nasiona marihuany

Mój przepis na udany outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,262
Buchów
3,962
Bardzo pomocny artykuł, każdy początkujący powinien zapoznać się z zawarta treścią w tym poradniku. Pozdrowienia od Goryla z rezerwatu Congo :)
 

coniesmoke

Member
Rejestracja
Kwi 7, 2018
Postów
23
Buchów
15
Świetnie objaśniający artykuł, każdy użytkownik przed zadaniem pytania powinien go przeczytać.
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Przygotowuje swoje pierwsze OUT i zaciekawil mnie fragment "porozrzucaj szmaty, naszczaj do jakiegos pojemnika z hydrozelem".
W sensie, ze zapach moczu odstrasza zwierzyne? A te szmaty? Naszczac tez w nie? ;D
 
Ostatnia edycja:

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Przygotowuje swoje pierwsze OUT i zaciekawil mnie fragment "porozrzucaj szmaty, naszczaj do jakiegos pojemnika z hydrozelem".
W sensie, ze zapach moczu odstrasza zwierzyne? A te szmaty? Naszczac tez w nie? ;D
Tak to w jakimś stopniu odstraszy zwierzynę ale nie da gwarancji ,że zwierzę nie przyjdzie.
Ludzie nawet "2" trzaskają na spotach.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,879
Odznaki
4
Dzięki za zainteresowanie ;)

Hehe dwójkę też można, a czasem trzeba :) teoretycznie odstrasza, w praktyce różnie z tym bywa.
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,262
Buchów
3,962
Dzięki za zainteresowanie ;)

Hehe dwójkę też można, a czasem trzeba :) teoretycznie odstrasza, w praktyce różnie z tym bywa.
Panie, wracasz do gry z jakąś ciekawa relką? :) obejrzałby jakiś ciekawy projekt outdoorowy :) pozdro.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,879
Odznaki
4
Chciałbym ale na tą chwilę wydaje się to skrajnie nierealne :)
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,262
Buchów
3,962
Fajnie sie ogladało wasz projekt z Bobkiem :) mam nadzieję że uda Ci się ruszyć :)
 

kretekkkk

Active member
Rejestracja
Sie 30, 2016
Postów
28
Buchów
0
mnie nurtuje kwestia że jak wybierasz miejsca w konkretnym buszu, to idąc tam co tydzień czy 2 wydeptujesz konkretne ścieżki
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,501
Buchów
3,624
Odznaki
10
Ścieżki wydeptuje się na jesieni tak naprawdę, trzeba bardzo często(za często) chodzić żeby ową wydeptać latem. Wystarczy iść metr obok naszego ostatniego przejścia i luz, nie zostaje ślad.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół