nasiona marihuany

[HYDRO - 600W CoB LED - 1m2 - 4 x BlueBerry OG od Barney's Farm)

Wyszukiwarka Forumowa:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Będziesz miał trochę marihuany ;) pozdro
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Wiesz co, to jest hydro no i widać że pąki ładnie się zbieraja do puchniecia, nie wiem na ile ta lampa podoła w budowaniu topów. Jak narazie u siebie też świecę leda ale jak przyjdzie grube flo to podwieszę hpsa 400W by mieć pewność. Ale mam nadzieję że piątke z przodu wykręcisz ;)
 

kotletkot

Member
Rejestracja
Mar 15, 2016
Postów
19
Buchów
0
na ostatnim rzucie pompka dala rade. topiszcze twarde niczym kamien byly. smak za do znikomy ale to mysle ze przez za krotki flush i zbyt wysoka wilgotnosc w ostatnich dwoch tyg(ok 50-55%). tym razem jestem na to przygotowany(tzn. mam plan).

obawiam sie tylko ze przez dosc duze zageszczenie, topy nie rozwina sie maksymalnie, no ale jestem dobrej mysli.

Ogolnie to uwazam ze hydro jest o wiele prostsze niz uprawa w ziemii haha. praktycznie zero problemow z przenawozeniami itp. wzrost szybki i korzenie nie plesnieja :D
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Zawsze możesz powiesić hps 600w na dwa tygodnie kulminacji kwitnienia, myślę że to dobra opcja ;)
Lubię obserwować poczyniania userów ale samemu jak narazie się chyba nie zdecyduję ale miło patrzeć jak u Ciebie ładnie idą planty. graty
 

kotletkot

Member
Rejestracja
Mar 15, 2016
Postów
19
Buchów
0
Myslalem o tym, ale w lato nie dalbym rady kontrolowac temperatury ;/ Na zime do kolejnego projektu uzyje hpsow w polaczeniu z ledem. jak wszystko ladnie pojdzie to na jesien bedzie fotorelka z 4m2 ;)
 

kotletkot

Member
Rejestracja
Mar 15, 2016
Postów
19
Buchów
0
Szybki UP bez gadania

42 dzien flo
3 tyg do konca

ph : 5.2-6.0
EC: 1.3





Pozdro!
 

kotletkot

Member
Rejestracja
Mar 15, 2016
Postów
19
Buchów
0
Witam.

Panny poszly pod kose w wyniku szybkiej spontanicznej akcji. Musialem wszystko ogarnac i zrobic upgrade zanim skonczy mi sie urlop heh.

Zdjecia zrobione dzien przed harvestem w 57 dniu flo.

Panienki juz sie susza, na oko mysle ze bedzie 400+ g ale okaze sie za tydzien lub dwa. wtedy tez zrobie finalo






A tu nowy namiot. taki maly preview. opisze co i jak w kolejnej fotorelacji za kilka dni;)



Do uslyszenia!
 

kotletkot

Member
Rejestracja
Mar 15, 2016
Postów
19
Buchów
0
Witam.

Growlog zakonczony, czas zaczynac z nowym projektem :)

Po 10 dniach suszenia wyszko ok 320g bardzo ladnych topow + ok 100g odpadow czyli lisci i malych topkow ktore pojda na inne cele.(hasz, gotowanie)





Ziolko ma ladny leśny, lekko cytrusowy posmak. Dam mu polezakowac jeszcze kilka dni i wloze w sloiki.
Ogolnie jestem zadowolony ale wiadomo, moglo byc lepiej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół