nasiona marihuany

dzik? sarna? czy co to za sierściuch?

Wyszukiwarka Forumowa:

Pogięty Pojeb

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2016
Postów
155
Buchów
1
siema
dziś wybrałem się na poszukiwanie dodatkowego spota i w trzcinowisku znalazłem takie powygniatane obszary ze strzępkami sierści chyba jakie legowisko czy co
jak myślicie co to za źwierze i czy jest roślinożercą?

SpyPhoto_20180405_153919065.jpg


SpyPhoto_20180405_153942018.jpg


SpyPhoto_20180405_154023852.jpg
 
L

Lord of Bhang

Guest
Dziki dziki następnym razem wes cos do obrony dla bezpieczenstwa odstraszania (nie do bicia zwierząt)
Pzdr!
Yo
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Żadnej obrony :D
Nie polecam teraz zbliżać się do dzików szczególnie, że huczka wypada jakoś styczeń/luty przy tak zmiennej pogodzie.
Sam spacerując zauważyłem świeże ślady krwi po tym jak się prosiła locha.
Tak więc młode z lochą, a często połączone w watahę z innymi lochami są mocno groźne.

Uderzanie czy odstraszanie uderzając kijem tylko pogorszy sprawę.
 
L

Lord of Bhang

Guest
Żadnej obrony :D
Nie polecam teraz zbliżać się do dzików szczególnie, że huczka wypada jakoś styczeń/luty przy tak zmiennej pogodzie.
Sam spacerując zauważyłem świeże ślady krwi po tym jak się prosiła locha.
Tak więc młode z lochą, a często połączone w watahę z innymi lochami są mocno groźne.

Uderzanie czy odstraszanie uderzając kijem tylko pogorszy sprawę.

Chodziło mi o ostateczność jak by juz nie miał wyjscia i gdzie spie****ac :D
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Zadzwoń do leśniśnictwa i powiedz że ci sie dziki w***ały na spota i po problemie :lol3:
A tak na poważnie to widziałem różne produkty odstraszające nie wiem czy to działa czy nie ale na pewno warto zerknąć.
WILD STOP PLUS CORN takie cuś na przykład ale tanie nie jest.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
nie drażnić przede wszystkim jak co to lepiej się wycofać, hukinol się sprawdza ale nie ma to jak solidne ogrodzenie
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
nie drażnić przede wszystkim jak co to lepiej się wycofać, hukinol się sprawdza ale nie ma to jak solidne ogrodzenie

To też tylko czysto teoretycznie.
Widziałem jak rozpędzona locha zwija siatkę i rwie to wszystko razem z łamaniem słupków. :D

Także siatka owszem, ale zatrzyma jedynie spokojną zwierzynę która kręci się za szukaniem żarcia.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
to dotyczy rozdrażnionego dzika a chyba nikt nie ma takiego zamiaru, osobiście nie raz miałem miejsce gdzie sporo dzików i ogrodzenie sprawdziło się podkreślam solidne a nie wbite patyki ze sznurkiem . wiem że to kawał świni taki dzik ale lepsze to niż tylko odstraszacze , najlepiej połączyć obie metody
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół