nasiona marihuany

Kokos na out

Wyszukiwarka Forumowa:

mentos777

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2014
Postów
262
Buchów
9
Jak dla mnie lipton. Moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby w jakimś stopniu użyźnić tą ziemię. Kupić obornik granulowany dodać ściółki spod drzew sypnąć azofoską dolomitem i zawsze coś ci tam wyrośnie.Z drugiej strony jeżeli masz pod ręką kokos i te tabletki to zrób eksperyment w boxie czy na dworze i sam sie przekonasz czy warto<peace>
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Dla mnie też liptacz. Powinieneś zacząć już nosić te worki z ziemią, coco dobre, jako domieszka. W samym coco musiałbyś latać co dzień-dwa podlewać :)
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Z kokosem uważaj bo powoduje niedobory wapnia nawet przy małych ilościach typu 10% mieszanki to kokos. Jeżeli już dodajesz kokos do ziemi to dodaj coś co ma wapń - np. dolimit, albo jakieś bat guano, albo jakiś inny nawóz z wapniem.

Poza tym to świetna domieszka bo spuchlnia, trzyma powietrze i jednocześnie wodę. Nawet bardzo mokry kokos nie dusi korzeni.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,042
Odznaki
4
[MENTION=84684]Nak***iamkopce[/MENTION], nak***iaj kopce i nie kombinuj :p na out z partyzanta w kokosie nie polecisz.
 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
Źle napisałem, tam po prostu nie ma gleby, same korzenie i nie ma jak wnieść ziemii, bo wejście 200m zaroślami w wodzie po pas. Chyba będę musiał sobie odpuścić tą miejscówkę. Byłem pewien że tam będzie ziemia, ale jak odmarzło okazało się inaczej(same korzenie), a już za późno żeby przelecieć z ziemią po lodzie, może w następną zimę :D Dzięki za rady!
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół