nasiona marihuany

Przesuszone rośliny :( - Help needed :(

Wyszukiwarka Forumowa:

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Koledzy pls o szybko pomoc :/

Nistety przez swieta musialem zaniedbacc rosliny... Efekt jest taki, ze 2-3 rosliny niestety mocno opadly :( Czy to juz koniec dla nich ? Oczywiscie je podlalem natychmiast, ale boje sie ze to juz koniec tych kilku :(









Co z tym robic ? :(
 

THC@LOVER

Member
Rejestracja
Mar 20, 2018
Postów
5
Buchów
0
miałem nie dawno podobna sytuacje ale moje roślinki były jeszcze na wegu, podlewałem, pryskalem na liscie i jakos doszly do siebie, a ty jak masz już flo to nie wiem ale trzymam kciuki za maleństwa i zycze im zdrowia pozdro :smokee:
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
w sobote zobaczyłem prawie to samo u mnie, po podlaniu się podniosła cały dzien sie podnosiła.. a na następny dzień już ją ścinałem bo jaja wy***ała.
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Podlałem i teraz patrzę... Ożywają chyba ;)
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
wchlona wode i bedzie dobrze
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Zamiast pytac - poczekaj, bo to jedyne co mozesz zrobic w tym momencie. Opcje sa dwie: przezyja albo nie
 
O

OdcieńZieleni

Guest
hehe wróci pojutrze ze od wody korzenie mu gniją, ze skrajności w skrajność :D powodzenia niemniejjednak
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Zamiast pytac - poczekaj, bo to jedyne co mozesz zrobic w tym momencie. Opcje sa dwie: przezyja albo nie

Tak zrobiłem qmplu:) wyglada, że wstają. Wieczorem dam fotki :)

---------- Post Zaktualizowany 14:46 ---------- Data pierwszego postu 14:44 ----------

hehe wróci pojutrze ze od wady korzenie mu gniją, ze skrajności w skrajność :D powodzenia niemniejjednak

Nie no spokojnie :) Dostała każda po litr h2o. Tyle zawsze dostają. Problem się właśnie stąd wziął, że nie chciałem przelać, zakładając, że lepiej przesuszyć niż przelać ;)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
przed kazdym podlaniem podnieść doniczke i oceń siła swych bicków czy czas podlać, dla porównania po podlaniu zobacz ile ważą, jak przesuszysz warto najpierw zwilżyć powierzchnie zeby ziemia dobrze chłoneła wode. jak również wstępna oznaką przesueszenia jest powstająca szczelina powmiedzy ziemią i doniczką, poprzez utrate wody z ziemi, kurczy się.
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
przed kazdym podlaniem podnieść doniczke i oceń siła swych bicków czy czas podlać, dla porównania po podlaniu zobacz ile ważą, jak przesuszysz warto najpierw zwilżyć powierzchnie zeby ziemia dobrze chłoneła wode.

Tak zawsze robię. Natomiast rada dot zwilżenia jest warta bucha którego postawie jak będę przed kompem ;)
 
L

Lord of Bhang

Guest
Tak zawsze robię. Natomiast rada dot zwilżenia jest warta bucha którego postawie jak będę przed kompem ;)

Yo
Bucha też możesz postawic na telefonie/tablecie jak włączysz pełną wersje forum
Pozdro będe zerkał :p
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Pamiętaj o odpowiedniej temperaturze wody, optymalna to 21-25 stopni.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Pamiętaj o odpowiedniej temperaturze wody, optymalna to 21-25 stopni.
A jak na dworzu pada deszcz i gleba oraz woda mają temperaturę niższą niż 21*C, to roślina przeżywa stres? XD
Nie popadajmy w paranoje.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Wyciągasz jakieś dziwne wnioski z tego co napisałem
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Daj jakieś źródło skąd brałeś to optimum. Wtedy zacznę wyciągać wnioski. :(
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół