nasiona marihuany

[150 W HPs][0,36m2] - 2x Euphoria dutch passion, Początkujący.

Wyszukiwarka Forumowa:

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Bio Grow dalej lejesz? jak nie to bym im dał bo widac ze im troche brakuje a do kosy daleko
 
C

Convictus

Guest
Jaka temp? U mnie tak samo było od lampy, tak samo się zaczynało :p
 

dejv

Active member
Rejestracja
Maj 21, 2017
Postów
25
Buchów
0
Dzięki za szybką odpowiedz, do kosy pewnie jeszcze z półtorej miesiąca.
temperatura sięga do 28C a wilgotność na poziomie 40proc. Bio grow leje jakieś 3-4ml/L dwa razy nawozy raz czysta woda. może powinienem zwiększyć jak uważacie? Ph również w normie wiec na pewno nie jest poblokowana.
 
C

Convictus

Guest
Ciężko stwierdzić :D jak nie masz jak zmierzyć ec przykładowo. Jeśli żółkną od dołu to możliwe że niedobór :D teraz dopiero sprawdziłem, że w sumie na górze spalone nie są.
 

dejv

Active member
Rejestracja
Maj 21, 2017
Postów
25
Buchów
0
Dzięki za radę, dokładnie żółkną od dołu wczoraj podlałem 5ml/L bio grow. Zobaczymy czy pomoże
Tak czy inaczej dzięki wielkie za pomoc ;p
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
siema, żółkną i zaczną pewnie odpadać to przez brak światła w dolnych partiach, roślina zaczyna pozbywać się liści sama, polecam fryzjera kilka pięter od dołu z całym popcornem
 

dejv

Active member
Rejestracja
Maj 21, 2017
Postów
25
Buchów
0
Witam,
Zwiekszona dawka bio grow była remedium na żółte liście dzięki wszystkim za rady bez was był by klops? ale niestety mam kolejny problem rodzinka do mnie przyjeżdża na kilka dni pod koniec lipca i tu moje pytanie dojdzie czy zmienić światło na 11/13 przyspieszy to proces kwitniecia a by hervast zrobić w drugiej połowie lipca ?
 
C

Convictus

Guest
Ja zmniejszyłem u siebie światło w ten sposób, nie mam tego nawet jak porównać i rośliny miały ciężko przez wysoką temp, ale w 10tyg ponad nie doszły za wiele mimo tego światła. Wątpię osobiście aczkolwiek nie mam żadnych dowodów. W ilości kwiatu też jakiejś ogromnej różnicy być nie powinno :D
 

dejv

Active member
Rejestracja
Maj 21, 2017
Postów
25
Buchów
0
Witam,
dzisiaj mija 57 dzień flo, .leje 75proc dawki nawozów biobizz. Według producenta zostało jeszcze maxymalnie 13 dni wiem że można to włożyć między bajki, jak to się mówi trchiony prawdę powiedzą. Trchiony są w 85proc białe w 10 przezroczyste i bursztyn 5proc. A topy są twarde jak kamień:yeahh: Mam nadzieje że wystarczy 3tyg. ponieważ grzejniki wymieniają :(
a teraz gorsze rzeczy byłem na mega długim wyjeździe służbowym prawie dwa tygodnie to też się wiązało z tym dlaczego tak długiego upa nie było, osoba która się nimi opiekowała miała wy***ane że w boksie panuję dosłownie sahara około 35C przez co liście bardzo się popaliły, nic z tym już nie zrobię. Pomysł na przyszłą uprawę to:
- Nie zostawiać boksa pod opieką młodszego brata.
- Kupno nowego boksa.
- Kupno filtra w pokoju pachnie <coolpalacz>
- Kupno nawilżacza.
A teraz foto:
trchiony










Następny up chyba z hervat
Do miłego i bez przypału
 

dejv

Active member
Rejestracja
Maj 21, 2017
Postów
25
Buchów
0
Hej,
załatwiłem dużo lepszy mikroskop widać ze są coraz bardziej brązowe tri. niestety tak mi się łapa trzęsie że trudno zrobić zdjęcie bo jak lekko ruszę ręką to jest rozmazane myślę ze jeszcze max 2 tygodnie, przykładowe zdjęcia tri.:



Pozdrawian.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
dwa tygodnie będzie optymalnie, na pierwszym zdjęciu widać jeszcze sporo przezroczystych trichmków.
poczekaj jeszcze a opłaci Ci się :)
z farcikiem, niebawem będziesz miał bardzo zacne palonko :)
 

dejv

Active member
Rejestracja
Maj 21, 2017
Postów
25
Buchów
0
aż tak mi się nie spieszy wole poczekać niż za szybko hervast a potem żałować tyle czekania było to 2-3tyg. mnie nie zbawi :p , tylko będę musiał eksmitować dziewuchy do piwnicy<peace> na jeden dzień bo za tydzień kaloryfery u mnie wymieniają. A i zaraz sampelka spróbuję jestem ciekawy jak tam już z mocą jest :smokee:
 

dejv

Active member
Rejestracja
Maj 21, 2017
Postów
25
Buchów
0
spaliłem sampelka lot lekki i to bardzo z lekkim chorym filmem wtf? tak jeszcze nie miałem :spalony: czyli czekam dalej <lol>
 

dejv

Active member
Rejestracja
Maj 21, 2017
Postów
25
Buchów
0
Witam,
Dzisiaj mija 10tydzień flo. kobitki wyglądaj zdrowo pomijając popalenie od lampy :pl: odstawiłem nawozy, myślę ze za tydzień będzie hervast max za dwa. trichionow brązowych coraz więcej da się zauważyć nie znaczną ilość przezroczystych myślę ze z 10proc, 80proc białe reszta bursztyn niestety fotki tego nie oddają, łapa mi się cholernie trzęsie mikroskop vitiny vt300 daje fajny podgląd na wyświetlaczu ale jak mam zrobić fotkę, minimalny ruch ręką i zdjęcie kupa . lepsze fotki zamieszczę jak będę ścinał je teraz nie chce ich wyciągać z boxa.


https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?album=24923&pid=975577#top_display_media





https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?album=24923&pid=975551#top_display_media







Pozdrawiam i z fartem.
 

warnoken

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
134
Buchów
0
niezly masz ten mikroskop :D moze jakis stojaczek do niego ogarnij sobie :D albo zapal sobie blanta to lapa sie nie biedzie trzęsła haha
planty też super
pozdro <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół