nasiona marihuany

Jak to z tym zapachem na flo outdoor?

Wyszukiwarka Forumowa:

BoggyGER

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2018
Postów
102
Buchów
0
Witam, mam 2 spoty jeden w krzakach, w koło są małe drzewka. Drugi w lesie i tam mało kto chodzi. Lecz przy tych spotach znajdują się dróżki leśne jakieś 30m/60m i czy podczas flo nie było by czasem przypału bo ktoś załóżmy będzie przejeżdżał i poczuje? Jak to jest z tych zapachem na out aż tak się wydziela by można było poczuć w jakieś tam odległości?
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
nie nie poczuje
bez przesady aż tak to nie ***ie
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Osobiście mając spota w cichym zaułku dopiero gdy dochodziłem na odległość ~15m zaczynało pachnieć.
Następny spot był prawie na otwartym terenie, to wcale nic nie było czuć. W momentach mocnego prażenia słońca woń się unosiła też w odległości kilku metrów od krzaków.

Zapach na pewno zależy także od odmiany. Jeśli odmiana charakteryzuje się mocnym aromatem i ktoś ma wyczulony węch to wyczuje i ze 100m jak mu zawieje pod nos.

Także dużo zmiennych.

Co do spota w lesie... Są różne opinie, ale ja bardzo odradzam takie uprawy bo człowiek w lesie wszędzie wejdzie.
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
zalezy jakie krzaki rosliny od warra ***aly nawet na 200m
 

BoggyGER

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2018
Postów
102
Buchów
0
Co do spota w lesie... Są różne opinie, ale ja bardzo odradzam takie uprawy bo człowiek w lesie wszędzie wejdzie.

To jest taki nietypowe lasek, tam wątpię żeby ktoś chciał chodzić. Bo musiałby nieźle okrążać krzaki itp.
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
To jest taki nietypowe lasek, tam wątpię żeby ktoś chciał chodzić. Bo musiałby nieźle okrążać krzaki itp.

Tylko Ty wiesz jak to wygląda i decyzja należy do Ciebie.

Podam Ci tylko przykład z życia wzięty.

Lubię zbierać grzyby. Chodząc i szukając często wchodzę tam gdzie wejście jest prawie nie możliwe. Jeszcze częściej znajduję tam pożądany efekt.

Możliwych sytuacji jest wiele. Po prostu warto ważyć ryzyko.
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Im więcej roślin tym większy zapach i dalej dociera,40 panien przy krzakach wkoło dawało mi na 50-60m jak szedłem czułem już ich zapach.
 

BasiaStasia

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2018
Postów
51
Buchów
0
# teoretyczne smierdzące auto amnezje na otwartym trawiastym polu nie były wyczuwalne w odległości powyżej 10m.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół