nasiona marihuany

Sezon na Farta [AUTO FEM] [FEM SEZON]

Wyszukiwarka Forumowa:

farcik909

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
173
Buchów
0
Siemano !
Sezony po treningach po podlaniu nawozem z gołębich odchodów i opryskane asashi
Automaty podlane florovitem (nie mialem nic lepszego pod ręką) i opryskane stymulatorem wzrostu.
Sezon nr 1 : ( jeszcze na jednej połowie LST mu zrobiłem oprócz tego FIM/TOPPING na prawie wszystkich szczytach


Sezon nr 2:



Teraz lecimy auto White Widow : (na flo)
#1:

#2:

#3:

 

farcik909

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
173
Buchów
0
Sezonowy problem
Witam mam pytanie odnośnie niedoborów u jednej sezonówki ( wydaje mi sie że chyba mało azotu) . Jak przyjechałem były marne dostały dwa razy nawozu z kurzych odchodów florovit, oprysk z asashi i jedna z sezonówek odżyła a ta druga dalej ma niedobory o co kaman ?
Zdj maluszka i automatów niebawem ( automaty w bardzo dobrej kondycji) !

Widać powoli efekty po FIM/TOPPING :



Niedobory: do tego są czerwone łodygi co to oznacza ?




A tutaj ta sezonówka w lepszej kondycji : nabrała już lepszego koloru i liście przestały żółknąć :)
 

el bandito

Banned
Rejestracja
Lip 6, 2016
Postów
115
Buchów
0
Liście - magnezu chcą a łodygi to byl fosforu brak z tego co pamiętam.
swoją drogą blade te krzaki, azotu też im nie zawadzi podlać.
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Podlej czyms normalnym canna nie jest droga .
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
Czerwone lodygi to fosfor, tez u siebie mialem taki problem, podlanie nawozami pomoglo.
 

farcik909

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
173
Buchów
0
W tym florovicie maja sporo azotu i fosforu, i ten nawoz z odchodow tez ma duzo azotu to sie poprawia moze ;)
 

farcik909

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
173
Buchów
0
Up!
Witam wszystkich przedstawiam zdj automatów .
Kupiłem planton k 2 razy juz dostały 1,5 łyzeczki na 5 l wody.
Sezonowka #1 dalej niedobory coraz slabiej... #2 lepiej .
3x WHITE WIDOW i malutki speedy boom auto :) jeden widow jasniejszy ;/
| |
v v











malenstwo dzisiaj po przesadzeniu i podlaniu dlatego tyle wody nie wsiąkła ( ziemia spotowa juz nie inwestuje wiecej ) :D
 

farcik909

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
173
Buchów
0
CZEŚĆ Update + BONUSY
Wiadomo upały dają znać więc trzeba dać roślinkom pić dzisiaj automaty sama woda sezony nawoz z gołębich odchodów. Niestety nadal problem z jedną sezonówką jakby postępuje zobaczycie sami (Zabiegi jakie dostały odkąd przyjechalem to 4 razy golebie odchody, 2 razy planton k florovit z 3 razy oprysk asashi i nic nie pomaga :pl:)
zdrowy sezon :

chory sezon :




Efekty treningów:



(na zdj tak tego nie widac ale tam gdzie ucięte po 2 odbiło)
Taki mały bonusik szczyt auto White Widow :)


I kolejny bonus w postaci zdj automata no name z parapetu nie należącego do mnie ale pewna osoba pozwoliła zrobić mi zdj. Powiem tak ilością nie powala ale ten zapach ta żywica łaaa... mimo niewielkich zbitych topów jest kozak temat




a tu już po ścince która dzisiaj nastąpiła:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
a Mg, N i K już nie ?
Zależy w której partii liści to występuje:
derk.jpg

Nie wieeem, powtórzę się: czerwony = antocjany
A czemu roślina je produkuje to już nie wiem. :(
Biłem jedynie do tego, że jak roślina ma w genach fioletowe feno, to ogonki robią się czerwone bez niedoborów.
 

farcik909

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
173
Buchów
0
będę próbował dostarczyć im jak najwięcej składników odżywczych zobaczymy co z tego bedzie .

Z góry przepraszam za usunięcie wcześniejszych zdjęć fotoleracji. Niestety :spalony: nie przemyślałem tego kroku . Na szczęście te aktualne mam .
 

farcik909

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
173
Buchów
0
update and kosa my family xD

Siemano 2 auto white widow poszly pod kose i 1/3 z jednego. ( zdj juz skoszonych ) scinka byla konieczna z powodu atakującej plesni aczkolwiek niektóre dolne gałązki nie były dojrzałe .
Najbardziej zaskakujące jest to że speedy boom auto juz kwitnie chociaż z jego postury to będzie na nim 3 g xD
2 sezony rozpoczeły flo
jednego auto puścilismy w suszarke do grzybów będzie na dill a drugiego na spokojnie suszymy w odpowienim miejscu bedzie na smoke xD
no i ogólnie to mam problem z dodaniem zdj bo cały czas error i jakieś zabezpiecznia na firefoxie pie****enie z certyfikatami i wgl spróbuje na innym kompie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół