nasiona marihuany

Uprawa na BioTabs + BioTabs PK Compost Tee. Czym opryskiwać na flo ?

Wyszukiwarka Forumowa:

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Koledzy trapi mnie takie pytanie. Niby pytałem w relacji, lae tu mam wrażenie, że łatwiej znajdę odp. Używam do uprawy BioTabs, podlałem teraz w drugim tyg flo dziewczęta herbatka BioTabs. Czy mogę czymś jeszcze im dogodzić? Czymś spryskać?:) Wiem, że herbatka starczyć może, lae mąkę mogę czyms jeszcze zrobić lepiej ?:)


Posiadam natomiast na podoredziu jeszcze:
-BioBizz Bio-Bloom
-Atami Bio-Bloombastic
-BioTabs Boom Boom spray
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Tak jak już Ci pisałem, zestaw biotabs + herbatka zaspokaja potrzeby twoich roślin w 110%.
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Haha :) Busted :) Naorawde nic a nic ? :) Nje ma jakiejś organicznej wersji tego rippena czy czegoś ?;) Chciałbym zrobić im lepiej niż dobrze :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Im więcej próbowałem dodać do BioTabsów tym gorzej mi szło.
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Im więcej próbowałem dodać do BioTabsów tym gorzej mi szło.

Ok to zostawie jak jest. Troche czytalem o tym ze na org plon jednak jest troche mniejszy wiec chailbym y chociaz byl bardziej niz prima sort :D :D :D
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Duża ilość nawozów w tym nie pomaga. Nawet organicznymi preparatami podawanymi w za dużych ilościach można sobie zepsuć smak. Co do ilości plonu z organiki, ja tam nie narzekam i moim zdaniem to mit wystarczy nie popełniać błędów przy grow i zbiory zawsze będą dobre.
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Im więcej próbowałem dodać do BioTabsów tym gorzej mi szło.

Duża ilość nawozów w tym nie pomaga. Nawet organicznymi preparatami podawanymi w za dużych ilościach można sobie zepsuć smak. Co do ilości plonu z organiki, ja tam nie narzekam i moim zdaniem to mit wystarczy nie popełniać błędów przy grow i zbiory zawsze będą dobre.

A powiedz mi. Jak używałeś tego Compost Tee. W sensie ile razy podczas flo ? Jak często itp
 
Rejestracja
Kwi 7, 2018
Postów
5
Buchów
0
siemka . jak chcesz uzupełnić to polecam Guerrilla Juice, kolega stosował razem z tabletami biotabs i wyniki miał bardzo ładne. do tego popryskaj tym Boom Boom Spray i wystraczy wg mnie w zupełności. pozdro
 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Panowie szybkie pytanie zeby nie zakladac nowego tematu, mam zapas cannaboost i rosliny na zestawie biotabs plus ich pk i herbata. Myslalem o opryskach z cannaboost, nie zalezy mi na super hiper organice, maja sens takie opryski czy wiecej zaszkodza niz pomoga?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół