nasiona marihuany

Mój przepis na udany outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

elektro stas

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2017
Postów
48
Buchów
0
Po latach zabawy na out zgadzam się ze wszystkim co napisałeś prócz jednego żeby jeździć na spota o swicie. Pracownicy lasu również zaczynają wtedy pracy najczęściej w lato kiedy w południe nie idzie wytrzymać dlatego chłopaki jeżdżą o 4 rano da lasu zrobić co zrobić i o 11 kończą . Ja zawsze jeździłem na spota po północy 1-3 w nocy na bank nikogo w lesie nie spotkasz no chyba że drugiego kolegę growera ?
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Dopiero teraz natknąłem się na ten temat.
Bardzo przejrzyście przedstawione zasady - dokładnie to, co należy przedsięwziąć przy rozpoczynaniu tego hardcorowego hobby.
Osobiście czytając szanownego kolegę odnosiłem nieraz wrażenie, jakoby poszczególne podpunkty były absolutnie zgodne z tym jak jest, wedle mojego postrzegania.
Z własnego worka doświadczeń zebranych w bardzo podobnym brzmieniu, mógłbym jedynie dodać coś o ochronie przed insektami, których uporczywej obecności powinniśmy spodziewać się wedle pory roku, jego miesiąca i pory dnia.

Znajomość obecnej w danych warunkach fauny i flory - to dodatkowy plus - ta wiedza pozwala uniknąć całkiem poważnych w konsekwencjach zdarzeń (np. zwiększone występowanie kleszczy, pokąszenie przez meszki, gzy etc.), które będą mogły mieć miejsce na danym terenie.

Przy decyzji na większe ilości roślin trzeba planować dobrze logistykę dostosowaną do własnych możliwości, uwzględniając odpowiednie miejsce do suszenia, hipotetycznej ilości roślin gotowych do ścięcia i powieszenia - w sytuacjach kryzysowych...

No i wystarczy już tych dorzuconych pięciu groszy.
Wspaniały artykuł, gdyby istniał na forum kiedy zaczynałem, po jego przeczytaniu wiele sytuacji w historii mojego outdoora nie miałoby miejsca, dlatego bardzo słusznie temat przyklejony i obsypany sowicie buchami.

P.S.
Ja też kanapkę na starcie odpalam- "za bezpieczne dotarcie do azylu".
:tiphat:
Pozdrowienia
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Ja zawsze chodziłem o zwykłych, dogodnych porach w okolicach godziny 16. Jednak zdecydowanie najlepiej jest chodzić o poranku, być może ktoś również wykorzystuje tą porę w lesie jak to wspomniał kolega [MENTION=87001]elektro stas[/MENTION]. Jednak nie wyobrażam sobie wizyt na spocie gdy jest ciemno i mało co mogę ocenić.

Do rad bym dodał, by nie oszczędzać na niczym w obrębie potrzeb uprawowych - to rośliny i wykonanie zadania jest najważniejsze, a nie Twój humor i narzekanie (zupa dziś była za słona, dlatego nie idę na spota hehe). Również warto jednak zabezpieczyć (na ile to możliwe) siebie wcześniej - spraye na komary i kleszcze - nie ma co oszczędzać.

Fajny poradnik - nie za dużo, nie za mało - w punkt. :headbanger:

Zulisco napisał:
Kto o zdrowych zmysłach umiejscawia spota w lesie?
W obrębie lasu - może być?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Kto o zdrowych zmysłach umiejscawia spota w lesie?

W obrębie lasu - może być?

Nie wiem czym las różni się od jego obrębu... To tam gdzie się rąbie drewno? :bounce:
 
Ostatnia edycja:

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
W lesie zawsze może być polana?
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,115
Odznaki
2
Przyjemna lektura :) że też dopiero teraz ją odnalazłem...
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Są również wiewiórki, łosie i inne ssaki leśne. Ja uprawiam w lesie i mam się dobrze :smokee:. Nie potrzebnie wracający temat.. każdy las jest inny i w każdym trzeba się orientować. Jeśli ktoś nie jest pewny to i w kukurydzy będzie lipa. Wszystko zalezy od zdrowego rozsądku. Jeśli mi coś nie pasuje to nie robię. Wodę targam jeszcze w zime jak nie mam krzaków na spotach. Samochód zostawiam 2-3 kilometry dalej, ide w masce czy kominiarce.. Nie chodzę zwykłymi drogami tylko moją prywatną trasą. Zawsze będą sympatycy i przeciwnicy tych lasów. Ja tam sadzę bo gdyby było inaczej to bym nie miał gdzie. Po tylu sezonach ogarniety outdoorowiec wie co i jak ma robić. Na każdą ewentualność jestem przygotowany. Każdy musi mieć kilka dróg ucieczki i ta sprawność fizyczną w razie sprintu czy ewentualnej walki :) A grzybiarze, leśnicy czy drwale.. cóż, często przybijam z nimi piątki ;)
 

Naczos

Member
Rejestracja
Maj 17, 2020
Postów
8
Buchów
0
Siema, chciałbym się dowiedzieć co masz na myśli mówiąc: "Nie pchaj się w jakieś easy sativy bo to nic ciekawego". Jestem początkującym i wybrałem właśnie easy sative, chciałbym poznać zdanie kogoś doświadczonego na temat tej odmiany.:oczy: A tak poza tym bardzo dobry przepis, będę się nim sugerował.:tiphat:
 
U

Usunięty 66767

Guest
Nie pchaj się w jakieś easy sativy bo to nic ciekawego". Jestem początkującym i wybrałem właśnie easy sative, chciałbym poznać zdanie kogoś doświadczonego na temat tej odmiany. A tak poza tym bardzo dobry przepis, będę się nim sugerował.
Słabo klepie i to by było na tyle:tiphat:
 

Naczos

Member
Rejestracja
Maj 17, 2020
Postów
8
Buchów
0
Nie chodzi mi zeby mocno klepala ale raczej cos typu przetestowanie czy wogóle mi wyrosnie bo jest to mój pierwszy plant i jestem ciekawy czy dla poczatkujacego sie nada :study:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,365
Odznaki
1
Nie chodzi mi zeby mocno klepala ale raczej cos typu przetestowanie czy wogóle mi wyrosnie bo jest to mój pierwszy plant i jestem ciekawy czy dla poczatkujacego sie nada :study:

Przeczytaj jeszcze raz pierwszego posta, tym razem dokładnie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół