nasiona marihuany

Dziwna sytuacja w szpitalu

Wyszukiwarka Forumowa:

1029384756

New member
Rejestracja
Kwi 5, 2018
Postów
2
Buchów
0
Witam. Chciałbym opowiedzieć dlaczego własciwie zalozylem ten temat i oczekuje odpowiedzi od kogos ogarnietego w temacie. Miała ostatnio miejsce taka sytuacja ze troche zabalowałem i pozniej zgonowałem (zmieszałem rozne rzeczy ). Lekarz wysłał mnie na morfologie i OB czyli testy na mocz i krew. Wczesniej nie mialem tego problemu, jednak dowiedzialem sie ze stwierdzono u mnie narkotyk natomiast jaki to narkotyk to juz nie zostałem poinformowany. I teraz mam kilka zasadniczych pytań:

1.Czy wykrycie jakiegokolwiek narkotyku w tych badaniach jest mozliwe?
2.Jesli jest to mozliwe to czy bede odpowiadał prawnie? (mialem juz wczesniej doczynienia z policją)
3.Czy takie badania mogą byc przeprowadzone bez mojej wiedzy i zgody ?
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
1. Tak
2. Zależy - jeśli poprzednie wyroki nie były z tym związane ja bym się tłumaczył nieświadomością na imprezie. Każdy mógł mi coś dosypać i już. Zapewne zadadzą kilka pytań więc wymyśl coś sensownego.
3. Tak, jeśli nie wiedzą co Ci jest a zachowujesz się "inaczej" nie muszą prosić Cię o zgodę. Inny przypadek to jeśli nie jesteś pełnoletni, wtedy zgodę muszą udzielić rodzice.
 

1029384756

New member
Rejestracja
Kwi 5, 2018
Postów
2
Buchów
0
Kurde no to nieciekawie znowu bedzie trzeba zrobić przerwe :( Mimo wszystko dzieki za szybką odpowiedz
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Nie będziesz odpowiadał przed sądem przez to, że się naćpałeś:)
Mogą Ci wykazać w badaniach całą tablicę Mendelejewa, ale jak nic przy sobie nie masz, to nic Ci nie zrobią.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół