nasiona marihuany

Nawozy na Out kwitnienie

Wyszukiwarka Forumowa:

gromer

Active member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
38
Buchów
0
Witam
Od jakiegoś czasu zamierzam się z kupnem paru nawozów i nie wiem czy dobrze zrobię.

Czy taki zestaw będzie odpowiedni:
-Advanced nutrients, BIG BUD
-AN OVERDRIVE
-CANNA PK 13/14
-Atami Bloombastic
-Plagron BAT GUANO

Coś byście wyrzucili z tego zestawu albo coś dodali?

Mam mini zestaw od Atami ORG tylko jest już stary, myślicie że ma jakiś sens ich stosowania?
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
ja tam preferuje tansze rozwiazania, idz do brico czy casto i obczaj co ma najmniej azotu w proszku oczywiscie. mozesz se wymieszac z innym, wiem ze 2 magiczne sily jak sie laczylo to wychodzilo w miare dobre pk przy niskim stosunku n. chyba ten do kielkowania czy jakos tak i z jakimis kwiatami na pudelku sie mieszalo. ew przeciw brazowieniu igiel jest dobry
 

gromer

Active member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
38
Buchów
0
Guano w takim zestawieniu?

A czemu nie? Jest jakiś konkretny powód by nie stosować tego razem?

Morninsta
Nie chce za bardzo tych marketowych nawozów, dawkowanie nie jasne, a przyrządów pomiarowych za bardzo nie mam, a inwestować nie zamierzam w mierniki.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
A czemu nie? Jest jakiś konkretny powód by nie stosować tego razem?

Nie miesza się organicznych nawozów z mineralnymi, bo mineralne zabijają bakterie na których polega się w organice a to mija się z celem. Na twoim miejscu wziąłbym nawozy od 1 producenta zamiast 3 różnych, ze sprawdzonych mogę polecić zestaw nawozów mineralnych Canna: terra vega/flores, boost, pk 13/14. Organiczny zestaw: trypack biobiozz, fishmix, biobloom, topmax, wtedy mógłbyś guano dorzucić i zmieszać z ziemią. Są też tańsze rozwiązania na outdoor
 

gromer

Active member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
38
Buchów
0
Zawsze wolałem organike niż mineralne ale słyszałem o dobrych wynikach dzieki Advanced nutrients i ewentualnym boście od Atami.
Za to z bat-guano poprawia smak i chciałbym to przetestować. Na weg będzie stosowana gnojówka, więc bardziej jestem skłonny iść w organika
A ten booster od atami nada się na końcową faze, jeśli bym używał nawozów biobizz? Tylko ten 3 pak mi nie potrzebny bo na weg ich bym i tak nie stosował, a zależy mi tylko na dobrych nawozach na kwitnienie.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Zawsze wolałem organike niż mineralne ale słyszałem o dobrych wynikach dzieki Advanced nutrients i ewentualnym boście od Atami.
Za to z bat-guano poprawia smak i chciałbym to przetestować. Na weg będzie stosowana gnojówka, więc bardziej jestem skłonny iść w organika
A ten booster od atami nada się na końcową faze, jeśli bym używał nawozów biobizz? Tylko ten 3 pak mi nie potrzebny bo na weg ich bym i tak nie stosował, a zależy mi tylko na dobrych nawozach na kwitnienie.

Jak juz chcesz isc w organike i chcesz batguano to dokup prochy palm czy cos innego z duza zawartoscia potasu i masz organiczny booster. Dorzuc do tego biobizza biobloom czy inny organiczny, podstawowy nawoz i masz caly zestaw potrzebny na kwitnienie
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
To i ja dorzucę 3 grosze-kup Astvit (jest 1l i 5l nie wiem jak dużo krzaków planujesz mieć jest też w proszku do mieszania samemu)-jest tani i melasę z trzciny cukrowej albo jakąś inną i masz kompletny nawóz na flow. Dawkowanie to normalna porcja Astvitu na litr(jest na opakowaniu) i płaska łyżka malesy. Jak bardzo chcesz to dorzuć Tytanit i jakieś PK mineralne do pryskania jakby niedobory były np w 2 połowie flow i po sprawie. Sprawdzałem i dobrze działa taki zestaw. Pozdro.
 

gromer

Active member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
38
Buchów
0
Honza
Gdzie takie prochy dostane?

smoksalot
Zaciekawił mnie ten Astvit. Czy ma odpowiednie PH 7,5?
Ale skład to ma kozacki, jak spotkam to sie zaopatrzę.
 

barbiegirl

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2010
Postów
66
Buchów
0
Honza
Gdzie takie prochy dostane?

smoksalot
Zaciekawił mnie ten Astvit. Czy ma odpowiednie PH 7,5?
Ale skład to ma kozacki, jak spotkam to sie zaopatrzę.


Astvit dobry ale słaby, dobre na próchnice, mikroorganizmy w symbiozie z korzeniem i takie tam ale mówić, że to wystarczy toż to kłamstewko małe ;)
dorzuć do tego Biosevia Biobloom z GHE, tani i w hooj za***isty koncentrat, z pewnością wydajniejszy od wszystkiego coś w tej liście zawarł.. Cena/jakość/wydajność - brak konkurencji. wbij to do głowy, nigdy nie zawiódł, ewentualnie pomyśl nad boosterem ale nigdy nie używałem a szał pał był zawsze, nawet bez astwitu.
kup kilka butelek lub jedną 5l i lej oporowo. Koszt naprawdę śmieszny.

szczerze jak sobie czasem poczytam jakie ludzie mają plany to mnie krew zalewa (kiedyś też miałem zajawkę, reklama dźwignią handlu [lekcja nr2 ;)]). konopia rośnie jak chwast więc kuźwa bez przesady, ogarnijcie się!!
Ty nad wodą lepiej pomyśl ;)


pzdr BG
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Gdzie takie prochy dostane?

Prochy dostaniesz w grow shopie internetowym, firma guanokalong i tam masz różne do wyboru, możesz zrobić taką mieszankę z ziemią że praktycznie nie trzeba tego wcale nawozić :p
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Prochy dostaniesz w grow shopie internetowym, firma guanokalong i tam masz różne do wyboru, możesz zrobić taką mieszankę z ziemią że praktycznie nie trzeba tego wcale nawozić :p

glanokanlongi to nie byly po prostu gowna nietoperzy? znajomy kiedys tego lal bo - zapewne - od zajawki zalezalo. wiem ze byly 2, jedno "przexroczyste" jak rypen i drugie jak syrop coli czarne
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
318
Buchów
0
Szkoda że nie mam foto z moich out'ów 08,09, 11 kiedy to PlanTON K robił za***istą robotę,niestety słyszałem o zmnianie składu...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół