nasiona marihuany

Czy to dobry pomysł?

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
228
Buchów
319
Odznaki
3
Siemanko, jak wiecie sezon się zbliża, wybrałem sie 2 dni temu na przyszłego spota który znajduje się na górce która jest cała pokryta ciarkami, co Wy powiecie na to zeby w tych ciarkach wykarczować poletko np. 3x5m2.
Jak sądzicie czy może to wypalić?:jocolor: Problem jest też taki że w terenach spota jest strasznie dużo śladów dzików, myśle że trafiłem trochę w złe miejsce.. :pl::pl:
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Kolego po pierwsze:ciarka to owoc tarniny i założe sie,że mało kto to wie,jeśli mówisz o spocie pisz tarnina to każdy będzie wiedział o czym mówisz,z reguły to dobre miejsca na spot wycinając ukryte wejście do środka jak są duże,w środku jak powycinasz uzbrój boki spota ściętymi gałęziami,żeby tam ci nie wlazł dzik bo one se śmigają w tarninie,sam widziałem.zrób niski tunel jako wejście i pamiętaj by minimum po drodze był jeden zakręt,a nie prosto na miejscówke,wejście do niego blokuj kilkoma gałęziami,żeby nie wlazły twoim wejściem,roboty masa jest przy takim wycinaniu,ja doradzam kopce sypać lub wiadra bo tarnina ma mocne korzenie,zwłaszcza ta starsza.

Sam znalazłem takiego spota czyjegoś i już od 3 lat nic tam nie posadzono to chyba go sobie zaadoptuje na 3-4 panny.
 
Ostatnia edycja:
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
228
Buchów
319
Odznaki
3
Hehe, kurde mam obawy co do tych dzików, bo właśnie w tej tarninie są porobione tunele przez tych skurczybyków..:smokee:
I tak myśle, czy przypadkiem te dziki nie mają tam jakiś jam.. Będe musiał wybrać się i zobaczyć co da się zrobić. W maju będe startował z fotorelka 25autosów i 4sezony a więc zobaczymy co da się zdziałać. peace dzięki za odpowiedź ziom!<coolpalacz>:harvest:
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Powiąż drutem ogrodniczym gałęzie układane na dole do wysokości 1m i bankowo nie wejdzie jak dasz gęsto te odcięte i dobrze podokręcasz drutem do tych bocznych co zostaną.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół