nasiona marihuany

AK48 czy gotowy ?

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
L

Lord of Bhang

Guest
To przy indyjce, a teraz zapal sobie takiego przejrzałego hejza trzymanego 16 tygodni na kwitnieniu, czy inną głównie sativę, stawiam na to, że złapiesz mega paranoje.

Paliłem hejza i miałem nie raz paranoje ale nwm jakie miała trichomy :D
Jeszcze jak od dila bralem czyli z 8 lat temu dzwonie do niego
A on halo
Ja ogarniesz plytke
On
Komedia czy horror
Ja
Komedia
I wlasnie to byla hejz paranoje mialem w h*j.

To ja niechce wiedziec jak ten dill ogarnolby mi ten horror

Ja pie***le to dopiero bylaby miazga hahaha xD
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
[MENTION=87911]fazogastor[/MENTION]

Hej,

nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi i przypisujesz mi stanowisko, którego tam nie umieściłem, więc Twoja krytyka jest nieuzasadniona.

Mój wpis dotyczył tego, że potwierdzony jest tylko spadek poziomu THC w przejrzałej roślinie i o tym warto wspominać(czyli zgodnie i z Twoją wiedzą), a oddziaływanie przy paleniu to rzecz niestety znacząco subiektywna (czym się zapewne różnimy osobniczo i być może także w poglądach).

Poza tym, nie ja akurat nazwałem cokolwiek farmazonem, więc ta liczba mnoga jest zbędna. Odnoś się, proszę, do indywidualnych wpisów danej osoby, jeśli chcesz podjąć dialog z jej opinią.

Odchodzimy od tematu, pojawiają się wpisy co kto lubi i co jak na niego działa, a to nie doprowadzi kolegi, który założył temat do tego, żeby przekonał się sam co lubi.

Z mojej strony dziękuję za udział.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Efektem wysokiej zawartości THC przy niskiej zawartości CBD jest pobudzenie jak po amfie

Co za farmazony... Bez kitu dawno takiej bzdury tu nie czytałem.

Palę konopie ponad 20 lat i praktycznie tyle samo sadzę i nigdy nie byłem pobudzony jak po amfie. THC jest tnajwyższe w mlecznych trochomach, kolor pistili nie ma tu nic do rzeczy - mogą być białe, a mogą brązowe w dniu, kiedy krzak jest gotowy do ścinki.

Faza taka, sraka i owaka, to już w ogóle bajanie bez ładu i składu. Każdy reaguje na zioło indywidualnie, tak jak i na alko i na mnóstwo innych używek - jeden będzie rżał jak koń, drugi siedział i nic nie mówił, trzeci pójdzie spać, a czwarty srać.

I zanim mnie zapytasz - tak, sadziłem i paliłem w piz*ę czystych sativ, tak jak i czystych indyjek i na podstawie tego stwierdzam, że to co napisałeś, to zwykłe pie****enie o szopenie, nic więcej.

Pzdr.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Oto cytat ze strony Dutch Passion na temat ich odmiany Power Plant (https://www.dutch-passion.com/en/strainstories/power-plant/), która, jak przypominam zawiera 0% CBD:

This stuff definitely puts you on your feet again if you feel weary, delivering a concentrated load of energising sativa power that quickly rushes into your brain. Not recommended for smoking in the evening before you want to go to bed - you just won't fall asleep. Better use it for supporting activities such as dancing and creative thinking.

Mam podać więcej przykładów, np. smoke reportów ludzi którzy palili odmiany z niską zawartością CBD? Chociaż po co, Ciebie raczej nic nie przekona...

Pozdr.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
To przy indyjce, a teraz zapal sobie takiego przejrzałego hejza trzymanego 16 tygodni na kwitnieniu, czy inną głównie sativę, stawiam na to, że złapiesz mega paranoje.

Hehe, a Ty miałeś Hejza co kwitnie 16 tygodni? Bo z tego co mi wiadomo, a znam Cię nie od dziś, to oprócz AFów i sezonówek z mainstreamowych europejskich seedbanków, to na oczy nic innego nie widziałeś :)

Moja kobieta pali tylko czyste sativy, nie pali indyjek, bo to wg niej to chłam co słabo klepie. Paranoi, lęków czy innych nieprzyjemnych stanów nie miewa nigdy, była zdumiona, że w ogóle takie można mieć jak jej kiedyś powiedziałem, że Malawi czy cośtam bardzo źle na mnie wpływa.
Ja za to palę czyste indyje, bo nie mam po nich nigdy nieprzyjemnych stanów i jednocześnie nigdy nie jestem zamulony ani przyspawany do kanapy jak obiegowa opinia niesie, dla mnie to czysty relaks. I jak to się ma do Twoich wywodów?
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
K

K2

Guest
Kiełek wyskoczył 5 stycznia, preflowery zaobserwowałem 9 lutego.

Poczekam jeszcze tydzień, miedzy czasie może zdobędę jakaś lupkę.
ale i tak wstawie jakąś fotkę, żeby mieć pewność, z waszą pomocą.
na razie dzięki.

tak jak powyżej napisałem góra 2 tyg. To ile byś chciał automata trzymać 3 i pół miesiąca ? To się mija z celem. Zamknij ten wątek, albo poproś bo niepotrzebny off top się zrobił. Masz odpowiedź - do 2 tygodni. ( i powiem od Siebie nigdy nie miałem automata 3 miesiące a miałem ich kilkadziesiąt już )

w ogóle to jest abstrakcja 3 miesiące to można mieć super indyje z 2 tyg wegetacją..., teraz pierwsza moja NYC DIESEL skończyła w 85 dniu - pierwszy automat w życiu.. Jak to jest możliwe ? skąd masz te pestki ?
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
TNR™;1694636 napisał:
Sorry, ale taki tekst, to najwyżej do działu Dobry Humor się nadaje :)

Oczywiście, co tam głupi breeder będzie pisał na temat swojej odmiany, Ty wiesz lepiej :] Faktycznie niezły kabaret...
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Bo jakikolwiek breeder ma pojęcie jak na mnie zadziała konkretne zioło. Duża część breederów nie potrafi wyselekcjonować jednego fenotypu co dopiero mówić mi jak sie będe czuł
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Oczywiście, co tam głupi breeder będzie pisał na temat swojej odmiany, Ty wiesz lepiej :] Faktycznie niezły kabaret...

Daj jeszcze opisy Arjana z GHS jak ich odmiany klepią, bo każda klepie inaczej, ale na każdego działa na tak samo, każdy krzak pachnie, plonuje i wygląda identycznie, bez względu na warunki uprawy itp. itd., można by długo klepać.

Wnoszę, że reklamy telewizyjne też łykasz jak pelikan żabę i wierzysz w każde jedno słowo :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Fazogastor, wierzysz w kazdy opis breedera? Zgadzaja sie opisy, czas kwitnienia, itp? Oni podobno femki sprzedaja, a ludziom wychodza hermy... ;)

Co do dzialania roznych odmian na rozne osoby - nie ma bata, zeby przewidziec efekt dzialania na inna osobe. Mam znajomych, ktorzy po zapaleniu ida w kime, niezaleznie od palenia. Ja mam podobnie jak TNR z indica - nie wgniata mnie w kanape i nie zamula. Baa, geba mi sie nie zamyka i musze cos ze soba zrobic. Co wiecej, jak pale regularnie to KAZDA odmiana, z ktora mialem do czynienia dziala na mnie podobnie. Nie pale od wczoraj i smiesza mnie teksty o pobudzajacych wlasciwosciach porownywalnych do amfetaminy. Co do badan laboratoryjnych i zawartosci THC/CBD/innych kanabidoidow/terpenow/dzikich wezy - ok. Ale co na jednego dziala w jeden sposob, na innych nie zadziala wcale. Ot, kazdy inni, nigdy rowni ;)


Btw, jakiego dokladnie hejza paliles? Od "ducz paszyn"? Pogoogluj sobie gdzie masz szanze znalezc oryginalnego haze ;)
 

kozabystra

Member
Rejestracja
Lut 15, 2018
Postów
7
Buchów
0
tak jak powyżej napisałem góra 2 tyg. To ile byś chciał automata trzymać 3 i pół miesiąca ? To się mija z celem. Zamknij ten wątek, albo poproś bo niepotrzebny off top się zrobił. Masz odpowiedź - do 2 tygodni. ( i powiem od Siebie nigdy nie miałem automata 3 miesiące a miałem ich kilkadziesiąt już )

w ogóle to jest abstrakcja 3 miesiące to można mieć super indyje z 2 tyg wegetacją..., teraz pierwsza moja NYC DIESEL skończyła w 85 dniu - pierwszy automat w życiu.. Jak to jest możliwe ? skąd masz te pestki ?

Kupiłem w sklepie,wyglądało na oryginalną paczkę Nirwany.
Może lampa do bani. Jest to viparcpectra 600w ,około 250w rzeczywistego zużycia. Hm droga nie była.
 

kozabystra

Member
Rejestracja
Lut 15, 2018
Postów
7
Buchów
0
Dzięki wszystkim.
Można zamknąć temat.
jeszcze poczekam tydzień i zobaczę
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół