nasiona marihuany

Na parafii wypiekał ciasteczka z marihuaną ;)

Wyszukiwarka Forumowa:

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Właśnie chciałem to wrzucić :)
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
480
Policja od pewnego czasu nie musi się nikogo pytać, i może monitorować cały ruch, całą prywatność w internecie, połączeniach telefonicznych, korespondencji, podsłuchów etc. Za czasów tego "przebrzydłego" PO za każdym razem musieli się pytać sądu czy mogą, i musieli dawać mocne uzasadnienie, a nie jakieś bzdurne widzimisię, i pozwolenie dostawali tylko na pewien limit czasu.

Na pewno nie przeszłoby monitorowanie legalnie działającego sklepu sprzedającego legalne rzeczy, nie mówiąc o tym, że sam zakup sprzętu do uprawy nie mógłby być podstawą do jakiegoś nalotu.

Może powoli dotrze do co poniektórych łepetyn zafascynowanych obecną władzą, że takie rzeczy jak Konstytucja, Twoje obywatelskie prawa etc. to nie są jakieś bzdury o które wlaczą stare dziady i "SBki" z KODu, tylko coś co każdego może dotknąć w codziennym życiu.

Tak to jest i zawsze było, że jak dasz władzy paluszek to za chwile połknie całą rękę. Jak SLD wprowadzało penalizację i karanie nawet za najmnijeszą ilość gandzi, to wszyscy huczeli w TV że to tylko przeciwko dilerom, a zwykłych jaraczy nikt nie będzie tykał. Tak samo te przepisy miały być wymierzone w "największe gangi" blablabla, amer goldy etc., a G prawda, będą i są wykorzystywane do lokalnych porachunków, podkładania świń, gnębienia zwykłych ludzi etc.

Wy się lepiej módlcie, żeby w momencie jak już obecnej władzy spadnie poparcie, żeby oddali tą władzę pokojowo bez fałszowania wyborów czy robienia innego syfu, bo takie kreatury jak np. Macierewicz na pewno nie miałyby przed tym skrupułów.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
fazo troche masz racji. Ale ja uważam nie ważne kto będzie nic się nie zmieni ... Liroj poszedł do sejmu tylko z jednym celem legalizacja marihuany i co? kasa na konto wpływa a z tym gówno zrobił..

A dwa ch*j wie czy to prawda że sklep monitorowali co mieli powiedzieć że go proboszcz pod***ał? Tez nie wiadomo, wiadomo że lepiej zamawiać nie na siebie itp. Ale skoro zamawiasz coś legalnego tak samo mógł w tym growboxie uprawiać pomidory naprawdę na zimowe wieczory a nie marychę więc założenie policji że sklep= marycha trochę dziwne.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
480
Liroy bardzo dużo zrobił jak na jednego posła. Rozliczaj raczej tych którzy mają wiekszoś i bez problemu mogą wszystko uchwalić co im się podoba. Jeden posel może wielkie NIC, więc to że Liroyowi udało się doporowadzić do sytuacji, gdzie chorzy mogą w Polsce legalnie używać marihuanę to bardzo dużo, to cud, i jakiś początek zmian.
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Niepierwszy news o tym że ,, policja monitorowała sklep internetowy " więc coś w tym musi chyba być. W tym pięknym i kochanym przez nas kraju niedają ku**a żyć spokojnie normalnym szarym ludziom. Ali li li li li bom bom pozdro dla scyzoryka ;)
 

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Niedługo kupując nóż kuchenny wbiją na chatę oskarżając o morderstwo...
Ciemnogród, zero swobód obywatelskich.
Dobrze ze wyjeżdżam po wakacjach do ciepłych krajów...
I będę palił tam jak w piecu
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Niepierwszy news o tym że ,, policja monitorowała sklep internetowy " więc coś w tym musi chyba być. W tym pięknym i kochanym przez nas kraju niedają ku**a żyć spokojnie normalnym szarym ludziom. Ali li li li li bom bom pozdro dla scyzoryka ;)

Ja biorę jeszcze pod uwagę, że to może być po prostu dezinformacja np. by nie wsypać jak to się oststnio ładnie mówi "sygnalisty" (w sensie zwykłego luja konfidenta;) )
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
dokladnie mysle podobnie, tzn nie czaje jak mozna monitorowac sklep i upolowac 1 osobe :) i jeszcze czekali az urosnie .... no nie wiem nie wiem ... :freak:
 

Sahtar

Member
Rejestracja
Kwi 3, 2018
Postów
22
Buchów
0
Naprawdę myślisz ,że nawet jak złapali by kilku to nikt nie widzi sensu upublicznienia zwykłych ludzi, moze co mniejsze gazety lokalne by coś wspomnialy. Ksiądz który uprawia gandzie to jednak ewenement na skale krajową.
Ja tam się cieszę ,że aktualnie mieszkam w Anglii, na prowincji, za***ista okolica, zero brudasow biegajacych z maczetami, policji co na lekarstwo. Chyba z pol roku nic nie widzialem w okolicy. Nawet przejeżdżającego :D
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
policja to sie nawet lodygami chwali wiec jakby zgarneli w duzej akcji kilkansacie osob to mysle ze by w faktach byl news nr 1 - jak mozna "monitorowac" taki sklep? przeciez nie wlamuja sie do bazy uzytkownikow, jezeli jest https uzywasz vpna (chocby z opery) to moga sobie monitorowac - pozostaje firma kurierska/poczta, czy przelewy - tu moga miec lawiej bo o ile sklep ma interes w nie ujawnianiu danych kupujacych tak pozostale ogniwa w lancuchu juz niekoniecznie - wiec zadnych przelewow, odbieranie w punktach, placenie gotowka - i wtedy to naprawde nie wiem jak mozna monitorowac taki zakup - a juz zakup nasion i sprzetu i polaczenie tego w 1 - to chyba tylko jak kupowales w tanim.pl - na dole sprzet na pietrze po schodkach nasiona - nie wiem jak teraz ale tak bylo.:freak:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół