nasiona marihuany

Out 2018 MIx

  • Autor wątku Usunięty 66767
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 66767

Guest
Witam wszystkich rolników i rolniczki widzę że coś mało fotorelacji więc postanowiłem zrobić swoją już dla zachęty tym bardziej że 1 rzut już w doniczkach częściowo.Plan na ten sezon to pobić zeszłoroczny wynik nawet 2 krotnie jak się uda a jest duże prawdopodobieństwo że tak się stanie.Więc tak spotów będzie ok 7-8 jeszcze nie wiem zależy ile wyląduje na konkretnych miejscach,głównie będą to automaty plus trochę sezonówek bo z półautomatami w tym roku słabo więc zmieniłem koncepcję.W planach jest użycie trychodermy na 1 ze spotów żeby sprawdzić czy coś to zmieni po za tym będę bazował na naturalnym kompoście który jest na spotach gdyż nic tam nigdy nie było uprawiane+są to skarpy gdzie rosną dorodne pokrzywy więc ziemia będzie bardzo dobra ale mimo to zapodam trochę torfu bo zawsze tak robię i hydrokompleks żeby miały wszystkie składniki odżywcze od początku bo dolomit czy wapno raczej będzie zbędne.Przejdzmy do konkretów a mianowicie listy pestek na ten sezon a będą to:
20180406_185016.jpg

Sezonówki:
Dutch Passion-Passion#1-3szt
Dutch Passion-Shaman-5szt
Dutch Passion-Hollands Hope-3szt
Sweet Seeds-Green Poison-7szt(odrazu napiszę że oficjalnie to półauto ale pewnie dojdzie wtedy co reszta seznówek więc traktuje to jak seznówkę)
Candy Kush-11szt
Grapefruit-10szt
GGS Easy Shaman-15szt
GGS Serious 6-10szt

Automaty:
GGS Girl Scout Cookies x Green Crack-20szt
GGS Girl Scout Cookies x G13-21szt
GGS Amnesia x G13-20szt
GGS Grapefruit x Girl Scout Cookies-20szt
GGSAmnesia x Grapefruit-20szt
GGS White Widow x Amnesia-5szt
GGS OG Kush x Amnesia-35szt
Auto Mazar-10szt
Gratisy:
Kannabia Seed Company-Speedy Boom-5szt
Dinafem Seeds Critical-5szt
Genehtik-Kritikal Bilbo-4szt
Lamlara seeds Supersonic Cristal Storm-5szt
Think Diffrent-6szt
Critical-8szt
Black Jack-3szt
Northern Light-2szt
Dinafem Seeds OG Kush-1szt
Barney Farm Critical Kush-1szt
Seedsman-Samango 1szt

Co do Treningów to będzie LST bo bez tego nie ma po co sadzić plantów,po za tym na sezonówkach będzie FIM i połamię gałęzie bo daje to bardzo fajny efekt pod koniec,czy zrobię to też na automatach jeszcze nie wiem zobaczymy pozniej:bounce:

1 Rzut to gratisy
20180409_092506.jpg

20180409_100558_HDR.jpg

Następny up zrobię jak 1 rzut będzie w ziemi.Po za tym będę starał się robić update w miarę regularnie jak rok temu ale czy to będzie co tydzień czy co 2 tygodnie tego jeszcze nie wiem zależy jak będę stał z czasem.Pozdro<peace>

---------- Post Zaktualizowany 15:19 ---------- Data pierwszego postu 15:17 ----------

[/COLOR]Prośba do moderatora o zmianę 2017 na 2018 bo coś nie ogaranołem:pl:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,174
Buchów
6,581
Odznaki
2
Łap bucha i z fartem ale tak wogóle to mamy już sezon 2018 szanowny kolego.

---------- Post Zaktualizowany 13:27 ---------- Data pierwszego postu 13:20 ----------

a zobacz popatrz, edytowałeś kiedy ja wytykałem :D

---------- Post Zaktualizowany 13:28 ---------- Data pierwszego postu 13:27 ----------

Ogólnie spory arsenał, z fartem. Też będę ruszał za niedługo z sezonówkami no i muszę przygotować spota pod automaty :)
 
U

Usunięty 66767

Guest
ku**a będzie 5 easy shamanów bo gdzieś zgubiłem 10szt i nie wiem jak to mogło się stać bo nie jaram ostanio a wyparowały...masakra:pl:
 
M

matson

Guest
sporo tego :D
ch*j z shamanami, ogarniesz wszystko to bedzie git :D
 
U

Usunięty 66767

Guest
sporo tego ch*j z shamanami, ogarniesz wszystko to bedzie git
Może i masz rację ale zależało mi na nich bo byłem zadowolony z nich w zeszłym sezonie jeżeli chodzi o plon,jakość i moc a tu takie coś i najgorsze jest to że najprędzej spaliłem w piecu jak wywalałem śmieci z przesyłki bo innego rozwiązania tej zagadki nie widzę:pl:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Rokell

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2017
Postów
58
Buchów
0
Ale zes tego naje*al :freak2: ale dzieki tobie moze na poczatku maja rozpoczne sezon od jakis 3 automatow i poczekam do maja :jaraczz:
 
U

Usunięty 66767

Guest
Haha znalazłem Easy Shamany więc bedzie 15 a nie 5:lol3::jaraczz:pozdro<peace>
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Tutaj będzie na co popatrzeć. Z fartem.
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Także zasiadam popatrzeć.
Jest różnorodność, jest ilość, będzie moc :)
Z fartem i bez problemów!
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,607
Spory arsenał :)
To mówisz, że chcesz przebić poprzedniego outa ? :D Ambitnie
Powodzenia
 

Cubbi

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2013
Postów
77
Buchów
0
o sk***esyn naliczyłem, jak wszytko wykiełkuje 250 krzaków na takie ilości powinny być dotacje z UE
ciekawi mnie ten spot jeden ***itny czy kilka mniejszych ?
 

Lolek94

Weteran
Rejestracja
Lis 16, 2014
Postów
177
Buchów
0
No zapowiada sie kozak. Siedzę w pierwszym rzędzie i patrze jak w obraz!
 
U

Usunięty 66767

Guest
o sk***esyn naliczyłem, jak wszytko wykiełkuje 250 krzaków na takie ilości powinny być dotacje z UE
ciekawi mnie ten spot jeden ***itny czy kilka mniejszych ?
U mnie wszystko kiełkuję w 99% bo czasami trafi się jakaś chu**wa pestka ale z tym problemów nigdy nie mam:jaraczz:No dotacja z UE zdrowotna za stres w trakcie sezonu była by na miejscu<lol>A co do spotów nie jestem tak po***any żeby wszystko mieć w jednym miejscu po 1 waliło by to na kilka km,po 2 była by to spora powierzchnia żeby wszystkie normalnie rosły a nie kradły od siebie papu a po 3 złodzieje nie śpią a tak jak by 1 odpadł będzie inny no i po 4 napisałem że planuję ok 7-8 spotów albo więcej zależy jak się wszystko potoczy,zamiast tylko oglądać zdjęcia warto też przeczytać co jest nad nimi napisane tak na przyszłość i wszystko będzie jasne:freak:pozdro<peace>

Spory arsenał
To mówisz, że chcesz przebić poprzedniego outa ? Ambitnie
Powodzenia
Nom i myślę że jest spora szansa na to:harvest:Ale to się okaże po zbiorach jak się cyfry ułożyły<joint>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Widzialem Twoja fotorelacje z zeszlego roku, dobrze Ci poszlo i oby w tym roku bylo jeszcze lepiej. Dobry spot to najwazniejsza sprawa, chyba ze ktos liczy na szczescie ale jak to mowia "nosil wilk razy kilka, poniesli i wilka".
Powodzenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół