nasiona marihuany

Szybki MicroOS Gordona - 2nd edyszyn [Fem]

Wyszukiwarka Forumowa:

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Cześć i czołem !

Cytując klasyka - "Dzielić się jest fajnie". Mając na uwadze tę maksymę zrobiłem coroczny remanent i okazało się, że mam kilka nasion, które już nie mieszczą się w moich kolekcjonerskich klaserach a na bieganie po krzakach w tym roku już jestem za stary i za leniwy. Niniejszym chętnie przekażę je komuś potrzebującemu i niestety ze względu na mierną ilość nasion będzie to tylko jedna osoba. Nie mam całych pakietów bo w swoich założeniach kolekcjonerskich zawsze stawiam na rozstrzał genetyczno - odmianowy a nie na ilość pestek. Więc będzie kilka odmian po 1 lub max 5 pestek. Wszystkie nasiona feminizowane, wyjęte z oryginalnych opakowań prosto od producentów (lub jeszcze w tychże opakowaniach). Tyle tytułem wstępu więc przechodząc do meritum - oddam w dobre ręce następujące nasiona:

Durban Poison - Orion Seeds (5szt)
Northern Light Auto - RQS (4sz) (nasiona znalezione ubiegłej jesieni podczas trimmingu)
Serious 6 - GGS (1szt)
Jamaican Dream - Eva Seeds (1szt)
OG Kush - Bulk Seeds (1szt)
Thunder Bloody Mary Auto - Samsara Seeds (1szt)
Shaman - Dutch Passion (1szt)
Pure AK - Female Seeds (1szt)
Heavy Magnum Auto - Orion seeds (1szt)
Master Sativa x Automazar Półauto - GGS (1szt)



Waruny:

> minimum 10 miesięcy na forum
> 30 SENSOWNYCH postów (ich sensowność oceni jury w składzie GordonShumway i Szczęściarz the Kot)
> fajnie jak potencjalny chętny ma za sobą fr lub zadeklaruje, że zrobi - ale nie jest to conditio sine qua non
> fajnie jeśli nick potencjalnego chętnego nie będzie dla mnie totalnie anonimowy.

Będę wdzięczny za respektowanie powyższych warunów i nie produkowanie spamu przez jednopostowców zarejestrowanych wczoraj. Kolejna ważna kwestia - w środę wylatuję w ciepłe kraje więc OS trwa tylko do wtorku, do godziny 23.59. Najpóźniej w środę do godziny 10 musiałbym wiedzieć dokąd wysłać paczkę, w innym wypadku nasiona mogę wysłać dopiero po powrocie do domu, czyli w okolicy połowy maja.

Trzymajcie się ramy !
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
318
Buchów
0
siemka
chetnie przygarne pakiecik,i pokaże w fotorelce;)
 

songo_kan

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
79
Buchów
0
Siema chetnie je przygarne do swojej kolekcji. Fr nie obiecuje ale na lewno na jesien pokaze jak sie maja.
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
Z miłą chęcią pokaże na out co potrafię ;p fotki beda na pw wysylane ale na biezaco
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Niniejszym chętnie przekażę je komuś potrzebującemu i niestety ze względu na mierną ilość nasion będzie to tylko jedna osoba.

Martwi mnie to zdanie :D

Ja jedynie co jeszcze raz bym sobie wysadził to Durbany od Oriona. W sumie to mam już prawie max na spocie, ale 5 szt Durbanów bym zmieścił :)

Jeśli jednak nie da się podzielić to ktoś na pewno z DP będzie zadowolony :D

Pozdro!
 
U

Usunięty 65798

Guest
Witam, mam fajnego ogarnietego juz spota, pestki w osie sa idealne na outdoora, przydały by mi sie mocno. Pozdro
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Martwi mnie to zdanie :D

Ja jedynie co jeszcze raz bym sobie wysadził to Durbany od Oriona. W sumie to mam już prawie max na spocie, ale 5 szt Durbanów bym zmieścił :)

Jeśli jednak nie da się podzielić to ktoś na pewno z DP będzie zadowolony :D

Pozdro!

Jak wygram to się z Tobą podzielę :flower:
 

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
Siema przyjalbym master sative i jakieś auto. Foty bym wrzucil na forum
 

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
674
Buchów
1,014
Odznaki
2
Zgłaszam się I ja po tę pestki. Fr mam zaplanowaną na ten rok. Smaczki mam na durban lub polauto od ggs.
Hej
 

LoveGanjaWomen

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2014
Postów
151
Buchów
1
Zgłaszam sie :D Chętnie przygarne te piękności i zrobie z nich wielkie krzaczory!
4 sezony za mna w tym z 2 fotorelacjami, w tym roku też będzie!
 

kampo3

Banned
Rejestracja
Cze 3, 2017
Postów
108
Buchów
0
Chętnie przyjme:
*Thunder Bloody Mary Auto
*Shaman
*Master Sativa x Automazar Półauto
*Durban Poison

:harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół