nasiona marihuany

RSM - Roztwór Siarczano Mocznikowy

Wyszukiwarka Forumowa:

marihuanista.

Member
Rejestracja
Mar 30, 2018
Postów
24
Buchów
0
Znalazłem jeden temat na forum, ale nic z niego dowiedzieć się nie idzie. Miał ktoś z was doświadczenia z RSM? Jestem bardzo ciekaw efektów. Mam dostęp do tego i zamierzam, to przetestować na 2-3 roślinach dla testu.
 
L

Lord of Bhang

Guest
Znalazłem jeden temat na forum, ale nic z niego dowiedzieć się nie idzie. Miał ktoś z was doświadczenia z RSM? Jestem bardzo ciekaw efektów. Mam dostęp do tego i zamierzam, to przetestować na 2-3 roślinach dla testu.

Daj fotke składu :sunny:ile % czego jest?
 
Ostatnia edycja:

marihuanista.

Member
Rejestracja
Mar 30, 2018
Postów
24
Buchów
0
Fotki będę robił, może nawet w fotorelacji w tym sezonie. Zobaczymy. Pewnie każdy ciekawy, a ja znam osoby w pozytywnymi doświadczeniami w rolnictwie dzięki temu środkowi. Stąd moje przemyślenia, co by było gdyby... rsm + # :D Głównie skład to azot. Nawóz jest w płynie. Jeśli jesteś rolnikiem to dzierżawisz od Puław taki wielki baniak (nie wiem jak to nazwać) i nie masz żadnych etykiet ze składem. Ale generalnie są dane w internecie. Oto one:
N (azot całkowity):26%
N (azot amonowy):6,6%
N (azot saletrzany):4%
N (azot amidowy)15,4%
 
L

Lord of Bhang

Guest
Fotki będę robił, może nawet w fotorelacji w tym sezonie. Zobaczymy. Pewnie każdy ciekawy, a ja znam osoby w pozytywnymi doświadczeniami w rolnictwie dzięki temu środkowi. Stąd moje przemyślenia, co by było gdyby... rsm + # :D Głównie skład to azot. Nawóz jest w płynie. Jeśli jesteś rolnikiem to dzierżawisz od Puław taki wielki baniak (nie wiem jak to nazwać) i nie masz żadnych etykiet ze składem. Ale generalnie są dane w internecie. Oto one:
N (azot całkowity):26%
N (azot amonowy):6,6%
N (azot saletrzany):4%
N (azot amidowy)15,4%

Na vega będzie dobry
Pzdr
 

allroad

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2017
Postów
91
Buchów
1
a kolego w zeszłym roku już załatwiłem rsm i praktycznie wiadomości jest malutko . Dlatego w ramach nauki na 1 litr wody daje 1,5ml rsm mam tak już od miesiąca i jest spoko nie są podpalone i nie tracą barwy . Ale wydaje mi się że powinienem tym pryskac roslinkę a nie podlewać :p pozdr...
 

marihuanista.

Member
Rejestracja
Mar 30, 2018
Postów
24
Buchów
0
Doglebowo daje się rsm. Jak dasz dolistnie, to popali Ci roślinkę. Niebawem będę wiedział ile daje się na hektar pola pszenicy, kukurydzy, owsa, kartofli. Przeliczę, przetestuję i dam znać :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół