiem na ile ta informacja byla prawdziwa. Tak tylko mi sie obilo o uszy a jak bylo nie wiem. Taka luzna informacja aka zapytanie o strone.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Zmieniam parapety więc dużo<coolpalacz>Jeden jest od wschodniej a 2 od południowej strony<peace>

Ile godzin dziennie tak mniej więcej masz słońca a domu i od której godziny świeci?
 
U

Usunięty 66767

Guest
Ladnie ida, na parapecie sa wiadomo ze moga sie wyciagac.
Zamawiales z tanie sianie? Gdzies 3 lata temu tez z stamtad zamawialem ale rok czy dwa lata temu doszly do mnie sluchy ze cos nie tak, ze wspolpracuja, ze cos adresy podaja nie wiem na ile ta informacja byla prawdziwa. Tak tylko mi sie obilo o uszy a jak bylo nie wiem. Taka luzna informacja aka zapytanie o strone.
Nie wiem z kąd masz takie info powiem ci ogólnie tyle że zamawiam tam chyba 3 sezon i nie miałem z tego powodu żadnych problemów a wcześniejsze zamówienia były naprawdę duże w porównaniu do zakupu w tym roku.Tak naprawdę nawet bym tam nie zamawiał teraz ale mają kilka bardzo fajnych odmian na których się nie zawiodłem i musiałem je mieć w koszyku.Takie info słyszałem o thc.com więc nic już nie zamawiam od tamtej pory ale ile jest prawdy w tych wszystkich informacjach to nie wiem w każdym razie nie spotkało mnie nic złego z tego powodu.

Ile godzin dziennie tak mniej więcej masz słońca a domu i od której godziny świeci?
Ciężko powiedzieć ale myślę że ok 10h słońca mają -/+<lol>
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Teraz sądzisz w pl mam rozumieć? Bo widzę dwie flagi. 10h to dobrze jak na dom w maju już będzie co gonić na dwór.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół