nasiona marihuany

~90W [0.16m2] Auto White Widow

Wyszukiwarka Forumowa:

uski

Member
Rejestracja
Gru 31, 2017
Postów
10
Buchów
0
Witam,
moja pierwsza fotorelka na forum, druga roślinka. Sporo wnioskow wyciagnalem z pierwszej uprawy i teraz bedzie juz tylko lepiej :)

Box: 40 x 40 x 180
Swiatlo: 2x Świetlówka 32W i Żarówka LED 22W. Według tego co producenci napisali to mam ok 6400lm.
Wentylacja: Wentylatorki 11cm na wlocie i wylocie.
Ziemia: Podłoże do siewek z Lerła merlę
Doniczki: Najpierw był kubeczek po jogurcie, teraz doniczka 2l, potem ma byc doniczka 5l, i na koniec przerzuce pewnie do 11l
Warunki: Na poczatku bylo 28 stopni w dzien i 24 w nocy. Teraz 24 w dzien i 22 w nocy. Wilgotnosc slaba bo caly czas ponizej 40% ale staram sie 2/3 razy dziennie opryskiwac liscie wodą.
Nawozy: Biohumus super forte na wega i Florovit do róż na flo. Do tego mikroryza ktora wrzucilem pod nasionko, i potem wymieszalem 10g mikroryzy z niecalymi 2l ziemi.
Trening: LST

Pierwszy dzien roslinki liczymy od 25.03 wiec mamy 13 dzien zycia
Pierwsze przesadzenie było 01.04 i bryła korzeniowa byla ladnie rozwinieta, do 5l planuje wrzucic za tydzien.
Fotorelka zaczęta tak pózno bo dlugo sie zastanawialem czy tutaj publikowac.

Dziś tj. 07.04 sprowadzilem ja troszke do ziemi. Wczoraj poszla pierwsza dawka Biohumusa. Rozcienczylem 35ml nawozu w 1.5l wody. Wlalem 300-400ml.


Zdjęcia:









Poprzednia roslinka miala slabsze warunki. Najpierw miala za duzo nawozu, potem za malo. Brak treningu. Wyszlo 25G a myslalem ze wiecej niz 20 nie bedzie. Kilka tygodni przed scinka prezentowala sie tak:



Nastepny up postaram sie zrobic 14.07
 

BigBox

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
189
Buchów
0
Spoko jest czekam na rozwój wydarzeń , ja bym w takim boxie ze dwie dał roślinki auto ew jedną sezonową i potrzymał na weg że 2-3 tygodnie
 
M

mlodygru

Guest
Wydaje mi się że 4 przesadzenia przy automacie to za dużo.. z kubeczka do docelowej bym dał od razu.
 

Majeran_Wieloryb

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2017
Postów
49
Buchów
0
Życzę powodzenia, będę zaglądał bo warunki bardzo mi przypominają mój pierwszy grow :)

Jakiego LEDa masz?
 

uski

Member
Rejestracja
Gru 31, 2017
Postów
10
Buchów
0
Dziś 20 dzień życia roślinki.
Każdego dnia musiałem poprawiać naginanie bo odbijała do góry, taka silna ;)
Udało mi sie uzyskać 5 głównych szczytów które są w miare na równej wysokości. 17 dnia przesadzilem do 5l doniczki. Teraz widze ile błędów nadal popełniam, za szybko zaczalem LST i lampy trzymałem zbyt nisko przez co jest troszke sałata.
Temperatura caly czas 24 stopnie ale wilgotnosc w tym momencie juz nie spada ponizej 40%, przewaznie kolo 50%





 

uski

Member
Rejestracja
Gru 31, 2017
Postów
10
Buchów
0
Dzis 23 dzien zycia roslinki.
Od ostatniego up'a nie doginałem jej do ziemi juz w ogole, i chyba wyszlo jej na dobre bo troche sie rozszerzyla jeszcze. Dalej jest 5 szczytów, przebic sie jeszcze 2 dodatkowe probuja ale od tego momentu zostawiam ja w spokoju.
Dzis mamy pierwszy dzien flo, pokazala pierwsze wloski (poki co tylko na glownym szczycie). Duzo szybciej niz moja poprzednia, ale to bardzo dobrze bo jak tylko tą doprowadze do konca to lece z jakas sezonowa odmiana.
Jeszcze dzisiaj opryskalem ja woda i teraz bede staral sie utrzymac wilgotnosc na poziomie 30/40%. Rowniez flusha zrobilem.
Za 2/3 dni pierwszy raz podleje z nawozem na flo, Florovit do róż.
Uda mi sie zrobic zbiory przed poczatkiem czerwca?



 

uski

Member
Rejestracja
Gru 31, 2017
Postów
10
Buchów
0
Troszke za duzo nawozu na samym poczatku, i chyba zbyt wczesnie przestalem dolewac, bo miesiac temu.
brak odblysnika i rownomiernego rozswietlenia tez swoje "psuje". ale jak na 3 zarowki z marketu to i tak efekty sa zadowalajace.
Przez caly czas warunki w boxie byly takie:
22-24 stopnie i 30-50% wilgoci
Troszke w miedzyczasie "skubnalem" i to palonko jest niegorsze niz z poprzedniej roslinki, pomimo ze tamto mialo 2 miesieczny curring

Zdjecia:


21.04 27 dzien





29.04 35 dzien


12.05 48 dzien





02.06 79 dzien





26.06 103 dzien




 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół