nasiona marihuany

[400W][0,64m2] VIVA LA FIESTA

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
(Sour Diesel x UK Cheese) x Lemon Thai [*][*][*]
Tej roślinie pod koniec żywota od***ało konkretnie, nie dość, że się spuściła na samą siebie (słodka, lepka ciecz o smaku zbliżonym do miodu), to jeszcze postanowiła zmienić płeć. Wybrykom natury mówimy stanowcze nie i serwujemy im klasyczne '*** w łeb'. Fangornie, niechaj będziesz mu lekkim. Dziwny to był kwiet, czyżby to było spowodowane domieszką tajskich genów?
Ujęcie z góry
100_0350.JPG

Ujęcie z dołu na 'wyciek'
100_0349.JPG

Wyciek z profilu
100_0341.JPG

Nanner
100_0339.JPG

Pozdro. <coolpalacz>
 
Ostatnia edycja:
O

OdcieńZieleni

Guest
wyraźne foty robisz, planty ładne, co tu dużo pisać, gratki.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Piękne rośliny, oby z fartem do kosy mordeczko. Gdzie kupujesz zielone opaski zaciskowe?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Pięknie ci to idzie. Jak dawkijesz nawozy?
czesc dzienki leje na oko ale chybaza durzo bo wylewajom sie bokiem a i mam pytanie bo kolerzka powiedzial mi ze przed scinkom musze opryskac krzaki solom i nie wiem jaka wybrac czy tom chimalajskom a morze tom morskom jak sondzisz? z fartem pozdrowka piatka strzala je**c konfidentuw i frajeruw

wyraźne foty robisz, planty ładne, co tu dużo pisać, gratki.
siema robie wyrazne foty bo codziennie zarzywam dafke rudinskoralmbidu i pije wode zrudlanom z kranu... co prawda nie dorobilem sie jeszcze statywu i aparat pszywionuje do wendki zeby bylo stabilnie ale to nic. planty ladne bo codziennie puszczam im kawalek hampgru 'AMNEZJI SMAK' i szroniom sie w oczach. dzienki koleszko za gratki. je**c sady i sadownikuw. .. pozdro 600

edyt cja:
Piękne rośliny, oby z fartem do kosy mordeczko. Gdzie kupujesz zielone opaski zaciskowe?
dzienki dzienki tobie rownierz tego zycze, opaski za***alem z oszoł to bylo tak - siwy odciongnal uwage ochroniarza udajonc napad expilepcji (czy jakos tak podobno tropikalna horoba] a ja wybieglem wejsciowymi drzwiami kture otworzyl mi gruby na sygnal dobry patent conie?
 
C

Convictus

Guest
I kto tu jest kuhwa trollem xD panie podwójna sim
Widzisz Żulu, jesteś takim dobrym growerem, że roślina z podniecenia aż się spuściła, powinieneć być zadowolony, że tak działasz na kobiety :D A ten sok wygląda jak żywica :D tylko dlaczego ku**a cieknie po łodydze, ciekawa opcja. Nigdy czegoś takiego nie widziałem :D
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
ale spamu naje... super idzie ziomek, z fartem i byle do :harvest: :crazy: to chyba najbardziej oklepana formułka na tym forumie
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
ale spamu naje... super idzie ziomek, z fartem i byle do :harvest: :crazy: to chyba najbardziej oklepana formułka na tym forumie
sie rosbrykalo towarzystwo ale spokojnie zemsty nadejdzie czas ale ciach bajera... wierz... omerta
tobie terz super jak to s tymi ledami robisz? bo mam jakies ledy szwagier byl na robocie w stoliy i zapie****il kilka metrow hehe... bedzie cos z tego?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
<<BATTERY LOW>>
100_0365.JPG


100_0364.JPG


100_0363.JPG


100_0361.JPG


[IMPERIUM ATAKUJE]
@pinta napisał:
Strong, bitter and tasteful
THAT'S RIGHT MUTHAFUCKAHHH :yeahh:
W niedziele najprawdopodobniej ciąg dalszy :harvest:
 
Ostatnia edycja:
D

DarkMessiah

Guest
No wszystko ladnie pieknie ale podkarmil bys je kolego :freak:
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
zaglodziles je - brak wszystkiego,nie tylko azotu ..zaraz bedziesz mial krzuny bez lisci
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
ale przecież to końcówka :(

/

tydzien,dwa,cztery do kosy?

nie wiadomo bo nie piszesz wieku-dni...sugeruje sie Twoim wpisem z przed 2 dni:



widzę, że brakuje im azotu. Potrójna dawka fishmixa w oprysku będzie ok?

chcesz dac na koniec azot to i reszte podaj jesli jest jeszcze czas na to ..fakt jak za 2 tyg. kosisz to nic nie dawaj
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
tydzien,dwa,cztery do kosy?

nie wiadomo bo nie piszesz wieku-dni...sugeruje sie Twoim wpisem z przed 2 dni:


chcesz dac na koniec azot to i reszte podaj jesli jest jeszcze czas na to ..fakt jak za 2 tyg. kosisz to nic nie dawaj
Szczęśliwy czasu nie liczą, leniwi także. Ten fyszmyx to była drwina Fangornie. Według moich zapisków aktualnie jest +/- końcówka 9 tygodnia flo, jedynie dla małego orienta i dla greencracka końcówka 8. Nie walę nawozów, bo po co? Niech czerpią z potrzebne elementy ze swoich magazynów i niech konają w spokoju. Ściąłem dziś drugiego 'lemon cheesla' i wyższego orienta, następne cięcia przewidziane na niedzielę. :) Czyli zostanie panamka, greencrack i mniejszy orient. Pierwszą będę trzymał z minimum trzy tygi, pozostałe dwie pewnie jakoś wcześniej zdekapituję.
Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół