nasiona marihuany

Lemon Skunk ? Odmiany cytrusowe.. Wybór..

Wyszukiwarka Forumowa:

FruToS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2006
Postów
662
Buchów
0
Witam.

Nie było mnie tutaj uhuhuhu.. I jeszcze dalej.. Nie spodziewałem się, że moje konto w ogóle jeszcze istnieje, ale w sumie to nie po to wróciłem.
Pamiętam jakieś pare lat temu byłem z kolegą w Paryżu w pracy, szczęściem było to, że naszym sąsiadem w bloku okazał się być diler. Pewnego dnia paląc gibsztyla i rozmawiając z nim przez balkon zapytałem, czy nie byłby w stanie ogarnąć mi czegoś do palenia. Po około 4 dniach sąsiad zapukał w szybę od balkonu, przywitaliśmy się po czym podał mi rozpalonego jointa i położył na parapecie wagę, a na niej 10.2 g suszu. Zapłaciłem 60 euro i ładnie podziękowałem. Razem z kolegą bardzo ucieszeni tym faktem od razu zabraliśmy się do kręcenia. Po udanej misji nadszedł czas na rozpalenie tego co zostało zrolowane. W końcu sedno tematu - smak tego zioła był tak słodki, tak aromatyczny, ze doznałem szoku, nie spodziewałem się, że tak dobrze może smakować marihuana.. Nie da się tego ując w słowa, wiem tylko tyle, przy każdej końcówce blanta, zacząłem kręcić kolejnego i kolejnego i kolejnego.. Trawo to około 3 godzin, aż w końcu nam zabrakło materiału..

Pytanie , dręczy mnie ono od jakiegoś czasu, wpisywałem już w google pare haseł, mianowicie "najsłodsza odmiana mamarihuany", ale nie mogę się zdecydować jaka odmianę wybrać, czy ktos z Was posiada jakieś doświadczenie z odmianami cytrusowymi ? Jaka odmiana Waszym zdaniem jest najsłodsza ? Dziękuję Wam za odpowiedzi i pozdriawiam !
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Mam teraz Tangie od Reserva Privada w boxie i pachnie wyjątkowo, słodko pomarańczowo-mandarynkowo. Na chwilę obecną chyba nie miałem nic lepiej pachnącego, ale nie wiem jak przełoży się to na smak/zapach suszu bo do ścinki zostało mi jeszcze kilka tygodni.
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
Ja bym uderzał coś w stylu sour pez, flubbery, lemon alien, nepal jam, blue aliens* ten ma wy***ane zapach w kosmos :D
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
W 3h poszło wam 10g tematu? To b.slaby siet musiał być... Co do odmian, miałem durban poison(dp) lemon kush(fs) moge polecić, typowo słodkie są i white widow też warta polecenie może nie typowo słodka ale też ma cos swiezego w sobie.

Smak i zapach mocno zalezy od tego jak bedziesz uprawial, mozesz miec najslodsza odmiane na swiecie a poprzez ujowa uprawe nie bedzie wcale tego czuc. Jak chcesz wydobyc z odmiany to co najlepsze musisz uprawiac w 100% organic z mikroryza i innymi pie****ami, niektorzy z was pewnie maja porownanie o ile bardziej intesywnie czuc ziele z outdoor ktore rosnie naturalnie w porownaniu to tego z indoor uprawianego np na nawozach mineralnych.
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
W 3h poszło wam 10g tematu? To b.slaby siet musiał być... Co do odmian, miałem durban poison(dp) lemon kush(fs) moge polecić, typowo słodkie są i white widow też warta polecenie może nie typowo słodka ale też ma cos swiezego w sobie.

Smak i zapach mocno zalezy od tego jak bedziesz uprawial, mozesz miec najslodsza odmiane na swiecie a poprzez ujowa uprawe nie bedzie wcale tego czuc. Jak chcesz wydobyc z odmiany to co najlepsze musisz uprawiac w 100% organic z mikroryza i innymi pie****ami, niektorzy z was pewnie maja porownanie o ile bardziej intesywnie czuc ziele z outdoor ktore rosnie naturalnie w porownaniu to tego z indoor uprawianego np na nawozach mineralnych.

Wystarczy, że pilnuje się pod lampą i tu organicznie 0,5 ścina głowę a takie durbanki, white widow to są odmiany dość słabe w porównaniu do innych, nawet z tych wymienionych przeze mnie wyżej, niektóre są niepozorne a trykają lepiej niż ta cała amnezja dla polaczka w kofiku <lol> Nie wiem jak wy, ja czuję mineralne nawozy w sorcie dlatego najlepiej robić tak jak dla siebie a i tak czysto wychodzisz, jeżeli robisz to na komercje.
 
S

ShelbyGT

Guest
Miałem Lemon Skunka od dna, jest faktycznie 'lemon' ale nie jest to raczej słodki aromat. Pod tym kątem bardziej z tego co przerobiłem to Grapefruit od FS, zwłaszcza ananasowe pfeno.
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Ja niedługo będę testował San Fernando Lemon Kush od Sweet Seeds. Mało jest informacji o nim na polskich forach. Z fotorelacją też ciężko, więc jak już je wysadzę to dam znać czy warto.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Mało jest informacji o nim na polskich forach. Z fotorelacją też ciężko

Hymmm, pomyślmy dlaczego ? Może dlatego że Sweet Seeds wypuściło tę odmianę nie dalej niż rok temu ...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół