nasiona marihuany

Sezon na Farta [AUTO FEM] [FEM SEZON]

Wyszukiwarka Forumowa:

farcik909

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
173
Buchów
0
Chłopaki spokojnie warunki maja idealne zdj bylo robione po delikatym nawodnieniu i flesz zrobił swoje dlatego wyglada jak by było zbyt mokro ;)
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Chłopaki spokojnie warunki maja idealne zdj bylo robione po delikatym nawodnieniu i flesz zrobił swoje dlatego wyglada jak by było zbyt mokro ;)

Ja powiem tak. Kiełkówanie robię w ziemi Biobiz i nie podlewam wcale. Przez pierwsze parę dni. Zawsze wychodzi tam jest za mokro a nie flesz. Jak podlewać na początku to rtlko spryskac delikatnie ziemię, górna warstwę. Spalona Zarowka, Duku po buszku dla was skromnie.
 

farcik909

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
173
Buchów
0
Nawet jesli by było troszke za morko to zaraz na ostrym sloncu to wyparuje spokojnie nie topie ich . Dzisiaj wieczorem update z tamtymi sadzonkami co sa u kolegi jest 5 bo jedno zgnilo za duzo wody wlal :/
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Pamiętaj lepiej żeby było za sucho niż za mokro. Jak sucho to korzeń się rozrasta w poszukiwaniu wody.
 

farcik909

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
173
Buchów
0
spokojnie od Środy tylko susza bo zostają bez opieki xD haha :lol3:

---------- Post Zaktualizowany 23:42 ---------- Data pierwszego postu 23:36 ----------

Prosze bardzo zdjęcia sadzonek zostawionych pod okiem kolegi ;)










Bonusik :
 

farcik909

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
173
Buchów
0
a sie czepiacie takich szczególików kilka igiełek może spadły z choinki :D
Jutro wysadzam te kurdupelki w ziemie i zostają na 3 miesiące ciekawe jak to będzie jak wrócę jutro ostatni UPDATE na 3 mies przerwa .(Proszę o nie usuwanie fotorelacji ) . Pozdr
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
Jak zostawiasz rośliny na taki okres, to pomyśl nad Hydrożelem. Z fartem<peace>
 

farcik909

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
173
Buchów
0
OSTATNI UPDATE ( powrót za 3 miechy I tu moja prośba do adminów żeby nie usuwać mojej fotorelacji bo za 3 mies będzie kontynuowana)
moja mała piątka dziewczynek już w glebie pół na pół kupna ze spotową spot w fajnym miejscu niedaleko wody jest fajna wilgotność ziemi w ziemię wbiłem pałeczki nawozowe do roślin zielonych z biopona ziemia przelana biohumusem z wodą . Mam nadzieje że tamtych 6 kolega dopilnuje ;) dałem mu pałeczki i biohumusa . Poniżej zdj, do widzenia niebawem ;)





 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
OSTATNI UPDATE ( powrót za 3 miechy I tu moja prośba do adminów żeby nie usuwać mojej fotorelacji bo za 3 mies będzie kontynuowana)
moja mała piątka dziewczynek już w glebie pół na pół kupna ze spotową spot w fajnym miejscu niedaleko wody jest fajna wilgotność ziemi w ziemię wbiłem pałeczki nawozowe do roślin zielonych z biopona ziemia przelana biohumusem z wodą . Mam nadzieje że tamtych 6 kolega dopilnuje ;) dałem mu pałeczki i biohumusa . Poniżej zdj, do widzenia niebawem ;)






ziomus powiem tak życzę Ci dużego farta na tek uprawie. A tak po zatyka gdzie jeździesz to bywaj zdrów może wrócisz szybciej daj ci boże. Ja obstawiam że przetrwa coś na pewno jak umieściłes je w takim miejscu, że susza ich nie zabije słońce doprowadzi do życia q co najgorsze nikt ich nie namierzy. Wiedz powodzonka czekam na UP w przybliżonym terminie tych trzech miesięcy.
 
C

Convictus

Guest
Mam nadzieję, że ziemię przelałeś biohumusem przed posadzeniem ich tam :p bo w takim wieku to na grzyba im jest narazie potrzebny. Nawet automaty biohumusem tym słabym organiczynm zaczynałem podlewać od drugiego tygodnia w górę. Wcześniej im nic nie braknie. Te pałeczki to fajna sprawa, dobrze jest je dać tak około 10cm w głąb ziemii, albo nawet więcej. Kolega da radę :D jak masz niedaleko jakąś wodę to pewnie tam niedaleko od powierzchni masz już wilgoć. Jak znam życie to pewnie i bez podlewania by dały radę, ale zawsze lepiej jak ktoś raz na 2-3tyg wpadnie :D i obejrzy co jest grane.
pozdrawiam
 

SebMcTrawka

Jaracz z zawodu ?
Rejestracja
Cze 20, 2018
Postów
66
Buchów
1
z chęcią zobaczę co tu się wydarzy :) Mam nadzieje, że dadzą radę. Pozdrooo :spalony:
 

farcik909

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
173
Buchów
0

Witam wszystkich po przerwie !

No i jestem po 3 miesięcznej przerwie troche sie pozmieniało a więc :
- moje panienki wsadzone na farta przepadły jedyne co zostało to zarośnięta miejscówka
- u kolegi zaś też były straty ale dwa sezony nadal rosną i dwa automaty udało mu się ściąć po zważeniu (lecz niedokładnym otrymowaniu z liści) waga wskazała 42,6 g . Jak na 2 auto spoko. [zdj suszu mam]
-podczas pobytu za granicą domówiłem koledze 5 auto white window z których zostały 3 są już na flo .
-Zostawiłem również sobie 3 nasionka auto (auto mazar i speedy boom auto) jeden w ziemi dwa na wacie jeszcze.
praktycznie nie wiadomo co to za odmiany wszystko pomieszane jedynie mozna sie domyslac
Zdjęcia 3 auto i 2 sezonów niebawem
PONIŻEJ ZDJ SUSZU





niestety trzeba było sie podzielić za opiekę tymi dwoma auto ale i tak jestem zadowolony zawsze coś ;)
Teraz fotorelacja będzie prowadzona regularnie.
W planach ostry trening dwóch sezonów potem asashi i nawóz w płynie ( z gołębich i kurzych odchodów)
Na auto dam jakąś ogólną odżywkę na kwitnienie.
POZDRo !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół