nasiona marihuany

pH 7.5 ziemi

Wyszukiwarka Forumowa:

Baca1992

Active member
Rejestracja
Sty 27, 2018
Postów
36
Buchów
0
Witam mam pytanie ma spota na bagnach ph ziemi 7.5 co zrobić żeby je zbić ziemia moim zdanie idealna czarna ziemia kupna nie wchodzi w grę na sporą muszę podpływać na tratwie a dalsza droga po pas w wodzie
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Pokaz te tratwe :)
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Nawóz z dużą ilością fosforu zbije skuteczniej niż dolomit - np. jakieś bat guano w proszku - ale to trochę droga zabawa.

Albo jakaś azofoska powinna być tańsza niż bat guano.

Dolomit ma PH 7, więc maksymalnie zbijesz do takiej wielkości, co nadal jest z deka za wysoko.
 

Baca1992

Active member
Rejestracja
Sty 27, 2018
Postów
36
Buchów
0
TNR™;1694401 napisał:
Pokaz te tratwe :)
Tratwa z podkładów kolejowych a dokładnie z 5 na dole styropian 5 cm przyczyna od rybaków;-)

---------- Post Zaktualizowany 22:16 ---------- Data pierwszego postu 22:14 ----------

Nawóz z dużą ilością fosforu zbije skuteczniej niż dolomit - np. jakieś bat guano w proszku - ale to trochę droga zabawa.

Albo jakaś azofoska powinna być tańsza niż bat guano.

Dolomit ma PH 7, więc maksymalnie zbijesz do takiej wielkości, co nadal jest z deka za wysoko.

Jaki byś nawóz polecił bo chciał bym mieć już wszystko zrobione na tip top to mój pierwszy sezon ;-)
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Boje się coś za bardzo polecać bo nie jestem outowcem, wiem że ludzie na bagnach etc. robią np. kopce.

Pewnie jakbyś zrobił taki kopiec z ziemi zmieszanej z bat guano to byłoby git jeżeli chodzi o PH ale raz, że batguano jest drogie, a dwa to jest za mało na całą uprawę, musiałbyś przy kwitnieniu podlewać z nawozami przynajmniej kilka razy.

I tutaj tani i bardzo dobry nawóz na out to fishmix biobizzu, do tego może jakaś polifoska na kwitnienie albo jak masz kasę palm tree ashes i byłoby git, ale lepiej popatrz sobie na relacje outdoor i tematy z tym związane.

Ludzie często piszą w jaki sposób przygotowują spoty, czego uzywają: jakiś obornik bydlęcy, azofoska, i inne typowe nawozy na out.
 
K

K2

Guest
Tratwa z podkładów ? Przecież to jest ciężkie jak ch*j to jest nasączane zdaje się naftą... ale hardcor jesteś i kreatywny gościu, tam styropian. Mogłeś styrodur dać, styropian się utlenia na słońcu.
 

marihuanista.

Member
Rejestracja
Mar 30, 2018
Postów
24
Buchów
0
Tratwa z podkładów ? Przecież to jest ciężkie jak ch*j to jest nasączane zdaje się naftą... ale hardcor jesteś i kreatywny gościu, tam styropian. Mogłeś styrodur dać, styropian się utlenia na słońcu.

Przepalonym olejem, co nie zmienia faktu, że to warzy trochę.
 

Baca1992

Active member
Rejestracja
Sty 27, 2018
Postów
36
Buchów
0
Tratwa z podkładów ? Przecież to jest ciężkie jak ch*j to jest nasączane zdaje się naftą... ale hardcor jesteś i kreatywny gościu, tam styropian. Mogłeś styrodur dać, styropian się utlenia na słońcu.

Ja tej tratwy nie robiłem rybacy na tym podpływają go stanowisk rybackich
 
D

DarkMessiah

Guest
dziela sie lowiskiem i niewchodza sobie w droge :) zupelnie inny biznes prowadza :crazy:
 
K

K2

Guest
pokaż zdjęcie tej tratwy ...

---------- Post Zaktualizowany 13:41 ---------- Data pierwszego postu 10:39 ----------

dziela sie lowiskiem i niewchodza sobie w droge :) zupelnie inny biznes prowadza :crazy:

u roślin i grzybów jest mikoryza, u growera i rybaka również symbioza - dzielimy sie tratwą :freak:

ciekawe jak są kwestie logistyczne, np się spotkają tam oboje i kto pierwszy płynie, bo jak rybak popłynie na swoje stanowisko to grower czeka, a jak z servisowaniem sprzetu ? sa jakies przeglądy ? ktoś prowadz tracking kto ostatnio używał tratwy ? kto popsuł ? jak z wymianą styropiau ? kto się zajmuje takimi sporawami i kto ponosi koszta. Wiadomo ten co zepsuł to musi naprawić chyba, ale jak jest zużycie materiału ? Kto prowadzi śledztwo - co było powodem awarii itp kwiestie mnie akurat interesują.
 

Baca1992

Active member
Rejestracja
Sty 27, 2018
Postów
36
Buchów
0
Ja też niby chodzę na ryby dlatego mi porzyczają ta tratwe stare dziadki ;-) ale ludzie wporzadku
 
K

K2

Guest
konopny też krzyżackie korzenie widzę :)

w życiu... hehe o avatar pytasz ? No chyba nie myslisz, że wstawiłbym tutaj szkołe do której należe/należałem ? hehe to dosyć ezoteryczne towarzystwo szczególnie za granicami kraju i łatwe do zidentyfikowania. Czytałem kiedyś sobie o uczelniach, różnych kursach i fajną mają ikonę, więc sobie wstawiłem. Nic nie łączy mnie z tym Universytetem, nie łączyło i nie będzie łączyło.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół