nasiona marihuany

Nawozy na Out kwitnienie

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
glanokanlongi to nie byly po prostu gowna nietoperzy? znajomy kiedys tego lal bo - zapewne - od zajawki zalezalo. wiem ze byly 2, jedno "przexroczyste" jak rypen i drugie jak syrop coli czarne

Kolega lal guanokalong taste improver (wg producenta do stosoeania zamiast sprpszkowanej kupy) i kalong bloom (nozdrza podpowoadaja, ze oparty na melasie). Tak jak pisze [MENTION=32422]Afroman[/MENTION] - guanokalong ma dosc spora linie nawozow, ale wymieszanie z gleba nie wystarczy na caly cykl.
Proponowalbym na wega wymieszac z ziemia guanokalong bat guano, a jak juz rosliny zaczna kwitnac uzupelnic guano i dorzucic palm tree ashes (zmieszac z wierzchnia warstwa ziemi. Na caly cykl moze nie wystarczyc, wypadaloby uzupelnic te dwa specyfiki po 2 miesiacach. Do tego astivit (nie stosowalem, ale ma dobre opinie) i nic wiecej nie trzeba... no chyba, ze mikoryze
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Honza
Gdzie takie prochy dostane?

smoksalot
Zaciekawił mnie ten Astvit. Czy ma odpowiednie PH 7,5?
Ale skład to ma kozacki, jak spotkam to sie zaopatrzę.

Astvit spoko czy plynny czy sypki. Z tym ph to przy organice 7.5 to ok [MENTION=85529]Honza[/MENTION] astvit z tego co pamietam ma grzybki w sobie wiec nie potrzeba
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Za to z bat-guano poprawia smak i chciałbym to przetestować

I co, myślisz że jak będziesz lał tą całą chemię z AN i do***iesz do tego bloombastica( chyba najbardziej ingerujący w smak nawóz/booster z jakim miałem do czynienia, i nie nie poprawia on smaku wbrew temu co pisze producent. Jak dla mnie palenie po bloombasticu jest paskudne, i mega charakterystyczne) to guano coś zmieni na plus ?
 

gromer

Active member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
38
Buchów
0
Wymyśliłem sobie tak że pójdę w Bio

Zakupiłem BIOPON MIKORYZA UNIWERSALNĄ i spróbuje sie z tym pobawić, zrezygnuje całkowicie z mineralnych.
Pierwszy raz będę zajmował się mikoryza więc wszelkie rady porady mile widziane.
Do tego trypack od BioBizz na out + Atami Bio Bloombastic i Batguano guanokalong,

Mam też Florovit wapno mikroflora, wymieszam to z dolomitem w jakiś proporcjach 1:2 tak strzelam
Na razie zrezygnuje z popiołu z palmy, nie moge znaleść i nie taki tani, dam z drewna i powinno być ok.
No i jeszcze ten Astvit pozostał, z którym nie wiem co zrobić.

Ciesze sie że wątek sie rozbudował przyda sie następcom.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ciesze sie że wątek sie rozbudował przyda sie następcom.

Nie przyda sie bo temat walkowany minimum raz w tygodniu. Zanim poniedzialek nastanie trzy razy beda te same pytania.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Astvit kupowałem na aledrogo bo oni sami sprzedają ten nawóz ja w sklepach nie widziałem. Ktoś tam wyżej mówił że słaby jest ale po wymieszaniu z melasą ma bardzo dobre npk (poszukaj w którymś teamcie tu jest samo npk Astvitu, samej melasy i po wymieszaniu) no i to organik wiec można dać większą dawkę w razie potrzeby i nie powinno być bólu. Co do ph to sam Astvit ma ponad 8 ale melasa obniża ładnie to ph w podanej dawce do 6-6.5 . Mikoryza zawsze wskazana bo za***ista jest a bio Bloombastic dobry ale drogi a chciałeś tanio-ja go używam w boxie jako pk booster do Biotabsa i robi robotę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół