nasiona marihuany

Nasiona papryk

Wyszukiwarka Forumowa:

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Ponieważ co miałem wysiać, już wysiałem, a szkoda żeby się marnowały to mam do rozdysponowania troche nasion papryk ostrych. Część wydłubana z kupionych w sklepie, część pozyskana z własnych upraw zeszłorocznych.
Są to:
-habanero żółte i czerwone mój absolutny faworyt, aromat nieziemski, ostrość w sam raz, pieką 2 razy ;)
-małe papryczki ozdobne ostre, ale bez zachwytu nad aromatem, karłowate krzaki.
-rawit (czyli piripiri albo ptasie oko w różnych regionach ta sama odmiana jest różnie nazywana) malutkie, szpiczaste, ostre i pełne pestek.
-cayenne żółte i czerwone, pięknie owocują, pięknie wyglądają, ale całkowicie słodkie, piekące odrobinę tylko przy nasadzie, reszte zjada się w całości na surowo.
-pepperoni nie uprawiałem jeszcze, być może to też cayenne tylko sprzedawane pod inną nazwą?
-jalapeno wydłubane z owoców niedojrzałych oraz szuszonych kruszonych kamisa, kiełkowalność bardziej niż niska, udało mi się zrobić 2 sadzonki z podobnej ilości nasion, nie obiecuję że się uda.



w zeszłym roku małe sadzonki trafiły do gruntu dopiero pod koniec czerwca, a jak widać obrodziły, więc jak ktoś w miarę szybko skiełkuje i przygotuje sadzonki to się odwdzięczą :) Chętnych proszę o podanie bezpiecznego adresu i odmian które interesują na priv, a wyślę zaraz po świętach listem zwykłym.
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
podbijam, jeśli ktoś chętny to wyślę, jeśli nie- to będzie trza zamknąć opensida.
 

allroad

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2017
Postów
91
Buchów
1
pięknie wyglądają jak już owocują ale ostrych nie mogę jeść :( ale zaowocowały że szok to balkon ??
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Na jeden os się spóźniłem ale może w tym się uda i będę mógł posadzić kilka papryczek ..

Pozdrawiam
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
ale zaowocowały że szok to balkon ??
Balkon :) 70 litrowe airpoty, gleba z biedry z mączką rogową, hydrożelem, perlitem. Po 6 krzaków na donicę.
Jak nie możesz ostrego, to pepperoni i cayenne są bardzo cieniutkie ;)
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Ja bym przygarnął piripiri i spróbował sobie też na balkonie. A co tam :D
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Ja też chętnie przygarnę coś na pierwszą uprawę.;)
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Chętnych proszę o podanie bezpiecznego adresu i odmian które interesują na priv, a wyślę zaraz po świętach listem zwykłym.

całymi dniami jestem zajęty modlitwą:

"Duchu Święty, ześlij mi dar jasnowidzenia
abym odgadł adresy na które mam wysyłać nasiona
gdyż jak ich nie dostaję na PW to niech mi się objawią telepatycznie..."

Ale Duch Święty najwidoczniej zajęty jest Prawosławną Wielkanocą, bo ni chuchu nic mi się nie objawia
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Szczęsć boze. bratu Marianu, a byś miał jeszcze kilka nasionek papryczek co bym sobie je mógł pikować?
[MENTION=54003]brat Marian[/MENTION], co mi powiesz na to?
 
Ostatnia edycja:

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
jak widać na fotach nasion nie brakuje, a jak dotąd napisała do mnie tylko jedna osoba :)

Napiszcie na priv jakie odmiany interesują oraz na jaki adres wysłać.
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
kto przysłał adres temu wysyłam

temat do zamknięcia
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
przepraszam że tak późno wysłałem, ale totanie nie miałem czasu wcześniej :(
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
wszyscy dostali?

można przenosić?
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Przy okazji przenosin, mam pytanie do osób które uprawiają nasiona odemnie- czy u was też odmiany się tak skundliły? Połowa krzaków habanero okazala się być czymś innym, albo została zapylona tymi małymi ozdobnymi, albo pomieszały mi się nasiona podczas suszenia :( Owocki małe, rosnące ku górze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół