nasiona marihuany

budowa boxa 2x AF from UK

Wyszukiwarka Forumowa:

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Siemanko w tym roku powstanowilem wrocic i sprobowac swoich sil tym razem z boxikiem:zombi:
Sprawa wyglada tak mam szafe o wymiarach 55 szer 55 dlugie i 165 wysoka chce wrzucic tam 2 automaty a doklanie
Deutsch passion AutoDurban Poison i do tego bedzie deutsch passion think diffent szafke pomaluje farba olejna pytanko jakie swiatlo wybrwc myskalem nad ledami jest to dosyc tanie u mnie i jak ktos moE sie wypowiedziec na temat wiatrakow maty i witaminek dla kobiet skad najlepiej zamawiac zeby doszlo do uk
Dzieki za pomoc z gory
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Deutsch passion?
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Pomyśl lepiej nad cfl lub hps 150/250w. Cfl raczej taniej Cię wyjdzie. Led na taką powierzchnie wyjdzie raczej drożej.
Napisz może co chciałbyś dokładnie wiedzieć na temat
wiatrakow maty i witaminek dla kobiet
bo post trochę niejednoznaczny.
Jeśli to, skąd zamówić to widziałem chłopaki z Flora&Fauna mają chyba wysyłkę za granicę? Musiałbyś zapytać.
Co do odżywek, bo wentylatory dostaniesz na pewno w jakimś lokalnym sklepie.
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz, ale pewnie masz jakiś grow shop w okolicy (wygoogloj sobie hydroponics) pełno tu tego jest. matę możesz kupić na ebay (Activated Carbon Filter Extractor Hood Filter), wiatraki komputerowe albo łazienkowy 2 biegowy w budowlanych typu B&q, wickes itd. lub też ebay. Co do światła to ja jadę na żarówkach led i nie narzekam. Na własny użytek wystarczające, zerknij sobie do mojej fotorelacji: https://www.forum.haszysz.com/showt...-0-18m2-CBD-BIO-indoor-EUPHORiA-i-DANCE-WORLD
 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
dzieki panowie za czas i pomoc a mianowicie jest mala zmiana szafa bd gotowa o wymiarach 70x70x160
swiatelko zapenia nam ledy a mianowicie Mars Pro ll 5000lumenow na weg i flo mac 250 hps
docelowo w boxie beda 2 roslinki afy i 1 pytanko wydaje mi sie ze bedzie duzo miejsca na duze donice czy 15l to za duze do af?
co do odzywek szukam czegos z wysylka do uk chodzi mi o jakis konkretny pakiet.


marcinocb dobrze cisniesz dajnie ci to poszlo na ebaydu dokupie raszte itemkow do namiatu a co powiecie o postkach czy ktos moze polecic dajne afy? ja mialem kilkanasscie ale aut

dzieki i pozdrawiam
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Teoretycznie na korzenie nigdy za wiele miejsca, ale uważam że na automaty 15 litrów to sporo. Jak chcesz użyć tak dużych donic to może lepiej sezonówki posadzić i wykorzystać w pełni powierzchnię boksa lub 4 automaty w mniejszych donicach i mieć urozmaicone palenie?
 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Teoretycznie na korzenie nigdy za wiele miejsca, ale uważam że na automaty 15 litrów to sporo. Jak chcesz użyć tak dużych donic to może lepiej sezonówki posadzić i wykorzystać w pełni powierzchnię boksa lub 4 automaty w mniejszych donicach i mieć urozmaicone palenie?



Dzieki stary ze mi pomagasz masz racje w 100% ale to jest typowa proba z boxem doswiadczenie mam z kobietkami na dworzu jak by to zabrzmialo. Swiatelko wlasnnie zamowilen 300v led na veg i flo wiec twraz szukamy wiatraczkow i cos zeby nie j.ebalo. nasiona juz ida wiec dorzuce do nich poprostu gratisa i zobaczymya jak to wypali to pojda sezonoeki. Marcin mam pytanko bo mysle ze tez jestes w uk mozesZ polecic jakis sklep z nawozami ewentualnie jakis pakiecik do tych automatow? Dzieki brachu i wesolego i mokrego jajeczka
 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Brand: Lampwin
Lamp Beads:Red and Blue Orange and White and UV and IR
Lamp Beads Wavelength: Red, 630nm; Blue, 460nm Orange:610nm White:6500k UV:380nm IR:730nm
Rated power: 300W
Actual power: 80W
Lamp Beads Quantity: Red,68 Blue,20 White:8 Orange:2 UV:1 IR:1
Input voltage: 85-264V AC
working current: 600mA
IP degree: IP44
Rated power: 300W
Actual power: 80W
working frequency: 50/60 Hz
working temperature: -20—40 ℃
Color: R/B/W/O/UV/IR
Lumens: ≥4840lm
Lifespan: 50000H
Lighting area: 25㎡/3m
Lamp hanging height: 0.5~3m
Dimensions: 310×210×62mm
Net weight: 2.23kg
Taki led wystarczy? Powierzchnia boxa 0.36
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Sporo ludzi ja również używa organicznych biobizz try-pack (jest opcja indoor albo outdoor). Ja wybrałem outdoor z fish mixem zamiast bio grow. Kupowałem w Polsce ale na pewno znajdziesz w necie. Mam jeszcze Plagron Alga bloom na kwitnienie który też daje radę. Nie koniecznie potrzebujesz organicznych nawozów możesz coś z mineralnych znaleźć. Może przydać Ci się jeszcze jakiś calmag który się leje raz na jakiś czas na uzupełnienie niedoborów wapnia i magnezu.
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 71376

Guest
Wpisz w google biobizz UK. Nawet na Amazonie możesz kupić.
Ja tego używam bio grow, bio bloom i top max zgodnie z tabelą producenta co drugie podlanie. Top maxa używam od 6-go tygodnia. Nigdy nie używałem żądnych calmagow i innych. Wszystko idzie git
 

cisnijbobra

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2018
Postów
69
Buchów
0
Wpisz w google biobizz UK. Nawet na Amazonie możesz kupić.
Ja tego używam bio grow, bio bloom i top max zgodnie z tabelą producenta co drugie podlanie. Top maxa używam od 6-go tygodnia. Nigdy nie używałem żądnych calmagow i innych. Wszystko idzie git

Dzieki wielkie te wszystkie odzywki bio zakupujesz na amazonie? Skorzystam z takiego samego pakietu a co do leda myslisz ze podola?
 
U

Usunięty 71376

Guest
Ja kupuje w Polsce ale widzę że są na Amazonie. Ja co prawda pod hpsem lecę. Ale wydaje mi się że pod ledy też dadzą radę. W końcu to kompletny zestaw do uprawy
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Cholera wie co to za chiński LED ten Lampwin. Ja bym radził dołożyć trochę $ i kupić coś MarsHydro (też chinol, ale przynajmniej sprawdzony).
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
się nayebałem dziś... "Deutsch passion" mnie roz***ało :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół