nasiona marihuany

[AF] [1,,44m2] [HPS 600W] (10+6) sztuk od RQS i holenderskiego skuna

  • Autor wątku Usunięty 71376
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 71376

Guest
Witam.
Relkę zakładam dosyć poźno , część zdjec uciekla no ale lepiej poźno jak wcale
Nasiona (wszystkie automaty):
Amnesia Haze od Royal Qeen seeds - 4 sztuki
Dalej już będzie wszystko od holenderskiego skuna
Amnesia Haze - 1 szt
Polish Devil - 1 szt
AK2.0 - 1 szt
Mass Monster#2 - 1 szt
Sour Monster - 1 szt
Cheese - 1 szt

BOX - Hydroshot 120x120x200
1 x HPS 600W
Wentylator typu silent fi 125 -365 m3/h
filtr240-360 m3/h
Nawilżacz 2,5l
Stacja pogody zawieszona na wysokości szczytów
Fotoperiod 18/6
Medium - ziemia ogrodowa wymieszana z agroperlitem
Donice 11l
Nawozy - trypack Biobizz (grow,bloom, top max)
temp w dzien okolo 30 stopni w nocy około 20 stopni
wilgotność okolo 80 procent
wysokość lampy 60 cm od szczytów

Początkowe założenie to było 9 roślin
Dzieci wyszły na świat przy kiełkowaniu zapodziało mi się gdzieś jedno nasiono wiec wykiełkowałem jeszcze jedno Amnesia Haze od RQS. Na załączonym zdjęciu widać żę zguba sie znalazła :p


Losowe 3 zdjęcia z 9-tego dnia - podana pierwsza pełna dawka biogrow w 8-mym dniu



Na tym zdjeciu widąć moją nieudaloną probę rozdzielenia siostr - ***alem jej prawie caly korzeń podczas przesadzania. tym sposobem mam juz 10 roslin w boxie


15 dzień losowe fotki podlewane 2 razy w tygodniu po litrze na łebka





22 dzień losowe fotki podlewanie bez zmian co 2-gie podlanie nawozy zgodnie z tabelką producenta





Ogolnie 4 tygodnie po starcie postanowilem dosiac 6 młodych siewek, są to też automaty
ogólnie takie same jak tamte tyljko wszystkiego po 1-nej sztuce poza sour monsterem który spisywał sie najsłabiej jak dotąd

do nich zastosowałem już medium od plagrona ligt mix

Najstarsze rosliny wystartowały 12 lutego tu sytuacja gdzies z polowy i końcówki marca




Po około 6 tygodniach spotkała mnie niemiła niespodzianka dojrzałem się że 3 panienki wogole nie kwitną czyli pewnie trafiły się sezonówki. Oto one:

Cheese - bydle ma już półtora metra


Mass monster#2 - tu już nie tak wysoko bo raptem metr ale wyglada chyba lepiej


Ostatnia to pokrzywdzona przy przesadzaniu Amnesia Haze od RQS ktora mierzy raptem 40 cm


Żeby zaindukować kwitnienie zaczełem je wystawiać na dodatkowe 6 godzin snu poza namiot. oraz 2 młode ktore sa z tego samego rzutu nasion. Reszta ma normalnie fotoperiod 18/6

---------- Post Zaktualizowany 21:35 ---------- Data pierwszego postu 19:50 ----------

a tu sytuacja aktualna czyli 49 dzień i 21 dzień dla młodych siewek
Wilgotnosc staram sie trzymać na poziomie 60 procent temperatura bez zmian. podlewanie gdzieś co 4 dni Stary cheese dostaje 2 litry wody,reszta starszych roślin po 1,5 litra a mlode po litrze na łebka.
Nawożenie- 7 najstarszych dostaje wszystko zgodnie z tabelka, sezonowki i młode na razie topmaxa nie dostają bo stwierdziłem że to bez sensu tak wczesnie. sprawe z wysokoscia rozwiazałem w ten sposob ze lampę dałem na max wysokosc. a młode podsadziłem do góry do wysokosci 60 cm nad lampą oto fotki;






tak patrze to z tych sezonowek monster sie bujnal najlepiej, bydle cheese cos tam ma ale mniejsze te topki niz monster, natomiast skrzywdzona przez los amnesia nie rusza sie.dam jej jeszcze tydzień jak nic sie nie bedzie dzialo to ja wywale.
jak te 7 najstarszych autosow juz pojdzie pod noż. to przełącze całość na 12/12 bo to uciazliwe jest te wstawianie i wystawianie ich- juz nie wspomne ze zapaszek zaczyna sie wydzielac. a w łazience filtra nie mam jak w namiocie.
Doszedłem do wniosku że jutro przed podlewaniem pozbędę się tej najmniejszej. Pozostałe 3 Amnesia RQS mają wysokość w przedziale 103-130 cm i mają już sporo kwiatów. Szkoda na nią patrzeć i się denerwować i liczyć być może na plon jakieś 5 gram.jak dla mnie bez sensu
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 71376

Guest
Tego wielkiego bydlaka też się pozbyłem jakieś tam parę miniszczycikow się zrobiło. Mass monster radzi sobie dobrze. I tak już więcej nie wezmę od nich żadnego cheesa ani monstera. Dziś dostały nawozy. Starszym roślinom półtora litra wody okazuje się za mało. Więc następnym razem spróbuję dać im po 2 litry. A młodym spróbuję wlać po półtora litra bo litr też wydaje się mało dla nich
 
U

Usunięty 71376

Guest
Dziś dzień podlewania sama wodą. Starsze rośliny dostały po 2 litry wody poza sezonowym monterem. 4 Młode AFY dostały po 1,5 litra ale w następnym podlaniu dostaną po 2 litry. 2 Młodym sezonom wystarcza litr. Wniosek nasuwa mi się taki że sezonowki potrzebują mniej wody, być może wynika to z krótszego okresu naświetlania.
Wystawiłem je dziś wszystkie wiec przy okazji porobiłem fotki dlatego postanowiłem je tu wrzucić

Najpierw 2 młode:
Amnesia Haze od HS - 55 cm


Cheese - 71 cm

Pozostałem mierzą 40 do 50 cm jest to 26 dzień życia

Teraz pora na starsze rośliny które dzisiaj mają 54 dzień życia

Amnesia Haze od HS - 120 cm


Amnesia Haze nr1 od RQS - 121 cm


Amnesia Haze nr2 od RQS - 101 cm


Amnesia Haze nr3 od RQS - 132 cm


AK 2.0 - 121 cm


Mass Monster - 110 cm


Polish Devil - 125 cm


Sour Monster - 124 cm


Póki co planuje nawozić do 10-go tygodnia. bo niby wg producenta wszystkie odmiany powinny dojsc na chyba że nie dojda :p
Tak wogole to jest sens pod lupa trichomy juz patrzec czy to za wczesnie jeszcze ? tu fotki z całości





wywaliłem nawilżacz mimo to w dzień jest około 50 procent a w nocy 60 procent. wiec mieszaka se chyba odpuszcze wstawiac bo to mi jeszcze podniesie chyba wilgotność
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
Do tych największych to już jakieś tyczki bambusowe zacznij wbijać, na podtrzymanie, bo lada moment zaczną uginać od masy przytycia ;)
 
U

Usunięty 71376

Guest
Może to bardziej smoke report :p ale otworzyłem namiot i zobaczyłem czubki drzew kołyszących się w szumiącym lesie. I chyba już oszronione topki amnesii Haze :p. Cudowny widok zwłaszcza na bani :p. A z konkretów to tak:) ostatnio przy podlewaniu sama wodą zrobiłem trochę powódź. Bo zacząłem kombinować czy czasem rośliny nie po 2 litry na łebka i okazuje się że jednak półtora litra im wystarcza. Choć te mlodsze dwa litry ogarniają .może dlatego że w lepszym medium siedzą od plagrona. I chyba lepiej rosną jak porównuje zdjęcia starszych koleżanek posadzonych w delikatnie wzbogaconej zwykłej ziemi ogrodowej wzbogaconej agroperlitem.
Moja drużynę opuszczą 2 panie. Mlode cheese i młody monster. A stary monster zostanie już tylko w namiocie pod cyklem 18/6. Tak jak inne automatyczne koleżanki. Bo jak wystawiam ja na 6 godzin do łazienki to już jest taki smród że nie idzie wytrzymać. Z tego co tu wyczytałem na forum to skończy się to dla niej rewegetacja. Więc pewnie zetną ja wcześniej i zbiorem co na niej jest. Chyba że doradzicie inaczej. Fotki wstawię pewnie dopiero w środę. Bo dziś już nie mam siły. A później dopiero w środę będę miał na to czas.
Ps. Lupe z jakim minimalnym powiększeniem trzeba żeby zobaczyć te trichomy. Nie ma już dziś siły szukać na forum bo wiem że gdzieś już tu czytałem tylko już nie pamiętam. To może bym jutro się wyrwał z roboty i kupił
 
U

Usunięty 71376

Guest
Witam po ponad 2 tygodniowej przerwie. Ale miałem bardzo poważne problemy w domu, prawie skończyło się rozwodem :p. Na koniec sytuacja wyglądała tak że na froncie miałem 8 starszych żołnierzy. 3 Hazy od rqs i 1 jeden od HS . Reszta to były gratisy. Młodsze o 4 tygodnie w lepszym medium dzięki czemu lepiej rosły. Niestety musiałem ściąć wszystkie naraz. Było to parę dni temu. Generalnie w tych starszych szczyty zaczęły się już uginać. Jeden się nawet złamał. Niestety nie mam wyników z poszczególnych odmian. Żona wyrzuciła mi namiot do śmieci. Normalnie masakra :(. Przepraszam za brak końcowych zdjęć. Krzaki szczególnie Hazy wyglądały jak dla mnie cudnie. Geny z Hs mogę polecić z tej odmiany. Moim zdaniem ta odmiana doskonale nadaje się do sadzenia typu dużo na jedną powierzchnię. Bo idzie w główny szczyt. Bardzo mało roboty przy trymowaniu. Działanie jak dla mnie kosmiczne, 3 buchy to max bo później już się robi nieciekawie :p. Choć od holendra nie próbowałem tylko z rqs.patrzenie trichomow nie było potrzebne. Bardzo doświadczony kolega udzielił mi korepetycji jak rozpoznać roślinę do ścięcia na podstawie pokow. Lekcja jak dla mnie bez cenna. Przy okazji uświadomił mnie jak bardzo mało wiem o uprawie. Wnioski:
Sądzić jedną odmianę. Nie żałować na medium nawozy. I warto zainwestować w dobre pestki, bo te z holendra to było różne i bardzo niestabilne geny. Poza hazem oczywiście. Kolega również powiedział mi że te forum jest na hiszpańskim serwerze i prawo unii europejskiej pozwala organom ścigania na inwigilację tego forum. Tylko nikt tego nie robi.Nie wiem ile w tym prawdy. Mówił ze założyciel forum to siedzi w więzieniu i oddał te forum komuś do moderacji. Najważniejsze to opanować podstawy botaniki. Jest stosowną książka do tego " marry Jane" czy jakoś tak. Pewnie długo nie wrócę do uprawy bo nie mam w tej możliwości robić tego w domu :(. Jeśli chodzi o końcowy wynik z 12 roślin to około 350 g. Ale popełniona masa błędów. Nie suszyło się to w namiocie tylko na stoliku na rozrzuconym prześcieradle. Przy bardzo ograniczonym dostępie do światła. Nie wiem czy przez 3 - 4 dni to już zdarzyło wyschnąć i nie straci więcej na masie. W namiocie by zdarzyło a tak to nie wiem. Na chwilę obecną spakowałem to w 3 duże torebki strunowe. I szczelnie zamknąłem co by się zapach nie niósł po mieszkaniu. Nie wiem czy właściwie postępuje. Muszę zajrzeć do działu suszenie. Także jak dla mnie relacje można przenieść do zakończonych. Mile widziane jakieś komentarze. Pozdrawiam :)
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Jak nie doschło, a wrzuciłeś do pakietu bez dostępu powietrza to Ci zgnije.
 
U

Usunięty 71376

Guest
Moim zdaniem do niedokończonych. ;)
Też prawda :p. Pootwieralem te pakiety. Pewnie bez wentylacji i fitra tak jak w namiocie. W takich warunkach będzie suszyć się dłużej. Jeszcze bym pewnie najlepiej mógł wyjąć z tych pakietów i rozłożyć na jakiejś płaskiej powierzchni
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół