nasiona marihuany

Outdoor UK

Wyszukiwarka Forumowa:

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
318
Buchów
0
Witam wyspiarzy

Mieszkam na wyspach jakis czas...na tyle że doskanale poznałem wszyskie okoliczne "dzikie zakatki",rzeki,stawy,mini pastwiska no i szczeż po ponad 2-letnim szperaniu w przyrodzie,zwatpiłem w outoor,i stwierdziłem że to nie ma sensu i przypału,ponieważ wszedzie (bynajmniej w mojej areii) kazdy biega ,wychodzi z psem albo jest wszystko ogrodzone.Przerzuciłem sie na indoor,ale na flacie to troche lipa wiec mam mały project,znowu wraca mysl OUTDOOR,ale gdzie???Chłopaki,doswiadczeni w plenerku na obczyźnie!Poradzcie cos! Dajcie wskazówki! na co uważac,co i jak...byc moze to ja tak sram ze wszedzie lipa.PROSZE O PORADY Z GÓRY DZIEKUJE I POZDRAWIAM :)
 
Ostatnia edycja:

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Wyskocz na jakis parking na autostradzie i czmychnij w krzaki, uwazaj na konkurencje, i licho, bo nie śpi.

Można ? można...
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
zobacz co robia chlopaki w uk. wystarczy dobrze poszukac albo miec uklad z krolowa... ;)
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
318
Buchów
0
6 godzin w plenerze,kicha jak narazie..Jutro powtórka z rozrywki :)
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
Bo w UK pies na outdoor to podstawa :)
Inaczej dziwnie się wygląda.
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
318
Buchów
0
przeszło mi to przez mysl,ale warunki domowe mi nie pozwalają.Jak na razie towarzyszy mi wedka spiningówka :)
 

Sahtar

Member
Rejestracja
Kwi 3, 2018
Postów
22
Buchów
0
U mnie podobny problem, wszedzie pola. Znalazłem jeden nie użytek rolny jakos 8 mil od domu. O wielkosci 500m. Zero lasow, nawet przy torach myslalem aby sadzic bo mam 4 krzaki jakies :/ taka deprecha. Dzisiaj jade sprawdzic jedno miejsce - 12mil od domu...
 

rm26-600

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2010
Postów
318
Buchów
0
wszytko albo zagrodzone albo PRIVATE...chyba przejde sie koło torowiska.
 

Sahtar

Member
Rejestracja
Kwi 3, 2018
Postów
22
Buchów
0
Hura! Znalazlem bardzo dobrego spota. Lasek, ale dziki. Bez ścieżek czy ludzi. Wszedzie rosna pokrzywy i takie ostrokolce nie wiem jak nazywa sie ta roślina. Ogolnie nikt normalny nie wszedłby tam bo wiecej se czlowiek krzywdy zrobi niz cos znajdzie.

Ale jak zawsze cos musi byc hu**wo, przed domem poszly sie je**c linki hamulcowe po powrocie z rekonesansu i weekend zamiast kopać to w garazu przesiedzialem. Zobacze moze w tygodniu podrzuce sprzet na miejsce i zaczne w przyszly weekend przygotowywać uprawę.

Ps. 21 mil od domu....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół